Najlepsze wibratory dla par 2024

Znajdź najlepszy wibrator dla par - dowiedz się jaki wibrator dla par wybrać!

Jak często słyszałeś, jak para mówi: „Czas dodać pikanterii w sypialni”? Myślę, że bardzo często. Seksuolodzy twierdzą że, po czterech latach intymność między większością par maleje. Jednak niektóre pary wahają się przed wprowadzeniem zabawek erotycznych do swoich związków, myśląc, że może to spowodować spadek ich intymności. Wielokrotnie okazuje się to błędną teorią. Używanie wibratora w związku to pewny sposób na rozgrzanie płomieni namiętności między tobą a twoim partnerem. W tym artykule dowiesz się, jak zdobyć i używać najlepszy wibrator dla par, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Czas na eksplorację nowych obszarów. Poniższa tabela zawiera najlepsze wibratory dla par, z których każdy może być po prostu doskonałym wyborem dla Ciebie i Twojego partnera.

Ranking najlepszych wibratorów dla par w 2024

Wibrato dla par z aplikacja

Wibrator dla par z aplikacją

Materiał: silikon
Długość całkowita : 9 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: fioletowy

dla-par

Podwójna stymulacja - wibrator dla par

Zasilanie: kabel USB
Długość całkowita : 9 cm
Materiał: silikon
Kolor: czarny

Wibrator dla par - zdalnie sterowany

Wibrator dla par - zdalnie sterowany

Długość całkowita : 9 cm
Średnica: 3 cm
Zasilanie: kabel USB, baterie AAA
Kolor: fioletowy

Wibrator dla par punkt G

Wibrator dla par punkt G

Długość całkowita : 9 cm
Średnica: 3 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: fioletowy

Wibrator dla singli i dla par Satisfyer

Wibrator dla singli i par Satisfyer

Długość całkowita : 20,8 cm
Szerokość: od 2 cm do 3,5 cm
Zasilanie: kabel USB
Materiał: silikon medyczny
Kolor: niebieski

Czym są wibratory dla par?

Wibratory dla par to zabawki przeznaczone do budowania napięcia seksualnego i zwiększania przyjemności między partnerami. Te wibratory pomagają Twojemu partnerowi być częścią Twojej przyjemności pod każdym względem. W ostatnim czasie coraz więcej par odkryło potrzebę odkrywania swoich ciał, a nawet granic seksualnych – razem! Zabawki erotyczne dla par są idealne, ponieważ mogą wywołać więcej przyjemności i orgazmów oraz poprawić satysfakcję seksualną.

Popularne typy wibratorów dla par

Aby wibratory i zabawki erotyczne jako całość działały w twoim związku, ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu wziąć pod uwagę swojego partnera i jego preferencje.

Istnieją różne rodzaje wibratorów dla par i można je kategoryzować na podstawie materiału, kształtu, rozmiaru, punktów stymulacji, kontroli i wielu innych.

Materiały

Materiał, z którego wykonany jest wibrator, jest ważniejszy niż się wydaje. Wiele osób ma alergie i negatywnie reaguje na niektóre materiały używane do produkcji zabawek erotycznych dla par. Bezpiecznymi materiałami używanymi do produkcji wibratorów są silikon, plastik ABS, drewno, szkło, stal, aluminium. Unikaj wibratorów, które mają ślady ftalanu.

Kształty

Najlepsze wibratory dla par mogą być penisem, jajkiem, króliczkiem, pociskiem, motylkiem, różdżką czy mogą mieć funcie ssania. Wibrator dla par ma na celu urozmaicenie twojego życia seksualnego. Wybierz więc taki, który ekscytuje Ciebie i Twojego partnera.

Rozmiar

Wybierając wibrator, szukasz takiego, który idealnie rozciągnie Ciebie i Twojego partnera bez powodowania większego dyskomfortu niż to konieczne. Wibratory dla par mają różne rozmiary; musisz tylko dowiedzieć się, który z nich odpowiada Twoim potrzebom seksualnym.

Punkty stymulacji

Punkty stymulacji to obszary ciała, w których wibrator wywołuje intensywne uczucie przyjemności. Przyjemność z ciągłej stymulacji jest tym, co w końcu wyzwala orgazm. Na ciele znajdują się różne strefy stymulacji, w tym; sutki, łechtaczka wargi sromowe, prącie, punkt G, odbyt, moszna, prostata.

 • Stymulacja łechtaczki/warg sromowych: jeśli chcesz wywołać intensywną przyjemność na łechtaczce lub partnerze, najlepszym rozwiązaniem jest wibrator zewnętrzny. Zwróć uwagę na wibratory motylkowe lub ssące.
 • Stymulacja odbytu: aby uzyskać napięcie i uczucie pełności w odbycie, użyj korka analnego. Ten wibrator ma rozszerzoną podstawę, która zapobiega zbyt głębokiemu wsadzeniu do odbytu. Inne opcje to koraliki analne i sondy.
 • Stymulacja prącia: pierścień na penisa pomaga obudzić penisa do działania. Utrzymuje również kutasa w twardości, tworząc w ten sposób bardziej intensywny orgazm. Pierścień na penisa może być również używany na jądrach partnera podczas gry wstępnej.
 • Stymulacja pochwy: dobre wibratory stymulują ściany pochwy i punkt G. Wspaniałą rzeczą w nich jest to, że są wystarczająco zakrzywione, aby trafić w to miejsce.
 • Stymulacja podwójna/potrójna: jeśli chodzi o stymulację dwóch lub trzech stref jednocześnie, wibratory króliczki są zwycięzcami. Mogą stymulować dwie lub trzy strefy erogenne (w zależności od projektu), w tym punkt G, łechtaczkę i odbyt.

Intensywność i wibracje

Intensywność twojego wibratora przy maksymalnej prędkości określa intensywność orgazmów między tobą a twoim partnerem. Sprawdź tryby prędkości i intensywność, którą Ty i Twój partner chcielibyście doświadczyć, i idźcie na to. Przeciętne wibratory mają 4-8 trybów wibracji.

Kontrola

Wiele wibratorów dla par jest sterowanych ręcznie. Niektóre, takie jak strap-on, wibrujące majtki i wibratory ssące, nie wymagają używania rąk. Istnieje również wiele inteligentnych wibratorów dla par na duże odległości. Inteligentne wibratory są sterowane za pomocą aplikacji mobilnych, programowalnych wibracji, czujników i innych zaawansowanych funkcji technologicznych.

Dźwięk

Ponownie można odróżnić wibratory na podstawie dźwięku. Wiele par lubi głośny, dziki seks, podczas gdy inne preferują cichą intymność. Na szczęście większość wibratorów można dostosować do nastroju i tempa. Aby uniknąć niespodzianek, sprawdź poziom decybeli na wybranym wibratorze. 70 db i więcej oznacza że będą stosunkowo głośne, a 30 db i poniżej zapewnią cichą wibrację.

Moc

Większość wibratorów jest ładowana, podczas gdy inne są zasilane bateryjnie. Chociaż te zasilane bateryjnie są początkowo tańsze, pamiętaj, że musisz wymieniać baterie co kilka miesięcy.

Wodoodporność

Nie krępuj się wziąć wibrator dla par pod prysznic i zabawić się trochę. Tylko upewnij się, że jest wodoodporny. Przeczytaj uważnie opis produktu lub opakowanie, aby dowiedzieć się, czy wibrator jest wodoodporny, czy nie.

Jak wybrać najlepszy wibrator dla par?

Teraz, gdy znasz już różne rodzaje wibratorów dla par, nadszedł czas, aby znaleźć najlepszy dla siebie i swojego partnera. Poniżej znajdują się najlepsze wskazówki, które pomogą Ci kupić najlepszy wibrator dla par.

 • Unikaj wibratorów wykonanych z materiałów porowatych (ftalan, PCV).
 • Porozmawiaj ze swoim partnerem o alergii – to pomoże ci dowiedzieć się, na jakie materiały wibracyjne reaguje negatywnie.
 • Kupuj tylko w zaufanych sklepach z zabawkami erotycznymi dla par.
 • Aby uzyskać maksymalne „wibracyjne wrażenia” – zdobądź wibrator z wieloma ustawieniami prędkości.
 • Jeśli jesteś w związku na odległość, Ty i Twój partner możecie zdecydować się na inteligentny wibrator.

Użytkowanie wibratora dla par

Kto by pomyślał, że wibratory dla par są dostarczane z  konkretnymi warunkami użytkowania? Cóż, tak właśnie jest. Aby uzyskać najlepsze wrażenia z dowolnego wibratora, należy obchodzić się z nim tak jak wskazuje na to instrukcja.

Bezpieczeństwo

Aby być po bezpiecznej stronie, upewnij się, że przeczytałeś instrukcje dotyczące nowego wibratora. Jeśli lubisz bawić się pod prysznicem, nie zabieraj ze sobą wibratora z akumulatorem, ponieważ woda może zniszczyć, upewnij się że jest wodoodporny. Nigdy nie używaj wibratora podczas ładowania.

Pozycje

Chociaż celem wibratora jest zwiększenie intymności w twoim związku, może szybko stać się niezręczne, jeśli nie wiesz, jak go używać w sposób, który lubi twój partner.

 • Stymulacja zewnętrzna: Z powodu kobiecej anatomii wibrator zewnętrzny może spaść, jeśli nic go nie przytrzymuje. Pozycja misjonarska jest idealna do stymulacji łechtaczki, sutków lub dowolnej innej strefy. Połóż się z rozłożonymi nogami i ciesz się zabawą. Dwie partnerki mogą również wykonać tę pracę w pozycji nożyczek, trzymając wibrator w miejscach, w których spotykają się obie pochwy.
 • Stymulacja wewnętrzna: w tym przypadku wibrator musi wejść do ciała i stymulować ściany pochwy, punkt G lub odbyt. Idealne pozycje do stymulacji wewnętrznej to misjonarz, piesek, na jeźdźca, a nawet 69!

Zapraszamy do odkrywania różnych pozycji za pomocą wibratora solo lub ze swoim partnerem.

Czyszczenie

Wyczyść wibrator. Po każdym użyciu. Tak. Płyny często zostają uwięzione w szczelinach zabawek i z czasem powodują gromadzenie się bakterii. Do czyszczenia zabawek w ciepłej wodzie używaj tylko łagodnych mydeł lub środków do czyszczenia zabawek. Po każdym czyszczeniu osusz wibrator czystym ręcznikiem, aby uniknąć gromadzenia się pleśni. Nie zanurzaj wibratora w wodzie, chyba że jest wodoodporny.

Przechowywanie

Właściwe przechowywanie wibratora dla par zapobiega przedwczesnemu zniszczeniu. Gdy wibrator nie jest używany, wyjmij baterię i przechowuj ją w chłodnym, suchym pudełku.

Zalety i wady wibratorów dla par

Jak każda zabawka, jaką kiedykolwiek wyprodukowano, wibratory dla par mają swoje wady i zalety. Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, zalety wibratora dla par zdecydowanie przewyższają wady.

 • Wibratory dla par poprawiają intymność.
 • Zachęcają pary do odkrywania swoich ciał i fantazji seksualnych.
 • Urozmaicają seks.
 • Wibratory dla par dają bardziej intensywne orgazmy.
 • Inteligentne wibratory pomagają parom utrzymać połączenie, nawet gdy jeden partner jest daleko..
 • Pierwsza rozmowa na temat wibratora dla pary jest zwykle niezręczna.

Podsumowanie

Kwestia zabawek erotycznych dla par jest dla niektórych delikatną sprawą. Ale nigdy nie wiesz, dopóki nie spróbujesz, prawda?

Chociaż wierzymy, że wypróbowanie naszych najlepszych wibratorów dla par przyniesie ci, wstrząsające ziemią orgazmy, decyzja należy wyłącznie do Ciebie i Twojego partnera.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Jeśli chodzi o używanie wibratora dla par, ważne jest, aby mieć otwarty umysł. Baw się wibratorem po całym ciele partnera (lub swoim), aby dowiedzieć się, co jest dobre, a co nie. Po ustaleniu preferowanych punktów stymulacji możesz przejść dalej, aby eksperymentować. Spróbuj odwrócenia ról (zrób swojemu partnerowi coś, co zwykle robi tobie, np. penetrację), zawiązywanie oczu. Istnieje wiele sposobów na użycie wibratora dla par, aby zintensyfikować seks między tobą a twoim partnerem. Musisz tylko wymyślić, co działa dla was obojga.

Wibrator dla par nie jest uniwersalny. Różne wibratory działają dla różnych par. Jednak idealny wibrator dla każdej pary stymuluje zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Dobrym wibratorem jest króliczek, który może stymulować łechtaczkę, pochwę i odbyt. Wibrator podwójny lub potrójny może działać niesamowicie dobrze dla większości par.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved