Najlepsze koraliki analne 2024

Znajdź najlepsze koraliki analne - dowiedz się jakie koraliki analne wybrać!

Czy lubisz stymulację „tylnej dziurki”?. Jeśli tak jak my kochasz zabawę analną, prawdopodobnie znasz już wszystkie zabawki analne!  Dziś mówimy o koralikach analnych. Koraliki analne to zupełnie inna gra w porównaniu do innych znanych Ci zabawek do stymulacji odbytu. Do tej pory prawdopodobnie zastanawiasz się, co odróżnia koraliki analne i korki analne od siebie. Korki analne pozostają jędrne, w tej samej pozycji, stymulując jednocześnie odbyt uczuciem pełności i napięcia. Jednak koraliki analne są zaprojektowane tak, aby można je było wsuwać i wysuwać; ruch powoduje szalone uczucie przyjemności. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia naszych najlepszych koralików analnych. Specjalnie wyselekcjonowaliśmy najlepsze koraliki analne, które zaspokoją Twoją przyjemność, niezależnie od Twoich preferencji seksualnych.

Ranking najlepszych koralików analnych w 2024

Erotyczny koralik analny

Erotyczny koralik analny

Długość całkowita : 24 cm
Średnica: 2,5 cm
Kolor: różowy

Czarne kuleczki analne

Czarne koralik analne

Długość całkowita : 31 cm
Średnica: 2,5 cm
Kolor: czarny

Koraliki analne dla początkujących

Koraliki analne dla początkujących

Długość całkowita : 27 cm
Długość użytkowa : 23 cm
Średnica: 0,7 cm, 1,4 cm
Kolor: zielony

Koraliki analne z przyssawką

Koraliki analne z przyssawką

Długość całkowita : 18 cm
Długość użytkowa : 14 cm
Kolor: czarny
Średnica: 1 cm, 2 cm

Długi koralik analny

Długi koralik analny

Długość całkowita : 27 cm
Średnica: 2 cm
Kolor: fioletowy

Różowa żabka analna

Różowa żabka analna

Długość całkowita : 26 cm
Kolor: różowy

Czym są koraliki analne?

Koraliki analne to zabawka erotyczna składająca się z wielu kulek (lub koralików), przymocowanych w kolejności rosnącej. Koraliki przechodzą od najmniejszego do największego, a ich rozmiar rośnie z każdym koralikiem; Największy koralik w serii leży na końcu podstawy, gdzie znajduje się rozkloszowana podstawa lub pierścień, ułatwiający wyciąganie koralików. Koraliki analne są zaprojektowane do wielokrotnego wyjmowania i wkładania, w przeciwieństwie do zatyczek analnych. Dlatego właśnie koraliki analne zapewniają ciekawe wrażenia.

Koraliki analne nazywane są również kulkami analnym. Są podobne do paciorków różańca, tylko nieco większe. Koraliki analne sprawdzają się w przypadku seksu solo i z partnerem, ale są znacznie przyjemniejsze w zabawie z partnerem, ponieważ występuje element zaskoczenia, kiedy partner wyciąga koralik, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Kobiety używające koralików analnych powinny wiedzieć, że nie należy ich używać w pochwie. Jeśli chcesz, aby zestaw koralików był używany w pochwie, kup zestaw przeznaczony wyłącznie dla tego obszaru. Wielu początkujących w zabawie analnej obawia się ruchu „wkładania i wyciągania” związanego z koralikami analnymi. Ale to właśnie jeden z powodów, aby używać koralików analnych dla początkujących! Świetnie nadają się do treningu analnego i narażą Cię na więcej przyjemności, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.

Rodzaje i główne cechy koralików analnych

Jeśli uważasz, że koraliki analne to seria koralików połączonych wspólnym sznurkiem, prawdopodobnie masz rację. Istnieją jednak różne rodzaje koralików analnych, które klasyfikujemy według materiału, kształtu, rozmiaru i wielu innych.

 • Materiał. Koraliki analne są wykonane z powszechnie znanych materiałów, takich jak krzem, szkło, guma, metal, plastik i lateks. Utrzymywane są razem za pomocą silikonowego sznurka lub różdżki, która jest mocna, ale elastyczna. Innym razem możesz znaleźć koraliki analne połączone nylonowym sznurkiem, znanym również jako sznurkowy koralik analny. Silikonowe kulki analne są uważane za bezpieczne i elastyczne. Możesz jednak wybrać wszystko, co Ci odpowiada, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem w tej dziedzinie. Aby ułatwić czyszczenie, wybierz silikonowe koraliki analne.
 • Kształt i projekt. Kiedy myślisz o koralikach, jaki kształt przychodzi ci na myśl? Oczywiście kółka. Jednak koraliki analne mogą również wyglądać owalnie. Następnie, połączone ze sobą stopniowo na sznurku, przybierają kształt cylindryczny lub inny. Baza kulek analnych posiada również obręcze lub większe koraliki, które zapobiegają całkowitemu wpadnięciu zabawki do odbytu.
 • Rozmiar. Średnica kulki analnej może wynosić od 25 mm do 125 mm. Przeciętnie większość ludzi preferuje koraliki analne o średnicy około 45 mm. Ale kim jesteśmy, żeby powiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze? Kluczem do sukcesu jest eksperymentowanie i zastanawianie się, co jest dobre dla Ciebie i Twojego partnera.
 • Wibracja. Wibrujące koraliki analne potęgują przyjemne doznania jeszcze o kilka dodatkowych stopni. Pomyśl o stymulacji analnej w najbardziej przyjemny sposób. Wibrujące koraliki analne wyposażone w silniki i technologię wibracji, które wywołują wrażenie falowania w odbycie. Najlepsze  Uczucie!!.
 • Moc. Większość kulek analnych używa się ręcznie. Jednak wibrujące koraliki analne mają porty USB do ładowania lub przegrody na baterie. Istnieją również różne inteligentne kulki analne, które mogą być zdalnie sterowane przez partnerów w związku na odległość.
 • Wodoodporność. Ręczne koraliki analne są w większości wodoodporne. Jeśli chodzi o kulki analne zasilane akumulatorem i na baterie, przeczytaj opis produktu lub zapytaj profesjonalistę prowadzącego Twój ulubiony sklep z zabawkami erotycznymi, jak wodoodporne są Twoje kulki analne.

Jak wybrać najlepszy koralik analny?

Nie wystarczy nauczyć Cię wszystkich wspaniałych funkcji koralików analnych. Pomożemy Ci również wybrać właściwy. Oto kilka wskazówek, które wyselekcjonowaliśmy, aby pomóc Ci wybrać najlepsze koraliki analne dla Twojej erotycznej przyjemności.

 • Wybierz bezpieczny dla ciała materiał, którym jest silikon medyczny lub szklany koralik do odbytu.
 • Wybierz koraliki analne, które są łatwe do czyszczenia.
 • Zakup mniejsze kulki analne, jeśli dopiero zaczynasz zabawę analną.
 • Jeśli chcesz intensywnych doznań, kup wibrujące kulki analne.
 • Jeśli lubisz bawić się w pojedynkę lub jesteś w związku na odległość, wybierz zdalnie sterowane koraliki analne.
 • Zakończenie koralików analnych powinno mieć pierścień u podstawy lub rozszerzoną podstawę, aby zapobiec wpadnięciu całości.
 • Eksperymentuj z różnymi kulkami analnymi, aby poznać co jest dla Ciebie najlepsze.

Jak używać koraliki analne

Używanie długich koralików analnych nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nauka dbania o swoje zabawki erotyczne, zwłaszcza ekstremalne koraliki analne, to prawdziwa sztuka. Taka, której od razu Cię nauczymy.

Użytkowanie i środki ostrożności

Wiedz teraz, że kulek analnych nie należy wpychać do odbytu na siłę i bez nawilżenia. Aby wcisnąć kulki analne, musisz odpowiednio nasmarować odbyt i kulki. Następnie powoli wciskaj koraliki, zaczynając od najmniejszych.

Zatrzymuj się w odstępach, abyś mógł rozkoszować się uczuciem ucisku, jakie daje. Wciśnij go (lub pozwól swojemu partnerowi to zrobić), aż poczujesz się zbyt nieswojo, aby kontynuować. Wspaniałą rzeczą w koralikach analnych jest to, że można ich używać w dowolnej pozycji, ponieważ kulki pozostają w odbytnicy. Pozycja misjonarska, pieska, kowbojka, nożyczki i jak tylko chcesz.

Ważne jest, aby być świadomym zdrowia, nawet podczas najlepszych orgazmów w swoim życiu. Przed włożeniem kulek policz koraliki, aby poznać liczbę kulek na sznurku / różdżce. Kiedy je wyciągasz, przejdź przez ten sam proces, aby upewnić się, że żadnego nie przegapisz.

Jak czyścić?

Kulki analne trafiają do odbytu, dlatego należy je wyczyścić po każdym użyciu. Czyszczenie to krok, od którego nie możesz uciec. Jeśli myślisz o czyszczeniu, szklane kulki analne i te wykonane z silikonu są łatwe do czyszczenia, dlatego są popularnym wyborem.

Oczyść swoje koraliki analne ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Następnie pozwól koralikom wyschnąć. Specjalne instrukcje czyszczenia zależą od materiału, z którego wykonane są Twoje koraliki.

Wyjmij baterie z wibrujących kulek analnych przed ich czyszczeniem i nigdy nie zanurzaj wibrującej zabawki w wodzie.

Przechowywanie

Przechowuj swoje koraliki analne w pudełku lub woreczku i umieść je w dobrze wentylowanym kącie domu. Oczywiście poza zasięgiem dzieci.

Plusy i minusy używania koralików analnych

Plusy

 • Koraliki analne służą do treningu analnego.
 • Świetnie nadają się do masturbacji i seksu z partnerem.
 • Koraliki analne są wygodne i łatwe w użyciu w porównaniu do innych zabawek analnych .Zd
 • Poprawiają podniecenie podczas seksu.
 • Koraliki analne wywołują wybuchowe orgazmy.

Minusy

 • Koraliki analne mogą być dla niektórych niewygodne podczas seksu solo/masturbacji.
 • Jeśli kulka utknie w tyłku, może być konieczna interwencja lekarska.

Podsumowanie

Seks analny to jedna z rzeczy, które powinieneś jak najszybciej odhaczyć na swojej liście rzeczy do zrobienia! Jednym z powodów, dla których wiele osób kocha koraliki analne, jest to, że mogą z nich korzystać wszystkie płcie. Bo kto na Ziemi nie ma tyłka? Każdy to robi i dlatego powinieneś kupić najlepsze koraliki analne i od teraz żyć pełnym, orgazmicznym życiem.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Koraliki analne to ciąg małych kulek służących do stymulacji odbytu. Składają się z koralikowego sznurka, który wkłada się do odbytu oraz z rączki, która służy do wyciągania koralików. Zwiększają przyjemność seksualną w oparciu o różne prędkości usuwania.

Koraliki analne służą do stymulacji odbytu. Koraliki analne to łańcuszek z koralików wkładany do odbytu i wyciągany z różnymi prędkościami, aby dać uczucie przyjemności poprzez stymulację nerwów w odbycie.

Oczyść swoje koraliki analne i nasmaruj je. Następnie włóż je jeden po drugim w tyłek partnera lub swój. Nie musisz zużyć wszystkich koralików. Dla maksymalnej przyjemności wyciągnij je powoli, gdy twój partner doświadcza orgazmu.

Zobacz również

Kolejny wpis

Najlepsze korki analne

Korki analne

Poprzedni wpis

Kulki gejszy

kulki gejszy

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved