Najlepsze wibrujące jajka 2024

Znajdź najlepsze wibrujące jajka - dowiedz się jakie wibrujące jajka wybrać!

Dla tych, którzy kochają dobre doznania i pragną największej przyjemności ze stymulacji, pieszczot i wibracji – to jest przewodnik dla Ciebie. Wibrujące jajka to specjalny rodzaj wibratora w kształcie jajka. Jeśli jesteś nowa w świecie wibratorów, musisz kupić wibrujące jajko dla siebie. Wibratory mają różne kształty, rozmiary i typy. A ich głównym zadaniem jest wysyłanie mrowienia do wybranych miejsc w ciele. Ale czasami niektóre wibratory są duże i nie można ich nosić ze sobą. Niektóre są głośne, a inne nie są łatwe do manewrowania. Z tego powodu stymulacja jest trochę ograniczona. Ale dobrą wiadomością jest to, że wibrujące jajka rozwiązują ten problem i wiele więcej. Mówiąc prościej, sprawiają, że życie jest o wiele bardziej mokre czasem nawet bardziej niż inne zabawki erotyczne. Dlatego jeśli jesteś gotowa, aby dowiedzieć się więcej o tych wibrujących jajkach, spójrz na naszą tabelę poniżej, pokazującą nasze najlepsze typy.

Ranking najlepszych jajek wibrujących2024

Bezprzewodowe silikonowe jajko

Bezprzewodowe silikonowe jajko

Długość obudowy: 7,5 cm
Średnica: 3,2 cm
Zasilanie: 2 baterie AAA
Kolor: fioletowy

Luksusowe jajko wibracyjne Lelo Lyla 2

Luksusowe jajko wibracyjne Lelo Lyla 2

Wymiary:
– jajko:80 X 33 X 32mm
– pilot 64 X 64 X 26mm
Czas użycia: do 2h / do 10h pilot
Częstotliwość: 120 Hz
Max. poziom hałasu: <50dBKolor: fioletowy

Wibrujące jajko z pilotem - ekstremalne wibracje!

Wibrujące jajko z pilotem - ekstremalne wibracje!

Długość jajka – 6 cm
Średnica jajka – 3,5 cm
Długość kabla – ok. 70 cm
Baterie – AAA x 2 szt.
Materiał – ABS i sylikon (kabel)

Zdalnie sterowane jajko wibracyjne - 50 Twarzy Greya

Zdalnie sterowane jajko wibracyjne - 50 Twarzy Greya

Długość obudowy: 8 cm
Średnica: 2,5 cm – 3 cm
Kolor: czarny, srebrny

Różowe bezprzewodowe jajeczko z pilotem

Różowe bezprzewodowe jajeczko z pilotem

Długość: 6cm
Średnica: 3cm
Długość pilota: 7cm
Szerokość pilota: 5cm

Cudowne jajeczko wibrujące na pilota

Cudowne jajeczko wibrujące na pilota

Długość obudowy: 8 cm
Średnica: 3,5 cm
Materiał: ABS
Zasilanie: 2 baterie AAA
Kolor: fioletowy

Jajeczko sterowane aplikacją

Jajeczko sterowane aplikacją

Długość całkowita : 16 cm
Długość użytkowa : 7,5 cm
Średnica: 3,3 cm
Zasilanie: USB
Kolor: różowy

Czym jest wibrujące jajko?

Jak słusznie wspomnieliśmy, jest to wibrator i ma kształt jajka. Zazwyczaj zbudowane są z przewodu (w przypadku urządzeń przewodowych), uchwytu (dla łatwiejszego sterowania i kierowania) lub pilota (który służy do sterowania urządzeniem, jeśli jest ono bezprzewodowe). Inna nazwa „wibrującego jajka” to „jajko miłości”. Zabawka erotyczna wibrujące jajko ma kształt jajka nie da się tego ukryć. Oznacza to, że jest mała i mierzy. Nie jest też zbyt szeroka, ponieważ ma średnio około 3 cm. Chociaż jest przeznaczona głównie do zewnętrznej stymulacji łechtaczki i / lub otworu odbytu, niektórzy ludzie używają ich do stymulacji sutków i prostaty. W innych przypadkach (jeśli ma uchwyt) można go wprowadzić do pochwy lub odbytu w celu lepszej stymulacji punktów G lub P. Występuje w wielu kolorach i wariantach materiałowych, które sprawiają, że jedno jajko miłości różni się od drugiego. Jajka wibrujące są szczególnie kochane przez miłośników zabawek erotycznych, ponieważ są bardzo ciche w działaniu (i nikt nie musi wiedzieć, że świetnie się bawisz, nawet w miejscach publicznych). Są również bardzo łatwe do noszenia i bardzo trudne do rozpoznania jako zabawkę erotyczną (chyba że spotkałeś innego fana). Posiadają też ogromną ilość rodzajów.

Różne są rodzaje

Istnieje wiele rodzajów i wszystkie zapewniają różne doznania, które oferują. A wszystko czego chcesz zależy od Twoich upodobań. Chociaż wszystkie typy są ciche i małe, niektóre różnice mogą sprawić, że będą wyjątkowe na swój sposób. Niektóre z tych różnic to kształt, kilka cech, materiał, z którego są wykonane, lub wszelkie dodatkowe zagięcia, jakie może zapewnić. Jednak rozmiary (długość i szerokość) wszystkich typów są bardzo podobne. Cóż, nie tracąc więcej czasu, oto różne rodzaje jajek wibrujących jakie można znaleźć:

  • Przewodowe wibrujące jajka: Były to pierwsze wykonane zabawki tego typu. Charakteryzują się przewodem łączącym jajko z jego pilotem. Nadal nie jest wskazane wybieranie tego typu, ale wielu woli go, ponieważ pilot nie może się tak łatwo zgubić. Jednak łączność bezprzewodowa jest znacznie bezpieczniejsza i łatwiejsza w obsłudze.
  • Bezprzewodowe wibrujące jajka: Można nimi sterować za pomocą pilota lub za pomocą aplikacji mobilnej. Tak czy inaczej, jest to lepsze niż typ przewodowy, ponieważ możesz go używać w dowolnej pozycji i gdziekolwiek chcesz. To idealny wibrator dla par który może być również używany na odległość, aby zachować intymność.
  • Wibrujące jajka z uchwytem: Jest to inny rodzaj wibrującego jajka znany wszystkim (lub przynajmniej kilku użytkownikom). A tym, co odróżnia ten typ od innych, jest obecność uchwytu. Uchwyt ułatwia manipulowanie i kierowanie, gdy jajko jest śliskie od lubrykantu lub czegoś innego. Ułatwia również stymulację wewnętrzną (zwłaszcza stymulację odbytu), ponieważ istnieje mniejsze ryzyko, że jajo utknie w tym miejscu. Uchwyt może mieć różne kształty, długości i tekstury.
  • Podwójny stymulator: W przeciwieństwie do zwykłych wibrujących jajek, podwójny stymulator zaspakaja więcej stref erogennych na raz. Może to być albo stymulator łechtaczki i odbytu (oddzielone od siebie), albo 2 jajeczka w jednym. Dwufunkcyjny wibrator do pochwy i odbytu może być używany do stymulacji innych części ciała.  Pary mogą również wykorzystać to do wzajemnej stymulacji podczas zabaw seksualnych. Podwójny stymulator 2 w 1 nie jest od siebie niezależny. W większości przypadków jaja są ułożone pionowo jeden na drugim. I są wyposażone w uchwyt ułatwiający manewrowanie. Są one najlepsze dla wewnętrznej stymulacji punktów G i P, ponieważ są dłuższe. Są jednak mniej dyskretny niż inne.

Jak wybrać najlepsze wibrujące jajko?

Chociaż mamy różne odmiany wibrujących jajek,  to wszystkie kształty i rozmiary są mniej więcej takie same. To, co je wyróżnia, to kilka rzeczy, takich jak materiał, z którego jest wykonany, sposób sterowania, czy jest wodoodporny, dźwięk i tak dalej. Chcielibyśmy jednak udzielić Ci informacji na temat różnych materiałów. I wtedy możesz wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze. Na tej podstawie można posortować inne czynniki. Materiały to:

  1. Gładko powlekany plastik: ten materiał nie jest elastyczny, dzięki czemu celowanie jest znacznie łatwiejsze. Są również gładkie, ale nie nadają się do stymulacji wewnętrznej.
  2. Silikon: jest miękki i bardzo przypomina ludzką skórę. Jest łatwy w czyszczeniu, a także elastyczne. Jest to jeden z powodów, dla których jest to powszechny materiał wykorzystywany do produkcji zabawek erotycznych.
  3. Materiały TPE: są również wykorzystywane w branży zabawek erotycznych. Są nieelastyczne jak plastik, ale bardziej miękkie. Odczuwa się je równie dobrze jak silikon, ale są tańsze.
  4. Guma: jest również najczęściej używana do tworzenia zabawek erotycznych ze względu na swoją elastyczność, rozciągliwy składnik i miękki dotyk. Musisz tylko upewnić się, że ty i twój partner nie jesteście uczuleni.
  5. ABS: Bardzo podobny do silikonu (i tańszy), w dotyku przypomina prawdziwą skórę i jest bardzo miękki.
  6. Szkło: jest łatwe do czyszczenia, ale ma twardą powierzchnię. Nie jest to jednak często spotykany materiał w przypadku wibrujących jajek.

Niezależnie od tego, jaki materiał wybierzesz, upewnij się, że jest odpowiedni dla Twojej skóry i nie jest zbyt szorstki. Zastanów się też nad budżetem jaki jesteś w stanie przeznaczyć.

Plusy używania wibrujących jajek

Jeśli nie jesteś nowy w świecie zabawek erotycznych, prawdopodobnie wiesz, że będziesz potrzebować lubrykantu. To samo dotyczy tej zabawki erotycznej. I jak zawsze, rozważ materiał wibrującego jajka przed wyborem rodzaju lubrykantu. Radzimy również, abyś zaczynał powoli, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. Powinieneś zawsze stopniowo dostosowywać (zwiększać) prędkość, a od razu iść na całość. Przed użyciem należy odpowiednio zdezynfekować wibrujące jajko i wytrzeć wilgotną ściereczką z mydłem. Przed włożeniem wibrującego jajka do ciała upewnij się, że żadna część nie jest wyszczerbiona lub złamana. Sprawdź dokładnie urządzenie i jego funkcje oraz upewnij się, że wszystkie działają doskonale. Po użyciu przechowuj go w miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Plusy wibrujących jajek

Kiedy masz wibrujące jajko w swojej kolekcji zabawek erotycznych, istnieje kilka korzyści, z których możesz się cieszyć. Po pierwsze, podnosi doznania w erotycznych zabawach. Gra wstępna (solo lub z partnerem), seks i pieszczoty stają się bardziej intensywne. Ponadto zabawka nie ogranicza się do płci (tj. Może być używana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety).  Ze względu na swój mały rozmiar i niski dźwięk, te małe zabawki są stworzone, aby sprawiać przyjemność bez zwracania na siebie uwagi. Rozmiar ułatwia również ukrycie i przenoszenie. Mogą być również używane do wielu rzeczy, takich jak stymulacja  pochwy lub odbytu, stymulacja warg sromowych, jąder lub łechtaczki, penisa i tak dalej.

 

Podsumowanie

Wibrujące jajka mogą być używane do masturbacji, zabaw solo oraz podczas stosunku płciowego zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Urządzenie może być używane do stymulacji łechtaczki, pochwy, a nawet odbytu. A jeśli wiesz, jak ustawić je we właściwym miejscu, aby uzyskać ukierunkowaną przyjemność i płynną stymulację, orgazm stanie się stałym gościem. Jednak za każdym razem, gdy używasz lub zamierzasz użyć wibrującego jajka, upewnij się, że nasmarowałeś urządzenie. Upewnij się również, że przechowujesz go w chłodnym i suchym miejscu.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Korzystanie z tej zabawki erotycznej dla dorosłych nie stanowi problemu. Jest niezwykle łatwe w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Wszystko, co musisz zrobić, to nałożyć trochę lubrykantu, włączyć je, dostosować prędkość i przyłożyć do wrażliwego miejsca. Jednak, aby zmaksymalizować korzyści płynące z tego wibratora, zacznij powoli. Zacznij od pierwszego ustawienia prędkości. Ucz się także, gdzie lubisz być dotykany. Im bardziej wrażliwe miejsce jest dla ciebie, tym bliżej jesteś orgazmu.

Najpopularniejszą metodą czyszczenia jajka miłości jest zanurzenie szmatki w mieszance z mydłem. Następnie użyj jej, aby dokładnie wytrzeć wszystkie części wibrującego jajka. Następnie czystą, suchą szmatką usuwa się resztki wody lub cieczy pozostałe na powierzchni. To najprostszy sposób na czyszczenie zabawki przed i po każdym użyciu.

Zobacz również

Poprzedni wpis

Wibratory punktu G

Znajdź najlepszy wibrator punktu G - dowiedz się jaki wibrator punktu G wybrać!

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved