Wibrator-Satisfyer Pro G-Spot Rabbit - Recenzja 2024

Słowem wstępu o Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

W porządku, w końcu przedstawiam wam moją recenzję Satisfyer Pro G-Spot Rabbit. Udało mi się nabyć tę zabawkę dlatego postanowiłam napisać tę recenzje. Jestem fanką produktów Satisfyer dlatego miałam bardzo duże nadzieje w stosunku do tego wibratora. Podoba mi się ssanie Satisfyer. Lubię stymulację punktu G. Więc co z tą zabawką jest nie tak? Czytaj dalej, drogi przyjacielu..

Sprawdź gdzie kupić Wibrator-Satisfyer Pro G-Spot Rabbit w 2024

Wibrator-Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Wibrator-Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Masa: 271 g
Długość: 225 mm
Szerokość: 15 mm
Wysokość: 28-35 mm
Bateria: Akumulator
Materiał: silikon, Tworzywo ABS
Kolor: biały, różowe złoto
Wodoszczelny: tak, IPX7

Po wyjęciu z pudełka

Zabawki Satisfyer są dostarczane w wyraźnie oznakowanych, eleganckich pudełkach i tak właśnie było z  Satisfyer Pro G-Spot Rabbit pudełko.Po otwarciu pudełka otrzymujesz ciekawą zabawkę, która wygląda jak standardowy wibrator króliczek, tylko zamiast wibratora łechtaczki, Satisfyer ma otwór na urządzenie ssące. Jest wyposażony w magnetyczny kabel do ładowania, którego można używać ze wszystkimi zabawkami Satisfyer.

W dłoni Satisfyer Pro G-Spot Rabbit jest jedwabiście gładki. To silikonowa konsystencja, którą wyczułem na innych zabawkach, gładka i miękka, a nie lepki silikon. Czuje się luksusowo, z jedwabistą konsystencją i przemyślanym designem.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit łączy w sobie dwa wspaniałe pomysły: wkładaną zabawkę skoncentrowaną na punkcie G i zewnętrzne ramię ssące. Ale kiedy próbowałam jej użyć po raz pierwszy, szybko zdałam sobie sprawę, dlaczego ta zabawka nie będzie dla mnie dobrze działać.

Trzon zabawki, o odpowiednich proporcjach, dość łatwo wsunął się do środka z odrobiną lubrykantu. Zwykle sama bardzo szybko i skutecznie robię się mokra, ale nie mogłem wcześniej użyć tej zabawki do rozgrzania, ponieważ wymaga ona wkładania. Nie ma problemu; lubrykant to dar od bogów. Jednak po włożeniu nie mogłam prawidłowo dopasować ramienia ssącego do mojej łechtaczki.

Jest sedno problemu: chociaż wkładana część trzonu jest nieco elastyczna, część, w której dolna część trzonu styka się z ramieniem łechtaczki, jest nieruchoma. Samo ramię łechtaczki, wypełnione różnymi technicznymi przyssawkami, nie ugina się ani nie przechyla.

Tak więc, jeśli widzisz to zdjęcie powyżej, ta zabawka wymaga, aby twoja łechtaczka z grubsza pasowała do tego otworu, gdy wibrator jest w tobie i jest pod tym kątem. Założę się, że dla wielu osób posiadających łechtaczkę działa to świetnie. Niestety w moim przypadku to nie działa najlepiej. Zabawka ciągle chciała ssać moją cewkę moczową, a nie moją łechtaczkę. Jak może powiedzieć każdy, kto używał zabawki do ssania, „prawie” nic nie znaczy, jeśli chodzi o umiejscowienie. Albo ssie twoją łechtaczkę, albo nie.

Jak działa ssanie

Udało mi się ustawić ssanie na mojej łechtaczce, wpychając wibrator  do końca ,z wieloma dziwnymi kątami. W końcu udało mi się utrzymać ssanie na miejscu. Małe zwycięstwo, mimo że wibrator chciał się wymknąć z miejsca.

Potem była kwestia samej sekcji punktu G. Mój punkt G wymaga silnego nacisku. Dostaję silny nacisk, naciskając tę ​​część mojej pochwy. Ale jeśli poruszę tą zabawką, jeśli w ogóle ją pchnę, przerwę ssanie łechtaczki. Zgadza się; nie możesz posuwać tej zabawki i nadal utrzymywać ssanie. Można nim poniekąd kołysać, ale nie da się jej pchać.

Zabawka ma jednak wibrator w trzonku. Kiedy udało mi się wszystko delikatnie ustawić, włączyłem wibrator. To całkiem niezły wibrator. Wibrator wydaje się być umieszczony w najbardziej wewnętrznej części ramienia, więc wibracje trafiają dokładnie w punkt g. To świetnie, jeśli twój punkt G lubi wibracje.

Dla mnie wibracje za bardzo odciągały mnie od delikatniejszego ssania w mojej łechtaczce.

Osiągnąłem orgazm dzięki tej zabawce, ale przez cały czas czułam, że doświadczam niesamowitości, ale nie do końca.

Dla kogo ta zabawka?

Zdecydowanie mogę sobie wyobrazić podgrupę właścicieli waginy, którzy chcieliby tę zabawkę. Czy to ty?

  1. Środek łechtaczki znajduje się prawie dokładnie 2,50cm od przedniej krawędzi otworu pochwy
  2. Twój punkt g dobrze reaguje na skupione wibracje
  3. Lubisz uczucie pełności w pochwie podczas orgazmu, ale pchanie uważasz za niepotrzebne
  4. Nie musisz czuć ssania na łechtaczce z zabawki ssącej, o ile ssanie faktycznie ma miejsce
  5. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, możesz naprawdę polubić Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Podumowanie

Doceniam, że Satisfyer próbuje zrobić przyssawkę z wkładanym ramieniem. Moje orgazmy są lepsze, gdy coś mnie wypełnia.

Poza tym świetnie, że G-Spot Rabbit jest wodoodporny, ponieważ zabawa nie ogranicza się do używania w suchych miejscach. Podobne uznanie należy do posiadania ładowarki magnetycznej, której można używać we wszystkich urządzeniach Satisfyer.

Zastrzeżenia: jak powiedziałem wcześniej, ta zabawka wymaga szczególnej konstrukcji anatomicznej, aby działała zgodnie z założeniami. Jeśli wszystko idealnie się układa, wyobrażam sobie, że ta zabawka jest niesamowita. Ponieważ moje części są trochę odbiegające, zabawka nie dawała mi pełnego efektu jaki może dać komuś innemu.

Nie powiem ci, żebyś nie kupowała Satisfyer Pro G-Spot Rabbit, zwłaszcza jeśli spełniasz wszystkie powyższe kryteria. Ale powiem, że jeśli jesteś nowa w zabawkach Satisfyer lub ogólnie w zabawkach ssących, prawdopodobnie lepiej będzie Ci z Satisfyer Pro 2 lub Satisfyer Pro Penguin.

Szczęśliwej masturbacji!!❤

Zobacz również

Zobacz również
Opublikowane przez Ania
avatar

Ania to utalentowana pisarka i miłośniczka technologii erotycznych, która z pasją odkrywa świat nowoczesnych zabawek dla dorosłych. Jej bogata wiedza i niezrównane umiejętności oceny produktów sprawiają, że jej recenzje są nie tylko rzetelne, ale także pomocne dla czytelników poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Ania z wdziękiem łączy szczegółowe opisy funkcji i wyglądu z osobistymi spostrzeżeniami, tworząc teksty, które zarówno informują, jak i bawią.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved