Hot Octopuss Kurve - Wibrator z podwójnym silnikiem do punktu G 2024

Moja doświadczenia z używania wibratora Hot Octopuss Kurve

Ten wibrator ma pozwolić Ci znaleźć zakres wibracji które najbardziej na Ciebie działają a wszystko to dzięki opatentowanej technice Treble and Bass

Sprawdź gdzie kupić Hot Octopuss Kurve w 2024

Hot Octopuss Kurve

Hot Octopuss Kurve

Materiał: silikon, ABS
Waga: 189g
Rozmiar: 194 x 82 x 42mm
Bateria: wewnętrzna
Poziom hałasu: <40dB
Czas pracy: 2 godziny
Wodoodporny: tak

Design

Hot Octopuss Kurve jest wibrator punktu G z niespodzianką. Większość wibratorów punktu G ma pojedynczy silnik gdzieś w trzonie, ale Kurve ma dwa.

Hot Octopuss nazywa to technologią Treble and Bass.

Hot Octopuss Kurve wibracje

OTO JAK TO DZIAŁA:

 • Silnik Treble jest ukryty w miękkiej, gąbczastej główce. Charakteryzuje się on wyższą częstotliwością, która jest skupiona w główce, ale przenosi się również na trzon.
 • W trzonie znajduje się silnik „basowy”, który emituje głębsze dudnienie o niższej częstotliwości. Jest on skupiony na spodzie trzonu, ale przenosi się na cały trzon i na główkę.

Każdy silnik jest sterowany niezależnie za pomocą oddzielnego zestawu przycisków. Każdy silnik posiada 5 poziomów intensywności i 5 wzorów.

Gdy są używane razem, uzyskuje się konfigurowalną mieszankę obu rodzajów wibracji, co w zasadzie pozwala na dostosowanie rodzaju wibracji do własnych potrzeb.

Hot Octopuss Kurve przyciski

Strukturalnie Hot Octopuss Kurve został zaprojektowany tak, aby zapewnić intensywną stymulację punktu G. Ma zakrzywiony, sztywny korpus z lekko haczykowatą końcówką. Zakrzywienie to znacznie ułatwia zlokalizowanie punktu G i zagłębienie się w niego. Odetchnęłam z ulgą, gdy zobaczyłam, że korpus jest sztywny, a nie elastyczny. Im twardszy korpus, tym mocniej możesz wcisnąć go w swój punkt G.

Nie wszystko jest jednak twarde. Czubek główki jest rozkosznie gąbczasty. Ta galaretowata powierzchnia jest przyjemna i gąbczasta w dotyku na sromie i jest przydatna również do stymulacji wewnętrznej – miękka główka amortyzuje wszelkie uderzenia o szyjkę macicy, jeśli używasz jej do głębszej penetracji. Miękka, gąbczasta powierzchnia jest również świetna do przenoszenia wibracji, pozwalając wibracjom „Trebe” na równomierne rozchodzenie się po główce.

Hot Octopuss Kurve przyciski miękki trzon

Hot Octopuss Kurve jest w kolorze śliwkowym. Zawsze lubię ten kolor na zabawkach erotycznych. Jest to głęboki, poważny odcień, który sprawia wrażenie eleganckiego. Plastikowy uchwyt ma śliwkowo-czarne ombre ze złotymi guzikami.

Hot Octopuss Kurve jest również w 100% wodoodporny, ładowany przez USB i objęty roczną gwarancją producenta na wady.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

DOSTĘPNOŚĆ

Ta sekcja ma na celu pomóc ludziom w ustaleniu, czy mogą mieć jakiekolwiek problemy z używaniem/dostępem tej zabawki.

 • Rozmiar: Hot Octopuss Kurve to średniej wielkości wibrator punktu G. Jego całkowita długość wynosi 19,5 cm (12,5 cm jest wkładane). W najszerszym miejscu (na czubku) ma 4,25 cm.
 • Waga: Kurve waży 190 gramów.
 • Przyciski: W Kurve znajduje się sześć (6) przycisków, co uważam za największą liczbę, jaką kiedykolwiek widziałam na wibratorze, w dwóch identycznych kolumnach po 3. Są dwa okrągłe przyciski, dwa (-) przyciski i dwa (+) przyciski. Okrągłe przyciski mają szerokość 6 mm, a przyciski (-) i (+) – 9 mm. W każdej kolumnie po 3 przyciski są oddalone od siebie o 4 mm. Kolumny są oddalone od siebie o 13-18 mm.
 • Przenoszenie drgań: Duża część wibracji przenosi się na plastikowy uchwyt. Jeśli cierpisz na artretyzm lub masz cieśń nadgarstka, może to bardzo drażnić Twoje dłonie.
 • Cena: Ten wibrator jest dość drogi, choć cena prawdopodobnie odzwierciedla, że są tutaj dwa silniki

JAK KORZYSTAĆ HOT OCTOPUSS KURVE

 1. Urządzenie Hot Octopuss Kurve jest sterowane za pomocą 6 przycisków.
 2. Przyciski znajdują się w dwóch kolumnach ((O), (-) i (+)).
 3. Jedna kolumna jest oznaczona literą T (tony wysokie, która służy do sterowania silnikiem znajdującym się najbliżej głowy), a druga literą B (tony niskie, która służy do sterowania silnikiem znajdującym się w trzonie).
 4. Aby włączyć dowolny silnik, należy nacisnąć i przytrzymać przez 2 sekundy odpowiedni przycisk (+).
 5. Naciskaj przyciski (+) i (-), aby przełączać się między 5 poziomami intensywności.
 6. Naciskać przyciski (O), aby przełączać się między 5 wzorami.
 7. Aby wyłączyć każdy silnik, naciśnij i przytrzymaj przyciski (-) przez 2 sekundy.
 8. Aby wyłączyć oba silniki naraz, przytrzymaj przycisk tonów wysokich (O) przez 2 sekundy.

Jeśli wydaje się to skomplikowane, to dlatego, że tak jest. Moim zdaniem jest po prostu za dużo przycisków.

 

PAKOWANIE

Hot Octopuss Kurve pakowanie

Hot Octopuss Kurve jest dostarczany w fioletowym pudełku z wizerunkiem Kurve. Jakość opakowania jest standardowa – nie jest ono wyjątkowo designerskie, ale spełnia swoje zadanie.

Wewnątrz pudełka znajduje się Kurve, obrazkowa instrukcja obsługi, broszura z informacjami technicznymi, kabel USB do ładowania oraz duże czarne satynowe etui do przechowywania.

MATERIAŁ I PIELĘGNACJA

Hot Octopuss Kurve jest wykonany z tworzywa ABS (błyszcząca podstawa) i silikonu (część wkładana), dzięki czemu jest to zabawka bezpieczna dla ciała. Część silikonowa ma kremowe, matowe wykończenie, które jest przyjemne w dotyku.

Hot Octopuss Kurve jest wodoodporny, więc można go zabrać ze sobą pod prysznic i łatwo wyczyścić.

Aby wyczyścić, spłukuję całość w ciepłej wodzie z mydłem przed i po każdym użyciu. Między silikonowym korpusem a plastikowym uchwytem jest szew, a ja nienawidzę szwów. Zachowaj szczególną ostrożność podczas czyszczenia tej części. Na szczęście jest wodoodporny, więc naprawdę mogę się tam dostać, nie martwiąc się o uszkodzenia.

Aby go naładować, włóż końcówkę kabla USB do ładowania (w zestawie) do otworu z tyłu/ u podstawy zabawki. Podłącz go do komputera lub zasilacza sieciowego USB. Czerwona dioda LED w podstawie zapali się, aby zasygnalizować ładowanie (po całkowitym naładowaniu zaświeci się na zielono). Pełne naładowanie trwa <2 godziny i zapewnia <2 godziny zabawy.

Zabawka jest objęta roczną gwarancją producenta na wady, dlatego należy zachować oryginalny paragon.

MOJE DOŚWIADCZENIE Z KORZYSTANIA HOT OCTOPUSS KURVE

Hot Octopuss Kurve

Hot Octopuss Kurve zapewnia mi wyjątkowe doświadczenie  jeśli chodzi o zabawki erotyczne.

Jeśli jesteś przyzwyczajona do czytania recenzji zabawek erotycznych, znajdziesz recenzentów mówiących o „brzęczeniu” lub „dudnieniu” dowolnego konkretnego silnika. Wibratory brzęczące mają wyższy ton, a wibratory dudniące niższy. Każdy woli inne tony, więc jeśli osobiście lubisz brzęczące wibratory, dudniący może nie działać dla ciebie i na odwrót. Osobiście potrzebuję dudniących wibracji ze szczyptą potężnego szumu.

Hot Octopuss Kurve daje Ci wyjątkową możliwość dostosowania wibracji do swoich potrzeb. Ja lubię dużo dudnienia z odrobiną buczenia, więc zwiększam poziom głośności silnika basowego do poziomu 5 i dodaję odrobinę tonów wysokich (do poziomu 1 lub 2).

Tak, silniki znajdują się w różnych sekcjach wału, ale przenoszą się tak dobrze, że po zmieszaniu odczuwam je jako jedną harmonię. Jest to dość niesamowite. Dostosowanie poziomu Buzz vs Rumble pozwoliło mi na osiągnięcie niesamowitych orgazmów i przyjemności podczas zabawy z tą zabawką.

Jeśli lubisz szeroką stymulację łechtaczki, gąbczasta główka będzie twoim przyjacielem. Jest ona przyjemna w dotyku i galaretowata jak srom. Ponieważ lubię mocny nacisk na łechtaczkę, żałowałam, że główka nie jest nieco mniej mięciutka. Ale to tylko moje zdanie. W moim przypadku ten wibrator nie ma problemów z dopasowaniem się do Punktu G.

Krzywizna sama w sobie jest zwycięska dla punktu G. Z łatwością znajduje punkt G i przyjemnie się w niego wsuwa. Dobra robota, Hot Octopuss!

HOT OCTOPUS KURVE RECENZJA – Podsumowanie

Hot Octopuss Kurve to skuteczny wibrator punktu G, który pozwala dostosować poziom brzęczenia i dudnienia. Łącząc brzęczący silnik i dudniący silnik, możesz uzyskać harmonię wibracji, która działa najlepiej dla twojego ciała. Pomijając silniki, piękny zakrzywiony kształt jest również bardzo skuteczny w stymulacji punktu G.  Jeśli jesteś zainteresowana wibrator jest dostępny  do kupienia tutaj 

Zobacz również

Zobacz również
Opublikowane przez Ania
avatar

Ania to utalentowana pisarka i miłośniczka technologii erotycznych, która z pasją odkrywa świat nowoczesnych zabawek dla dorosłych. Jej bogata wiedza i niezrównane umiejętności oceny produktów sprawiają, że jej recenzje są nie tylko rzetelne, ale także pomocne dla czytelników poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Ania z wdziękiem łączy szczegółowe opisy funkcji i wyglądu z osobistymi spostrzeżeniami, tworząc teksty, które zarówno informują, jak i bawią.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved