Najlepsze jajka do masturbacji 2024

Znajdź najlepsze jajka do masturbacji - dowiedz się jakie jajka do masturbacji wybrać!

Nie jest tajemnicą, że ludzie się masturbują, a dzisiejszy świat jest tak postępowy i ewoluujący, że istnieje masa sposobów, dzięki którym możemy się zadowolić. Ogromna ilość zabawek erotycznych została zaprojektowana, aby podkręcić twoje życie seksualne, i taka sama liczba zabawek erotycznych jest zaprojektowana do masturbacji, tak samo jak wibratory. Podczas gdy niektórzy ludzie wybierają to „ręczną robotę”, niektórzy lubią polegać na zabawkach erotycznych. Dla mężczyzn, którzy od czasu do czasu lubią próbować czegoś nowego, jajka do masturbacji są doskonałym wyborem. Wraz z kieszonkowymi pochwami i innymi przydatnymi zabawkami do masturbacji, jajka do masturbacji są darem niebios dla tych, którzy chcieliby dodać coś do swoich seksownych samotnych chwil.

Najlepsze jajka do masturbacji - Ranking 2024

Jajeczko Tenga Silky

Jajeczko Tenga Silky

Długość całkowita : 6 cm Średnica: 3cm – 5cm
Kolor: biały

Jajeczko Tenga Thunder

Jajeczko Tenga Thunder

Długość całkowita : 6 cm
Średnica: 3cm – 5cm
Kolor: biały

Jajeczko Tenga Shiny

Jajeczko Tenga Shiny

Długość całkowita : 6 cm
Średnica: 3cm – 5cm
Kolor: biały

Masturbator Tenga Egg Hard Boiled Surfer

Masturbator Tenga Egg Hard Boiled Surfer

Długość całkowita : 6 cm
Średnica: 3cm – 5cm
Kolor: biały

Tenga Egg Misty

Tenga Egg Misty

Długość całkowita : 6 cm
Średnica: 3cm – 5cm
Kolor: biały

Czym są jajka do masturbacj?

Nazwa tej zabawki erotycznej może wydawać się nieco myląca, ale całkowicie oddaje jej wygląd i funkcję. Tak jak myślisz, jajko do masturbacji to zabawka do masturbacji lub seksu o zewnętrznym kształcie podobnym do skorupki jajka. Jajko do masturbacji zawiera gąbczastą, galaretowatą substancję, która ma konsystencję podobną do kulki stresowej. Ta gąbczasta substancja jest tym, czego należy używać podczas masturbacji. Jaja do masturbacji są zazwyczaj sprzedawane w paczkach po sześć. Opakowanie często odpowiada rzeczywistemu opakowaniu zwykłych jajek, które można znaleźć w domach towarowych. Większość jajek do masturbacji jest przeznaczona do jednorazowego lub maksymalnie trzykrotnego użycia. Najlepszą częścią tych zabawek erotycznych jest to, że są one wyposażone w lubrykant, więc nie musisz się martwić o znalezienie takiego, który jest idealnie kompatybilny z twoją zabawką.

Z czego składają się jajka do masturbacji

 • Zewnętrzna część: Skorupa lub zewnętrzna część tej zabawki do masturbacji nadaje jej nazwę. Powłoka jajka jest wykonana z łamliwego twardego tworzywa sztucznego, aby nadać jej autentyczność. Kiedy zaczniesz używać tego jajka do masturbacji, skorupka powinna zostać rozbita, aby wydostać zawartość z jajka.
 • Jajko wewnętrzne: Wewnętrzna część tej zabawki zabawki posiada konsystencję przybliżoną do jajka na twardo. Ta część jest wykonana z gumy bezpiecznej dla skóry lub silikonu. To, co sprawia przyjemność użytkownikowi, to tekstura lub wzór wewnątrz jajka.
 • Lubrykant: Najważniejszą częścią jaja do masturbacji jest lubrykant, z którym jest ono dostarczane. Lubrykant można nazwać esencją tej zabawki. Lubrykant jest dostarczany w małej saszetce, pamiętając, że jajka są przeznaczone do jednorazowego użytku. Lepiej jest używać lubrykantu dostarczonego z jajami, ponieważ jest on idealnie kompatybilny z wewnętrzną częścią jaja. Jeśli brakuje Ci lubrykantu, dobrym pomysłem jest użycie lubrykantu na bazie wody.

Charakterystyka

Ponieważ jajka do masturbacji zyskują ostatnio tak dużą popularność, naturalne jest, że można się zastanawiać nad szczególnymi cechami tych zabawek. Dowiedz się, co sprawia, że ​​te jaja do masturbacji są doskonałym wyborem jeśli szukasz zabawki erotyczne dla mężczyzn.

 • Wykonane z wyjątkowo bezpiecznego dla skóry materiału jajko do masturbacji ochroni twoje genitalia przed reakcjami alergicznymi, takimi jak wysypki. Trzeba zaznaczyć, że te zabawki erotyczne jakimi są jajka do masturbacji są przeznaczone tylko do jednorazowego użytku.
 • Jaja są bardzo przyjazne w podróży. Kompaktowy, przenośny, kieszonkowy rozmiar tych jaj oznacza, że ​​nie musisz czekać na powrót do domu, aby w końcu cieszyć się przyjemną relaksującą sesją przyjemności. Co więcej, rozmiar przyjazny w podróży oznacza, że ​​możesz nosić te jajka ze sobą podczas podróży na duże odległości, co jest dość trudne w przypadku innych, większych i cięższych zabawek erotycznych.
 • Ponieważ w każdym opakowaniu znajduje się 6 różnych jajek, nigdy nie musisz się martwić o inwestowanie w drogą zabawkę erotyczną, która po pewnym czasie może się znudzić. Każde jajko daje wyjątkowe uczucie i teksturę, co oznacza, że ​​każde nowe jajko będzie dla Ciebie zupełnie nowym doznaniem.

Jak używać jajka do masturbacji

Używanie jajek do masturbacji jest dość łatwe, chociaż na początku może wydawać się czymś dziwnym. Wykonaj serię kroków podanych poniżej, aby upewnić się, że uzyskasz najlepsze wrażenia od pierwszego użycia jajka do masturbacji.

 • Upewnij się, że czujesz się komfortowo w łóżku lub innym miejscu
 • Miej pod ręką lubrykant. Każdy lubrykant na bazie wody będzie działał zarówno z gumowymi, jak i silikonowymi jajkami do masturbacji.
 • Rozbij jajko. Nie musisz rozbijać go jak prawdziwego jajka, ponieważ skorupka składa się z dwóch oddzielnych części. Wystarczy pociągnąć z obu stron.
 • Wyjmij zawartość i zidentyfikuj ją. Wewnątrz jajka powinna znajdować się saszetka zawierająca lubrykant. Wyciągnij ją i wstrzyknij lubrykant do silikonowego jajka, które będzie używane do masturbacji. W dnie jaja będzie dziura, w którą można wytrysnąć lubrykant i włożyć penisa.
 • Teraz powoli wsadź głowę, a następnie trzon penisa do wnętrza jajeczka.
 • Jeśli podczas używania jajka do masturbacji występuje zbyt duże tarcie, dodaj do środka trochę lubrykantu bazie wody. Bezpiecznie jest używać lubrykantu na bazie wody, ponieważ te nie uszkadzają ani silikonowych, ani gumowych zabawek erotycznych.
 • Jeśli zdarzy ci się wytryskać wewnątrz jaja do masturbacji, nie można go ponownie użyć. Ale jeśli wszystko wydaje się być czyste i nie ma śladu wytrysku wewnątrz zabawki, można ją użyć jeszcze raz lub dwa razy, ale nie więcej.

Wybór jajka do masturbacji

Jajka do masturbacji są stosunkowo nowym wynalazkiem w świecie zabawek erotycznych, co oznacza, że ​​przed zainwestowaniem w dużą liczbę jajek należy wykonać szereg dobrze określonych kroków. Rozważ następujące kwestie, zanim zdecydujesz, które jajko kupić.

 • Jajka do masturbacji są dostępne na wielu platformach internetowych, więc musisz upewnić się, że kupujesz na oficjalnej stronie internetowej lub u zaufanego partnera, aby nie skończyć z podróbką.
 • Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś jajka do masturbacji, może być potrzebna co najmniej jedna próba przyzwyczajenia się do tego doznania. Gdy będziesz już pewien, że zrozumiałeś proces, kup jajka o różnych teksturach i dowiedz się, które z nich najbardziej Ci odpowiadają.
 • Guma i silikon to dwa główne wybory, które znajdziesz pod względem materiału. Miej  na uwadze bezpieczeństwo skóry i alergie.
 • Decydując się na tekstury, natkniesz się na kilka ciekawych połączeń i wyborów. Zwróć uwagę na opis i zdjęcia każdego jajka, aby znaleźć to, które najbardziej Ci odpowiada.
 • Rozmiar generalnie nie ma znaczenia przy zakupie jajka do masturbacji, ponieważ są one niezwykle rozciągliwe i łatwo zakrywają cały penis, gdy zaczynasz penetrację.

Podsumowanie

Dzięki wszystkim informacjom, które zdobyłeś, kupienie odpowiedniego jajka do masturbacji dla siebie będzie bułką z masłem. Ta zabawka jest nie tylko tak łatwa do masturbacji, jak w przypadku rąk, ale także służy znacznemu ulepszeniu zwykłego procesu masturbacji, który znamy. Odkryj nowe królestwa przyjemności seksualnej za pomocą jajka do masturbacji i doświadcz intensywnych emocji i doznań, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Jaja do masturbacji to męskie rękawy do masturbacji o zwartej konstrukcji. Są pakowane jak ozdobne jajka o różnej fakturze i na pierwszy rzut oka nie wyglądają zbyt dobrze, ale świetnie nadają się do „ręcznej zabawy”.

Męskie jajko do masturbacji jest wykonane z rozciągliwego, przypominającego ciało rękawa, który daje możliwość nałożenia na penisa dla maksymalnej przyjemności. Występują w różnych teksturach, a użytkownik może dokonać wyboru spośród sporej puli jajek.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved