Lovense Lush 2 - Recenzja 2024

Kilka słów wstępu na temat Lovense Lush 2 

Oryginalny Lush by Lovense był pierwszym wibratorem, którym można było sterować za pomocą zegarka Apple Watch, a firma zebrała ponad 100 000 dolarów na zamówienia w przedsprzedaży na IndieGogo w związku z niecierpliwie oczekiwaną premierą zabawki.

Lovense Lush 2  to zaktualizowany model oryginalnego Lush, z ulepszeniami w zakresie zasięgu, żywotności baterii i łączności, a także aktualizacjami samej aplikacji Lovense.

Powiem tylko, słowem wstępu i zachęcając do dalszej części recenzji dzięki Lovense Lush 2 osiągnęłam jeden z szybszych orgazmów od dłuższego czasu.

Z kilkoma świetnymi recenzjami tej zabawki i ogólnym szumem, jaki firma stworzyła, aby być innowacyjnym molochem w branży zabawek erotycznych, byłam podekscytowana, mogąc wypróbować tę zabawkę.

 

Sprawdź gdzie kupić Pingwinek - Lovense Lush 2 w 2024

Lovense Lush 2

Lovense Lush 2

Długość całkowita : 18 cm
Długość użytkowa : 7,5 cm
Średnica: 3,5 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: różowy

O Lovense Lush 2

Jakość: materiały bezpieczne dla ciała, najnowsza technologia Bluetooth
Cena: 490zł
Opcje gwarancji: roczna gwarancja
Wodoodporność: Tak
Poziom hałasu: cichy-średni
Użycie solo: ????
Użycie z partnerem: ?????
Żywotność baterii: 2,5 godziny użytkowania, czas ładowania 1,5 godziny
Łatwość użytkowania: 4/5
Plusy: sterowanie na duże odległości z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Lovense
Minusy: pojemność baterii mogła by być większa

Jakość, gwarancja i żywotność baterii...

Ogólnie rzecz biorąc, jakość Lovense Lush 2 jest dobra. Naprawdę podoba mi się, że jest wodoodporny, ponieważ naprawdę ułatwia to prawidłowe czyszczenie zabawki. Wykonany z silikonu bezpiecznego dla ciała, jak większość zabawek, jest to trwała zabawka, która wytrzyma próbę czasu.

Ta zabawka jest kompatybilna prawie ze wszystkim:

 • iPhone / iPad Air / iPad mini / iPod touch iOS 9.0 lub nowszy
 • Android 4.3 lub nowszy
 • Prochowiec
 • Windows (komputer)

Tych zabawek używają dziewczyny z seks kamerek..

Lovense jest najbardziej znany z tego, że jest przyjazny dla dziewczyn z seks kamerek, Te zabawki mogą współpracować z witrynami internetowymi na których występują dziewczyny przed kamerkami, dzięki czemu dziewczyny i ich klienci mogą interaktywnie korzystać z zabawek.

Sposób działania polega na tym, że konfigurujesz zabawkę do interaktywnej, zdalnej zabawy, a następnie Twoi klienci dają Ci napiwek (lub żetony), aby uzyskać tymczasowy dostęp do sterowania zabawką, gdy jesteś na żywo przed kamerą. Jest to ekscytujące nie tylko dla klienta kontrolującego zabawkę, ale także dla tych, którzy oglądają to wszystko na żywo.

Żywotność baterii …

Żywotność baterii tej zabawki może być moim zdaniem dość trafiona. Mam tę zabawkę od nieco ponad dwóch miesięcy i używałam jej przynajmniej kilka razy w tygodniu,  czasami ładowanie trwa 1,5 godziny, czasami trwa to pół godziny… tak naprawdę zależy od tego, jak z niej korzystam. Zabawka jest ładowana do pełna po każdym użyciu, więc zawsze powinna dawać mi w miarę stałą żywotność baterii.

 

Krótka recenzja aplikacji Lovense…

Aplikacja Lovense jest bardzo prosta.

Niektóre opcje gry z bliskiej odległości za pośrednictwem aplikacji obejmują:

 • „Moje wzory”, gdzie możesz przechowywać wcześniej używane wzory, o których wiesz że najlepiej na Ciebie działają (lub Twojego partnera).
 • Muzyka, która była zdecydowanie moją ulubioną funkcją, dzięki której możesz słuchać muzyki z telefonu (na przykład przez Spotify) i mieć wibrację w rytm.
 • „Dźwięk”, w którym wibracje pasują do dźwięków, które dobiegają z pomieszczenia (to świetna zabawa podczas gry wstępnej!)
 • Alarm, który tak naprawdę nie był tym, który mi się podobał, ale przetestowałem go tylko po to, aby zobaczyć. To tylko alarm — zabawka brzęczy według wybranego przez ciebie wzoru, gdy alarm się włączy.

Funkcje aplikacji na długich dystansach są świetne – w tym moim zdaniem błyszczy zabawka. Aplikacja została naprawdę dobrze zaprojektowana w tej dziedzinie.

Opcje czatu głosowego i wideo są niesamowite. Osoba kontrolująca zabawkę ma podzielony ekran — część ekranu to Twój czat wideo, a część to elementy sterujące. Super prosty i łatwy, naprawdę przyjemny sposób na połączenie i zobaczyć się podczas wspólnej zabawy z zabawką.

Aplikacja może również działać w tle, gdy działają inne aplikacje, co nie jest konieczne, biorąc pod uwagę, że możesz rozmawiać głosowo i wideo w samej aplikacji, ale uważam, że naprawdę fajnie jest móc wyjść z aplikacji i nadal kontynuować zabawę …

Poziom hałasu i łatwość użytkowania

Byłam bardzo podekscytowana tą zabawką, kiedy dowiedziałam się, że mogę ją zrecenzować tutaj na alerozkosz.pl. Tyle o niej dowiedziałem się podczas moich badań nad seks kamerami. Ze względu na jej funkcje bezprzewodowego / zdalnego dostępu , rozmawiałem nawet z z dziewczyną pracującą w tej branży, która używa tego podczas swoich sesji i słyszałam tylko pozytywne rzeczy zarówno o marce, jak i tej konkretnej zabawce.

Konfiguracja aplikacji Lovense do zabawy solo/Bluetooth…

Zanim mogłam sama to przetestować, zdecydowałem się skonfigurować aplikację Lovense i rzucić okiem na funkcje. Lovense ma bardzo prosty przewodnik po rozpakowaniu / krok po kroku (dostępny tutaj na ich kanale YouTube) i wszystko jest dość proste.

 1. Włącz Lush 2. Przytrzymaj przycisk znajdujący się na górze anteny, aż poczujesz, że wibruje. Gdy migające światło jest widoczne, oznacza to, że Lush jest gotowy do sparowania z urządzeniem.
 2. Pobierz aplikację Lovense ze sklepu App lub Google Play.
 3. Zarejestruj konto, klikając „zarejestruj się” lub zaloguj się do już istniejącego konta Lovense. Twoje konto Lovense może być używane i sparowane z wieloma zabawkami Lovense.
 4. Po zalogowaniu dotknij ikony „połączenie” (wygląda jak ogniwo łańcucha) w prawym górnym rogu. Następnie kliknij symbol „dodaj” plus, aby wyszukać swoją zabawkę.
 5. W ciągu kilku sekund Twoja zabawka powinna pojawić się na liście. Przełącz go na „włączone” i dotknij „gotowe” w prawym górnym rogu.
 6. Twój Lush 2 jest teraz sparowany z telefonem i gotowy do użycia!

Zdalne parowanie Lush 2, do zabaw z partnerem…

Zdalne sparowanie Lush 2 z telefonem innej osoby działa nieco inaczej — ale kroki są równie proste. W tym celu Twój partner będzie musiał pobrać aplikację Lovense na swój telefon i założyć osobne konto ze swoimi danymi.

 1. Najpierw musisz pobrać aplikację Lovense i zarejestrować/zalogować się na swoje konto.
 2. Następnie dotknij ikony „długi dystans”.
 3. Wybierz ikonę „plus” (dodaj) znajdującą się w prawym górnym rogu, aby dodać znajomego.
 4. Wpisz nazwę użytkownika swojego partnera i wybierz „Gotowe”.
 5. Twój partner będzie musiał zaakceptować twoją prośbę, po czym będziesz mógł komunikować się z nim na prywatnym czacie utworzonym teraz między wami dwojgiem.
 6. Twój partner może następnie dotknąć ikony „plus” w prawym dolnym rogu, aby zobaczyć dostępne opcje gry na długich dystansach.

W przypadku tej zabawki zalecany jest lubrykant.

Lovense sugeruje nawilżenie zarówno zabawki, jak i siebie podczas jej używania. Używałam zabawki w obie strony (zarówno z lubrykantem, jak i bez) i zdecydowanie łatwiej jest ze z nawilżeniem(jak większość rzeczy), ale osobiście nie uważałam tego za absolutnie konieczne.

*Ważna uwaga: użyj lubrykantu na bazie wody! Lubrykanty na bazie oleju nie mieszają się dobrze z zabawkami silikonowymi, mogą z czasem pogorszyć jakość silikonu.

Instrukcja czyszczenia…

Czyszczenie Lush 2 jest dość łatwe, ponieważ jest to wodoodporna zabawka, możesz zanurzyć ją w połączeniu ciepłej wody i łagodnego mydła lub użyć środków do czyszczenia zabawek erotycznych.

Instrukcje opieki…

Lovense sugeruje, aby Twoja zabawka była całkowicie ładowana przynajmniej raz na sześć miesięcy, więc jeśli jesteś osobą, która ma wiele zabawek lub z jakiegoś powodu nie używa tej zabawki zbyt często, pamiętaj, aby raz naładować ją do pełna, aby zapewnić najlepszą jakość życia baterii.

Myśl o poziomie hałasu…

Chociaż byłam podekscytowana używaniem tej zabawki podczas załatwiania sprawunków na mieście, stało się jasne, gdy stałam w raczej pustej poczcie, że możesz usłyszeć tę zabawkę, jeśli wokół ciebie nie słychać żadnych innych dźwięków.

Jeśli chcesz użyć tej zabawki w miejscach publicznych, proponuję zrobić to w głośnej restauracji lub w kinie – unikając miejsc, w których ludzie są zwykle cichsi (takich jak poczta lub biblioteka).

Najlepsze pozycje - solo i z partnerem

Jakich pozycji najlepiej używać z taką zabawką? Umysł naprawdę zaczyna błądzić z zabawką, która ma taki zasięg i możliwości. Oto kilka pozycji i zastosowań zabawki, które najbardziej mi się podobały…

Najlepsze pozycje - solo i z partnerem

Z PARTNEREM: dosłownie wszędzie, na dowolnej pozycji

Byłabym niedbała, gdybym nie uznał tego za jedną z najlepszych cech korzystania z tej zabawki z partnerem… można ją używać dosłownie w dowolnym miejscu na świecie. Żałuję, że nie miałam czegoś takiego, kiedy mój partner i ja byliśmy parą na odległość, ponieważ było to tak zabawne w użyciu.

Kiedy ja załatwiałam sprawunki, mógł bawić się ustawieniami swojej aplikacji w domu, drażniąc się ze mną i uniemożliwiając mi zachowanie dyskrecji w miejscach publicznych. To bardzo zabawny, bardzo seksowny sposób na nawiązanie kontaktu z partnerem w dowolnym miejscu i czasie. Od wieczornej randki raz w miesiącu po promowanie intymności z partnerem na odległość – nieograniczone możliwości tej zabawki to zdecydowanie jej największy atut.

SOLO: zabawa z Lovense Lush 2 

Jednym z moich ulubionych zastosowań tej zabawki, gdy jestem sama, jest w rzeczywistości funkcja muzyczna. W aplikacji Lovense możesz uzyskać dostęp do muzyki w telefonie (Spotify, Youtube itp.), a wibracja będzie pulsować w rytm słuchanej piosenki. Uwielbiałem korzystać z tej funkcji, gdy wykonywałem przyziemne prace domowe, takie jak pranie, zmywanie naczyń, a nawet praca na podwórku… dodając trochę niegrzecznej zabawy do tych nudnych prac domowych.

Z PARTNEREM: Związana złośliwość

Największą zabawą, jaką może mieć (uległa) dziewczyna, jest bycie związaną i dokuczanie… prawda? Cóż, zabawną rzeczą w tej zabawce jest to, że zapewnia przyjemność bez użycia rąk. Twój partner może siedzieć na krześle, z tobą nago na łóżku, zabawka brzęczy w tobie według wybranego przez siebie wzoru. Oglądanie, jak skręcasz się i jęczysz, podczas gdy on kontrolują twoją przyjemność, to jedna z najlepszych gier wstępnych… zaufaj mi.

Z PARTNEREM: Rozproszenie pracy z domu

W tych dziwnych pandemicznych czasach wiele osób zostało zmuszonych do pracy w domu częściej niż kiedyś. Podczas gdy ja zawsze pracuję z domu, mój partner dopiero się do tego przyzwyczaja, a ta zabawka zapewniła nam bardzo potrzebną zabawę pewnego czwartkowego popołudnia, gdy byliśmy w naszych oddzielnych biurach domowych, wykonując pracę … lub przynajmniej próbując, w moim przypadek.

O firmie

Lovense to firma Teledildonics, która określa się jako „specjaliści od innowacji seksualnych” – i muszę przyznać, że wydaje się to trafne. Ich cel, aby wprowadzić „technologię seksu do każdej sypialni” stopniowo nabiera tempa od momentu powstania firmy.

Od 2010 roku, kiedy wypuszczono pierwszy na świecie „inteligentny” wibrator sterowany przez Internet, poczynili postępy w technologii zabawek erotycznych, która trafia na pierwsze strony gazet na całym świecie.

„Zabawki erotyczne Lovense to kulminacja pięciu lat badań, rozwoju i wielu długich godzin. Jak zaczęła się ta podróż? Otóż ​​w 2009 roku założyciel firmy był w związku na odległość. Brak intymności seksualnej był poważnym problemem w związku i wywołał zainteresowanie teledildonics”.

W następnym roku (zgadliście, 2010) narodził się „Remote Pleasure”. To był rewolucyjny klimat zdalnego sterowania, który wykorzystywał Skype do sterowania nim na odległość. Był to pierwszy w swoim rodzaju (i pierwszy z długiej linii rewolucyjnych zabawek erotycznych od Lovense).

Badania trwały przez lata 2011 i 2012, zbudowano i przetestowano prototypy pierwszych dwukierunkowych interaktywnych zabawek erotycznych. Wciąż jednak brakowało konstrukcji i technologii.

„Max” i „Nora” były pierwszymi tego rodzaju zabawkami seksualnymi opartymi na aplikacji, przy czym Nora była wibratorem króliczkiem z Bluetooth, a Max był męskim masturbatorem.

W połowie 2015 r. wypuszczono pierwszą wersję Lush, a reakcja na tę zabawkę była znakomita, a firma zebrała ponad 200 000 USD na IndieGogo, aby kontynuować pracę nad projektem.

Rok 2017 pokazał jeszcze większy postęp dla firmy, wraz z wprowadzeniem na rynek Ambi (wibracyjny pocisk), Edge (regulowany masażer prostaty, Domi (potężna mini-różdżka) i Osci (i oscylująca zabawka z punktem G).

Ostatecznie oryginalny Lovense Lush został zaktualizowany i przekształcony w Lovense Lush 2  z ulepszoną anteną, mocniejszym silnikiem i lepszą łącznością.

Zespół Lovense nadal ciężko pracuje, aby wprowadzić technologię seksu do każdej sypialni.

Pierwsze wrażenia z tej zabawki a długotrwałe użytkowanie

To naprawdę fajna zabawka, której zdecydowanie polecam używać zarówno w sytuacjach solo, jak i partnerskich. Myślę, że może to dodać dużo zabawy jeśli lubisz w jakimś stopniu BDSM. Jeśli nie lubisz BDSM, nadal może to być bardzo fajna zabawka do wyrażania swojej niegrzecznej strony (na przykład noszenia jej publicznie i kontrolowania jej samodzielnie).

Lovense Lush-2 recenzja

Używając Lush 2 z partnerem, z którym mieszkasz…

Myślę, że to idealna zabawka do wykorzystania z partnerem na odległość lub kimś, z kim nie mieszkasz. Myślę, że to niesamowity wynalazek dla modelek przed kamerkami i że tego rodzaju zabawki mogą naprawdę zrewolucjonizować pracę seksualną online.

Używanie tego długoterminowego z partnerem, z którym mieszkasz, może być zabawne, ale nowość i efekt wow może szybko minąć. Jako dwoje zajętych osób, trochę trudno było nam znaleźć czas na wykorzystanie tego w sposób, w jaki chcieliśmy. Ale jeśli udało nam się już znaleźć czas była naprawdę świetnie!

Noszenie zabawki w mieście (lub domu)…

Używanie tej zabawki do zabawy solo było zdecydowanie tym, co robiłam najczęściej. Zabawa z partnerem jest gorąca, zabawna i ekscytująca – ale jak wspomniałem, może to być dość czasochłonne i na pewno musisz być w odpowiednim nastroju. Sama używałam tej zabawki do słuchania muzyki i robienia postępów podczas wykonywania prac domowych, i to zdecydowanie było moim ulubionym zastosowaniem zabawki.

Jeśli masz ochotę na stymulację łechtaczki…

Jestem jedną z tych kobiet, które potrafią osiągnąć naprawdę szybki orgazm dzięki odpowiedniej stymulacji łechtaczki. Wadą tego jest to, że czasami mam trudności z osiągnięciem wspaniałego orgazmu, jeśli w ogóle nie ma stymulacji łechtaczki. Ponieważ ta zabawka była stymulatorem punktu G, trochę się martwiłem, że mi to nie wystarczy.

Oczywiście mogę ręcznie masować moją łechtaczkę lub użyć czegoś takiego jak Pingwinek – Satisfyer Pro (co zrobiłam kilka razy), ale wpadłam też na pomysł aby sprawdzić jak Lovense Lush 2 zachowuje się jako wibrator łechtaczki ?

Odpowiedź: zaskakująco dobrze. Chociaż kształt „bulwy” zabawki sprawia, że bezpośredni kontakt z łechtaczką jest trochę trudny, fakt, że zabawka jest mocna i duża, oznacza, że jej intensywność obejmuje duży obszar, co daje bardzo przyjemne doznania.

Wniosek

Chociaż Lovense Lush 2 został oznaczony jako ulubiona zabawka dla dziewczyn przed kamerą, z pewnością nie musisz być jedną z nich, aby się nim cieszyć. Ostatecznie jest to naprawdę fajna zabawka, którą możesz mieć w swojej niegrzecznej szufladzie. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnią parą, która chce urozmaicić randkową noc w mieście dyskretną zabawą, czy też parą na odległość, która szuka sposobu na intymne połączenie – ta zabawka może być świetna do Twojego życia seksualnego.

Chociaż mogę argumentować, że ta ostatnia (pary długodystansowe) może mieć o wiele bardziej praktyczne zastosowanie z tej zabawki, nadal jest to zabawka, która ma moją aprobatę

Zainteresowany? Kup tutaj!

Zobacz również

Zobacz również
Opublikowane przez Ania
avatar

Ania to utalentowana pisarka i miłośniczka technologii erotycznych, która z pasją odkrywa świat nowoczesnych zabawek dla dorosłych. Jej bogata wiedza i niezrównane umiejętności oceny produktów sprawiają, że jej recenzje są nie tylko rzetelne, ale także pomocne dla czytelników poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Ania z wdziękiem łączy szczegółowe opisy funkcji i wyglądu z osobistymi spostrzeżeniami, tworząc teksty, które zarówno informują, jak i bawią.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved