Najlepsze wibratory analne 2024

Znajdź najlepszy wibrator analny - dowiedz się jaki wibrator analny wybrać!

Dawno minęły czasy, kiedy seks analny był uważany za tabu. Mężczyźni i kobiety badają różne preferencje seksualne, aby utrzymać przy życiu namiętność w związku. Podobnie jak w przypadku wibratorów, wibratory analne również cieszą się popularnością w przypadku obu płci, co prowadzi do intensywnych orgazmów. Dla mężczyzn wibratory analne są sposobem na cieszenie się stymulacją prostaty i wysokim pobudzeniem podczas masturbacji. Dostępne w wielu rozmiarach i stylach, zapoznajmy się ze szczegółami tych błyszczących zabawek do seksu analnego.

Najlepsze wibratory analne ranking 2024

Wibrujący korek analny

Wibrujący korek analny

Długość całkowita : 18,5 cm
Średnica: 1 cm – 3 cm
Zasilanie: 2 baterie AAA
Materiał: silikon
Kolor: czarny

Wibracyjny plug analny z obręczą erekcyjną

Wibracyjny plug analny z obręczą erekcyjną

Długość całkowita : 9 cm
Średnica: 2 cm, 3 cm
Zasilanie: 1 bateria AAA
Kolor: czarny

Granatowy wibrator analny

Granatowy wibrator analny

Długość całkowita : 12 cm
Długość użytkowa : 9 cm
Średnica: 3 cm
Zasilanie: 3 baterie LR44

Sonda analna z wibracjami

Sonda analna z wibracjami

Długość całkowita : 13 cm
Średnica: 2 cm
Kolor: czarny

Wibrator analny z kulkami

Wibrator analny z kulkami

Długość całkowita : 19,5 cm
Długość użytkowa : 13 cm
Średnica: 2 cm
Zasilanie: bateria AAA
Kolor: czarny

Wibrujący plug analny

Wibrujący plug analny

Długość całkowita : 12 cm
Długość użytkowa : 8,5 cm
Średnica: 3,5 cm
Kolor: fioletowy

Wibrator realistyczny pompowany przyssawka

Długość całkowita : 17 cm
Średnica: 3 cm, 3,5 cm
Zasilanie: 2 baterie AAA
Kolor: cielisty

Czym jest wibrator analny?

Jak sama nazwa wskazuje, wibratory analne przeznaczone są do stymulacji odbytu. Te wibrujące wibratory analne mają jedną cechę – wytwarzają efekty wibracyjne w odbytnicy, tworząc niesamowite przyjemne doznania. Ogólnie rzecz biorąc, są one mniejsze niż wibratory dopochwowe. Zasilane bateriami zabawki mają różne stymulujące efekty, takie jak pulsowanie, obracanie i wibrowanie. W zależności od potrzeb możesz regulować i dostosowywać prędkość oraz efekty wibracji do swoich potrzeb.

Rodzaje wibratorów analnych

Zabawki do najlepszej stymulacji odbytu występują w trzech różnych formach.

  • Wibrujące sondy analne – Małe i podobne do wielkości palca sondy analne są zabawkami erotycznymi dla początkujących. Są mniejsze niż korki analne, ale mają tę samą funkcję. Jeśli intryguje Cię pomysł zabawy analnej i chcesz spróbować po raz pierwszy, to sondy analne są najlepszą opcją.
  • Wibrujące korki analne – te wibratory korki analne mają pozostać w odbycie i wibrować. Ciekawą rzeczą w tych zatyczkach jest to, że można je pozostawić w odbycie, gdy będziesz cieszyć się innymi czynnościami ze swoim partnerem. Chociaż niektóre wyglądają jak penisy, można również znaleźć zatyczki faliste lub żebrowane. Najczęściej stosowanymi materiałami są lateks, silikon, drewno, metal, szkło, kamień i neopren. Aby spełnić swoje fetysze lub pomysły na odgrywanie ról, możesz kupić wibratory analne z dołączonymi kucykami.
  • Wibrujące kulki i koraliki – Tutaj wiele kulek lub koralików jest połączonych razem w ściągalny sznurek z regulacją mocą. Najlepsza część? Oprócz generowania różnych poziomów wibracji, można je wkładać i wyciągać, dając przyjemne uczucie. Kiedy kulki lub koraliki analne przechodzą przez zwieracz, daje to intensywne podniecenie w odbiorcy. Choć są wykonane z szerokiej gamy rozmiarów, wybierz większe tylko wtedy, gdy jesteś bardziej doświadczony w zabawie analnej. Są one zwykle wykonane z gumy, lateksu, silikonu, plastiku, metalu lub szkła z małym pierścieniem umożliwiającym ich łatwe wyciąganie.

Jak wybrać odpowiedni wibrator analny dla siebie?

Ponieważ na rynku dostępnych jest wiele opcji, niektóre mogą działać dla Ciebie, a inne nie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze wibratory analne dla siebie.

  • Dla początkujących – możesz być przytłoczony lub podekscytowany pierwszym użyciem. Ale pamiętaj, bezpieczeństwo przede wszystkim! Nowicjuszom polecane są cienkie i silikonowe zabawki, aby rozkoszować się analnym klimatem. Cienkie wibratory odgrywają podwójną rolę, ponieważ kobiety mogą również wkładać je do pochwy. Wibratory silikonowe są miękkim materiałem i nie wymagają dużego nacisku, aby wcisnąć się do otworu odbytnicy. Zastanów się nad wyborem zabawki, która ma cienką końcówkę i szerszą podstawę. Aby uzyskać niezapomnianą analną przygodę, nie wkładaj całej zabawki do środka za pierwszym razem. Co więcej, te cienkie wibratory przydają się do innych czynności. Możesz wykonać dużo gry wstępnej, używając jej na sutkach, łechtaczce i szyi, aż twój partner zostanie pobudzony seksualnie. Kiedy oboje jesteście podnieceni, możecie przejść do powolnej penetracji tyłka.
  • Dla doświadczonych – Jeśli jesteś już pionierem w zadowalaniu swojego tyłka, możesz wybrać grube i ciężkie wibratory analne dla mężczyzn i kobiet. Możesz wybrać modele lateksowe, które pomogą penetrować twój odbyt z pożądanym poziomem wibracji. Kobiety mogą używać dwóch wibratorów jednocześnie dla dodatkowej zabawy w łóżku.

Jakie są jego funkcje?

Wibracje – jest to jedna z głównych funkcji tych zabawek i dlatego są określane jako wibratory. Po włączeniu przełącznika możesz poczuć delikatne wibracje, które można regulować według własnego zadowolenia i komfortu. Kobiety cieszą się ekstremalnym podnieceniem, ponieważ wibrujące wibratory analne mogą być używane w pochwie, odbycie i okolicach oraz w innych strefach erogennych.
Posuwanie – Tutaj możesz odczuć posuwanie jakby to robił penis. Znane również jako wibratory pchające, dają to samo podniecenie mężczyznom podczas uprawiania seksu. Można jest używać bez użycia rąk, ale należy uważać na ich długość, ponieważ odbytnica nie rozszerza się jak pochwa  podczas stosunku.
Rotowanie– w tej funkcji końcówka wibratora może obracać się o 360 stopni. Jednak ruch okrężny może nie być wygodny dla wszystkich. Jeśli poczujesz najmniejszy dyskomfort, trzymaj się tylko wibracji. Pamiętaj, nie próbuj zbyt mocno, bo możesz zrobić sobie krzywdę.

Jak używać wibratora analnego?

  • Porozmawiaj ze swoim partnerem. Niektórzy mogą uznać seks analny za bardzo intrygujący, podczas gdy inni mogą wzdrygnąć się na samą jego wzmiankę. Nie zaleca się zaskakiwania partnera seksem analnym. Omów to, abyście oboje znali podstawy i dobrze się bawili.
  • Używaj dużej ilości lubrykantu. Odbyt nie nawilża się sam, w przeciwieństwie do pochwy. Dlatego potrzebujesz dużo lubrykantu do ułatwienia wkładania. Przed penetracją upewnij się, że nałożyłeś dużo lubrykantu na zabawkę i kanał odbytu, aby nie uszkodzić tkanek. Inaczej zamiast intensywnej zabawy i podniecenia, możesz odczuwać ból.
    Jeśli chcesz nawilżyć głębszą część odbytu, możesz użyć strzykawki, aby wypełnić odbyt lubrykantem.
  • Zaczynaj powoli. Nigdy nie idź prosto do odbytu bez odpowiedniej gry wstępnej. Najbardziej ekscytującą częścią tych kobiecych wibratorów analnych jest to, że można je używać w różnych erogennych obszarach ciała, aby zwiększyć uczucie podniecenia. Poświęć trochę czasu na budowanie napięcia seksualnego między tobą a twoim partnerem. Niech prawdziwa zabawa zacznie się, gdy oboje jesteście u szczytu i w wygodnej pozycji, aby spróbować odważnych aktów. Nigdy nie jest dobrze zaczynać z pełną siłą. Zwolnij i pozwól odbytowi zaakceptować nowe urządzenie i wrażenia. Możesz także rozpocząć czynność palcami, a później przejść do zabawek analnych.

Jakie są korzyści z zakupu analnego wibratora?

Wibratory analne są najlepszą alternatywą dla seksu podczas okresu. Nie tylko pozwalają odkrywać różne fantazje, ale także ten rodzaj stymulacji eliminuje lęk przed niechcianą ciążą. Odbyt też ma wiele zakończeń nerwowych; dlatego zarówno mężczyźni, jak i kobiety podniecają używając tego rodzaju stymulacji. Wibratory analne dla mężczyzn to doskonałe urządzenie do męskiej masturbacji i masażu prostaty.

Najważniejsze jest to, że seks analny wiąże się z dużą ilością perwersji i zabawy, i warto spróbować. Skończysz z różnymi rodzajami orgazmu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym, mężczyzną czy kobietą, upewnij się, że nie skrzywdzisz siebie ani swojego partnera. Porozmawiaj, idź powoli, a w końcu będziesz zaskoczony. Zaspokój swoje najciemniejsze pragnienia i zacznij uprawiać seks analny!

Zobacz również

Często zadawane pytania

Wibrator analny to wibrujące urządzenie seksualne, które służy do penetracji analnej. Jest przeznaczony do wytwarzania przyjemnych stymulacji seksualnych w odbycie zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Mogą wytwarzać efekty obrotowe, pulsacyjne lub wibracyjne.

Zacznij od wyczyszczenia wibratora, a potem poczuj się komfortowo. Nałóż dużo lubrykantu zarówno na wibrator, jak i na odbyt. Następnie możesz delikatnie włożyć wibrator do odbytu. Włącz wibrator, a następnie dostosuj prędkość do swoich potrzeb.

To zależy od twoich preferencji. Ale radzimy, początkującym wybrać mniejszy model, a następnie iść w górę. Jeśli wibrator analny będzie używany do zabaw z partnerem możecie poszukać takiego zdalnie sterowanego z pilotem.

Przede wszystkim musisz sprawdzić materiały. Powinieneś szukać czegoś nieporowatego i wolnego od ftalanów. Ponadto, jeśli jest za tani, to jest prawdopodobnie wykonany z taniego plastiku, nie chcesz tego. Na koniec używaj tylko wibratorów przeznaczonych do użytku analnego.

Więc chcesz dać swojemu partnerowi ten wstrząsający orgazm? Punkt P znajduje się zaledwie kilka centymetrów od wejścia odbycie, niektóre wibratory analne są przeznaczone  specjalnie do tego. Więc zakup przystosowany do masażu prostaty.

Zobacz również

Kolejny wpis

Pejcze

Pejcze

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved