Najlepsze pejcze do BDSM 2023

Znajdź najlepszy Pejcz do BDSM - dowiedz się jaki pejcz wybrać!

Jeśli chodzi o zabawki erotyczne dla dorosłych, to lista jest nieskończona, zwłaszcza teraz, gdy co chwilę pojawia się coraz więcej zabawek. Niezależnie od tego, czy są przeznaczone do użytku solo, czy dla par, zabawki erotyczne stały się dochodowym rynkiem, ponieważ zawsze będzie potrzeba urozmaicenia zabaw seksualnych. W tym artykule przyjrzymy się pejczom jako jednej z wielu zabawek erotycznych BDSM, które można znaleźć w sklepie z zabawkami erotycznymi. Zawarlibyśmy w tym artykule również wiele rodzajów i jak wybrać najlepszy dla siebie i twojego partnera. Ale najpierw spójrz na nasze typy najlepszych pejczy do BDSM.

Ranking najlepszych pejczy BDSM w 2023

Czerwony pejcz

Czerwony pejcz

Długość całkowita : 45 cm
Długość użytkowa : 33 cm
Kolor: czerwony

Ozdobny pejcz z ekoskóry

Ozdobny pejcz z ekoskóry

Długość całkowita : 21 cm
Średnica: 1,5 cm
Kolor: różowy, czarny

Pejcz dla początkujących

Pejcz dla początkujących

Długość całkowita : 52 cm
Kolor: czarny

Mięciutki pejcz Lilly

Mięciutki pejcz Lilly

Długość całkowita : 35 cm
Długość użytkowa : 26 cm
Kolor: czarny

Duży skórzany pejcz

Duży skórzany pejcz

Długość całkowita : 60cm
Średnica: 1,25 cm
Materiał: Skóra bydlęca
Kolor: czarny

Satynowy pejcz – 50 Twarzy Greya

Satynowy pejcz – 50 Twarzy Greya

Kolor: czarny, srebrny
Długość całkowita : 39 cm

Bicz skórzany

Pejcz skórzany

Długość całkowita : 75 cm
Długość użytkowa : 48 cm
Kolor: czarny

Czym jest Pejcz?

Jest to jedna z kilku zabawek erotycznych używanych podczas BDSM. Pozostałe to packi do klapsów i bicze. Podczas gdy pejcze mają płaską powierzchnię, bicze mają jeden ogon, pejcze są jak bicze z wieloma zakończeniami. Zwykle mają uchwyty, które mogą być wykonane z różnych sztywnych (lub elastycznych) materiałów. Uderzenia biczem są używane do tworzenia bolesnego, ale przyjemnego odczucia na skórze uległego partnera. Pejcz może być wykonany z różnych materiałów, takich jak sztuczna skóra, metal, silikon lub tkanina. Głównym celem chłosty BDSM jest podniecenie uległego partnera poprzez – chłostanie go zabawką. Chłosta wywołuje bolesne doznania, które dla miłośników BDSM zostaje zinterpretowane jako przyjemność. Aby doznanie było jeszcze bardziej wybuchowe, partner może mieć zawiązane oczy, aby nie wiedział, kiedy spodziewać się lądowania pejcza na swoim ciele. Podczas korzystania z tego urządzenia warto stworzyć między sobą bezpieczne słowo (łatwe do zapamiętania i zmysłowe). Bezpieczne słowo można wymówić, gdy zaczyna być zbyt boleśnie, nieprzyjemnie lub po prostu potrzebujesz przerwy. Istnieją różne rodzaje pejczy i chociaż wyglądają tak samo, każdy jakoś się różni.

Popularne typy pejczy

Jednym słowem wszystkie wyglądają podobnie. Tak więc design nie jest jedną z rzeczy, które odróżniają jeden pejcz od drugiego. To różne materiały użyte do wykonania każdego z nich i rozmiar. Niektóre są wykonane z bardzo sztywnych materiałów, podczas gdy inne są wykonane z bardziej elastycznych. Rozmiary różnią się również szerokością i długością zarówno rękojeści, jak i batów. Oto popularne typy dostępne na rynku.

  1. Pejcze skórzane: Skóra jest gruba i trwała. Ale może być trochę twarda dla skóry. Niektóre materiały skórzane, takie jak sztuczna skóra, są znacznie bardziej miękkie. Dzięki tym typom możesz mieć pewność, że Twój pejcz pozostanie z Tobą i Twoim partnerem na długo. Ale może wymagać trochę przyzwyczajenia się, aby w pełni cieszyć się doznaniami jakie niesie ze sobą używanie skórzanego pejcza.
  2. Pejcze silikonowe: Znalezienie zabawki erotycznej, która nie jest wykonana z silikonu, jest prawie niemożliwe. Jest to najczęściej używany materiał w świecie zabawek erotycznych. Jest to materiał nie tylko bezpieczny dla ciała, ale także bardzo delikatny dla skóry. Pejcze silikonowe nie zostawiają dużego śladu na wylądowaniu na  miękkich tkankach skóry. Mogą występować w kilku wariantach kolorystycznych, aby zadowolić Twój gust.
  3. Pejcze metalowe: to zbiór wszystkich materiałów związanych z metalem, takich jak stal, stal nierdzewna, aluminium, miedź i tak dalej. Pejcze wykonane z tych materiałów, są ostrzejsze niż pozostałe wymienione typy. Jednak w przeciwieństwie do przekonań z są one bezpieczne w użyciu i nie powodują siniaków i rozdarć skóry, gdy są używane prawidłowo.
  4. Pejcze tkaninowe: są najdelikatniejsze ze wszystkich materiałów używanych do produkcji pejczy. Uderzenia tym pejczem są najmniej odczuwalne, ale nadal powodują najdelikatniejsze wrażenia. Są bezpieczne dla początkujących oraz łatwe do prania i suszenia. Nie są tak trwałe jak pejcze metalowe lub skórzane, ale są dobrym miejscem do rozpoczęcia zabawy, jeśli nie masz pewności, od czego zacząć.
  5. Pejcze krótkie: W oparciu o rozmiary twoja zabawka erotyczna BDSM może mieć krótszą długość batów. Przeciągają się one w powietrzu szybciej i tym samym powodują większy ból, gdy lądują na tkance skórnej.
  6. Pejcze długie: Dłuższe typy są mniej bolesne, ponieważ ciągną się w powietrzu znacznie wolniej niż krótsze. Zwykle są znacznie dłuższe niż przeciętny rozmiar pejcza. Im dłuższy, tym mniej bólu może powodować. Bardzo długie pejcze są również trudniejsze do kontrolowania niż krótsze.

Jak wybrać najlepszy pejcz?

Bez względu na kryteria, jakie ustalamy przy wyborze najlepszej zabawki erotycznej, zwykle sprowadza się to do tego, co sprawia, że Ty i Twój partner cieszycie się seksem jeszcze lepiej niż wcześniej. To jest cel, aby osiągnąć poziom orgazmu i przyjemności, który nie był wcześniej odblokowany. Chociaż w tej sekcji przedstawimy rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem floggera, ostateczna decyzja należy do Ciebie i Twojego partnera. Zanim zdecydujesz się na materiał, porozmawiaj ze swoim partnerem o alergiach i możliwych reakcjach skóry na którykolwiek z materiałów. Jeśli oboje jesteście nowicjuszami w BDSM, najlepiej jest zacząć od elastycznych i miękkich materiałów, zanim przejdziecie na wyższe poziomy, takie jak metalowe pejcze. Długość zależy również od poziomu doświadczenia obojga partnerów.

Jak używać pejcza?

To całkiem normalne pytanie, szczególnie jeśli jesteś nowy w świecie BDSM i jego praktykach. Jest dość łatwy w użyciu: wystarczy podnieść ręce i trzasnąć w skórę, tak jak robi się to naturalnie podczas chłosty. Najlepiej jest zacząć od lekkiej chłosty.

Obszarem chłosty BDSM są pośladki, dłonie, uda i inne skoncentrowane na tłuszczu obszary ciała. Trzymaj się z dala od chłosty twarzy, szyi lub brzucha. Aby dodać trochę pikanterii, możesz delikatnie muskać obszar miednicy, łechtaczkę lub penisa partnera za pomocą pejcza. Po każdym użyciu zabawki erotycznej BDSM należy zawsze utrzymywać ją w czystości, myjąc ją łagodnym mydłem i letnią wodą. A gdy jest suchy, możesz go przechowywać w bezpiecznym miejscu wolnym od kurzu, pleśni, wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego. Twoja szafa na pewno będzie dobrym miejsce na start kolekcjonowania swoich zabawek erotycznych.

Środki ostrożności, których należy przestrzegać

Jaki jest sens inwestowania w zabawkę, która prowadziłaby do siniaków, łez i bólu? Pejcze mogą być używane bez powodowania żadnego z nich. Aby zapobiec łzom lub śladom na skórze podczas chłosty, partnerzy mogą pokryć się lubrykantem lub olejkiem, aby ciało było bardziej rozciągliwe, niż byłoby bez niego. Na koniec utwórz bezpieczne słowo. Bezpieczne słowo pomaga utrzymać wszystko pod kontrolą i zapobiega odczuwaniu przez uległego partnera więcej bólu niż przyjemności.

Podsumowanie

Teraz, gdy omówiliśmy już wszystko o pejczach, w tym o popularnych typach, o tym, jak wybrać najlepszy rodzaj, jak ich używać i o pewnych środkach bezpieczeństwa, których należy przestrzegać, możesz iść dalej i nabyć jednego dla siebie i swojego partnera, aby zacząć cieszyć się z chłosty BDSM.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Jest to zabawka seksualna BDSM, która służy jako laska do chłostania uległego partnera podczas zabawy seksualnej. Chłosta ma na celu wywołanie bólu i przyjemności, powodując podniecenie partnera.

Można nim chłostać, do tego został przede wszystkim stworzony. Ale może być również używany do lekkiego muskania wrażliwych obszarów ciała partnera, takich jak sutki, brzuch, łechtaczka lub penis itp. Drażnienie potęguje przyjemność

Zobacz również

Poprzedni wpis

Wibratory Analne

Wibratory analne

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2023 All Rights Reserved