Najlepsze wibratory punktu G 2024

Znajdź najlepszy wibrator punktu G - dowiedz się jaki wibrator punktu G wybrać!

Jeśli nie wiesz nic o swoim ciele, strefach erogennych i innych wrażliwych miejscach, to nie możesz przegapić Punktu G. Mówiąc najprościej, prawie nie ma orgazmu pochwowego bez stymulacji punktu G. Punkt G to gąbka cewki moczowej spoczywająca na przedniej ścianie pochwy na 5-8 cm od wejścia. Niektórzy twierdzą, że to nie jest lokalizacja geograficzna która zawsze występuje dokładnie w tym samym miejscu. Zamiast tego jest to strefa bardzo wrażliwej tkanki z licznymi zakończeniami nerwowymi, której jedynym celem jest wysyłanie licznych fal przyjemnych doznań do mózgu. Jeśli punkt G jest tak wspaniałym miejscem, najlepszym sposobem na oddawanie czci temu miejscu jest wibrator punktu G.

Ranking najlepszych wibratorów do punktu G2024

Lovense Lush 2

Lovense Lush 2

Długość całkowita : 18 cm
Długość użytkowa : 7,5 cm
Średnica: 3,5 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: różowy

Wibrator z ruchomą główką - Deep Fantasy

Deep Fantasy - ruchoma główka

Długość całkowita : 20 cm
Długość użytkowa : 13 cm
Średnica: 2 cm, 3 cm
Zasilanie: 2 baterie AAA
Kolor: fioletowy

Specjalistyczny wibrator do Punktu G

Stymulator do Punktu G

Długość całkowita : 23 cm
Długość użytkowa : 11 cm
Średnica: 3,5 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: biały

Wibrator stymulacja punktu G

Wibrator stymulacja punktu G

Długość całkowita : 18 cm
Długość użytkowa : 12 cm
Średnica: 4 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: czerwony

Wibrator na aplikację - Lovense Nora

Wibrator z aplikacją- Lovense Nora

Długość użytkowa : 12 cm
Średnica: 3,7 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: różowy

Wibrator dla par punkt G

Wibrator punktu G idealny dla par

Długość całkowita : 9 cm
Średnica: 3 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: szantaż

Czym jest wibrator punktu G?

Są to wibratory podobne do fallusa, stworzone specjalnie do znajdowania punktu G i pieszczenia go, tworząc silną stymulacje seksualną, podniecenie i intensywne orgazmy. Istnieje również męska wersja tych wibratorów do masowania prostaty, ale jest najbardziej popularne są wśród kobiet. Eksploracja męskiego punktu G wymaga otwartego umysłu.

Rodzaj penetracji wibratora może się różnić w zależności od osoby, ponieważ kobiety mają różnice anatomiczne i fizjologiczne. Jednak zwykle nie są to aż tak wielkie różnice, żeby wibratory do punktu G sobie nie poradziły z zadowoleniem każdej kobiety.

Jedną z istotnych cech większości z nich jest zakrzywiona, czasem bulwiasta głowa zaprojektowana tak, aby dokładnie i konsekwentnie trafiać w nieuchwytne miejsce. Niektóre są wyposażone w części do jednoczesnej stymulacji łechtaczki, aby pieścić łechtaczkę w tym samym czasie, co punkt G.

Popularne typy wibratorów do punktu G

Wibratory punktu G (lub stymulatory punktu G, jak je nazywają niektórzy) różnią się w zależności od materiału, kształtu, rozmiaru itp.

  • Materiały: Najlepsze wibratory do punktu G są wykonane z materiałów, które są delikatne dla skóry, wodoodporne i przyjemne w dotyku. Zazwyczaj są wykonane z silikonu, gumy, plastiku ABS, metalu lub kombinacji tych materiałów. Istnieją również pozłacane wibratory punktu G, które mogą być droższe niż inne.
  • Rozmiar: Możesz wybrać rozmiar, który chcesz, w oparciu o swoje preferencje i to, co łaskocze Twoje fantazje. Wibratory punktu G mogą mieć różne rozmiary, od wielkości jednego palca do ogromnych rozmiarów przypominających penisa. Wiele kobiet fantazjuje o zabawie dużymi wibratorami, które wypełniają ich pochwę podczas zabawy z Punktem G. Jeśli tego pragniesz, nie krępuj i kup sobie taką zabawkę!
  • Silnik: Teraz nadszedł czas, aby zdecydować, jaki rodzaj wibracji chcesz odczuwać. Wibratory punktu G mogą mieć różne wibracje tylko w pochwie, a niektóre mają wyrostki do stymulacji łechtaczki. Niektóre typy wysyłają stale odczucia do twojego punktu G, podczas gdy inne wysyłają stymulację pulsacyjną. Wiele wibratorów punktu G będzie miało do wyboru prędkość wibracji.
  • Kształt: Jeśli chodzi o kształty, do wyboru jest wiele wibratorów punktu G. Niektóre mają kształt królika, stąd wibratory króliczki. Te wibratory są tak ukształtowane, że uderzają jednocześnie w punkt G i łechtaczkę. Istnieją faliste wibratory o zgranych konstrukcjach, które nazywane są wibratorami falowymi. Wysyłają fale wrażeń do punktu G. Jednak znaczna liczba wibratorów punktu G ma kształt fallusa o różnych nazwach i rozmiarach.

Jak wybrać najlepszy wibrator punktu G?

Wybierając swoją maszynę do przyjemności, ważne jest, aby najpierw pomyśleć o tym, co kochasz. Kiedy już to znajdziesz, możesz zacząć myśleć o innych rzeczach. Niektóre z innych czynników, które należy wziąć pod uwagę, to:

  • Wybierz odpowiedni materiał. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy stymulator punktu G, czy dziesiąty, zawsze upewnij się, że kupujesz zabawkę bezpieczną dla Twojego ciała. Kupno wibratora z odpowiedniego materiału to jedno miejsce, w którym wiedza i doświadczenia zbiegają się. Powinnaś zdobyć najlepszy i najbezpieczniejszy materiał dla siebie lub swojego przyjaciela. Najlepszy materiał na wibrator? Silikon. Jest nieporowaty, bardzo łatwy w czyszczeniu, miękki i całkowicie bezpieczny dla Twojego ciała. Inne, takie jak plastik ABS, metal lub złoto, są również bezpieczne dla organizmu. Złoto może być odrobinę drogie, ale może być preferowaną opcją, jeśli możesz sobie na to pozwolić.
  • Kupuj z myślą o Twojej kieszeni. Wibratory punktu G nie czyszczą kont w banku ale zdarzają się takie które są bardzo drogie. Musisz mieć pewność, że uzyskasz to, co najlepsze w swoim budżecie. Twoje ciało zasługuje na to, co najlepsze, jeśli chodzi o twoją przyjemność.
  • Sprawdź wszechstronność. Kilka wibratorów punktu G daje Ci kilka dodatkowych opcji w jednym. Pomyśl, co chcesz uzyskać i zobacz, czy ma wszystkie opcje, których potrzebujesz w wibratorze. Niektóre z nich są przeznaczone nie tylko do trafienia w punkt G, ale także do innych stref erogennych pochwy. Pamiętaj, aby poznać swoje ciało i dostroić się do swojej nowej zabawki, aby dowiedzieć się, co z niej uzyskasz i zdecydować, czy jest wystarczająco satysfakcjonująca. Jak to się utarło, najlepszym sposobem, aby się dowiedzieć, jest spróbować. Dlatego powinnaś odkrywać to co dla Ciebie jest najlepsze.

Funkcje użytkowania

Powinnaś znać najlepsze sposoby używania wibratora solo lub z partnerem, aby przedłużyć jego żywotność i jak najlepiej wykorzystać swój wibrator.

Użytkowanie solo

Punkt G powiększa się, gdy jesteś podniecona, tworząc większą powierzchnię. Więc nie spiesz się i najpierw podnieć się. Jednym ze sposobów jest użycie wibracji na bieliźnie lub stymulacja innych stref erogennych ciała, takich jak szyja lub sutki. Po włączeniu wibracji stanie się to łatwiejsze, możesz na początku zacząć od używania dłoni żeby przekonać się jaka jest różnica podczas używania wibratora. Nie zapomnij nałożyć trochę lubrykantu przed włożeniem wibratora.

Ustaw wibrator pod takim kątem, aby zakrzywiona strona była skierowana w górę do przedniej ściany pochwy, abyś mogła  stymulować punkt G podczas wchodzenia. Zmieniaj i testuj prędkości i ciesz się dreszczykiem emocji. Warto zainwestować czas, aby poeksperymentować z różnymi pozycjami, które pomogą Ci doznać jeszcze więcej przyjemności.

Z partnerem

Niezależnie od tego, czy masz partnera, czy partnerkę, wibratory punktu G mogą być świetną zabawą, jeśli lubisz używać ich na partnerze lub na sobie. Działa to jak zabawa solo, ale tym razem wibracja jest obsługiwana przez twojego partnera, który robi swoje, podniecając cię i stale stymulując twój punkt G w różnych pozycjach.

Jeśli lubisz podwójną penetrację, możesz używać wibratora użyć podczas seksu ze swoim męskim partnerem. Przygotuj  się na świat przyjemnych doznań. Używanie wibratora podczas seksu z partnerem pomaga przekazać swojemu kochankowi to, co lubisz. Ten sam wibrator da Tobie inne wrażenia, gdy partner użyje go na tobie, w porównaniu z tym, gdy będziesz zabawiać się nim solo.

Zasady bezpieczeństwa

Jak w przypadku każdej innej zabawki erotycznej, upewnij się, że:

Twoje zabawki są czyste przed użyciem. Jeśli są wykonane z nieporowatych materiałów, takich jak silikon, można je umyć ciepłą wodą i użyć środków dezynfekujących.

Plusy i minusy używania wibratora punktu G

Nie ma wielu wad jeśli korzystasz z najlepszego wibratora punktu G poza ceną. Za to masz dużo do zyskania, jeśli chodzi o zadowolenie samej siebie. Wibratory do punktu G zapewniają największa satysfakcje i orgazmy, łatwość użytkowania, przenośne rozmiary, w których są dostępne.

Podsumowanie

Wypróbowanie wibratora punktu G lub innych zabawek erotycznych po raz pierwszy może wydawać się niewygodne — ale nie musi tak być! Powodem tego jest tworzenie przyjemnych doznań, które zapewnią Ci wspaniałe chwile, orgazmy z drżeniem nóg samemu lub z partnerem. Więc nie spiesz się, baw się z nowym dodatkiem w swojej przygodzie poznawania ekscytującego życia seksualnego.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Jest to zabawka podobna do fallusa i zakrzywiona u góry, specjalnie stworzona, aby wywierać nacisk i wysyłać fale przyjemności do punktu G, zwiększając orgazmy i przenosząc twoje życie seksualne na wyższy poziom.

Zlokalizuj swój punkt G dłońmi lub wibratorem. Ustaw wibrator pod odpowiednim kątem, aby zrównać się z punktem G na przedniej ścianie pochwy. Zacznij powoli, poruszaj się i dopasuj się do rytmu.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved