Najlepsze liny do krępowania 2023

Znajdź najlepsze liny do krępowania - dowiedz się jakie liny do krępowania wybrać!

Jeśli jesteś prawdziwym członkiem społeczności BDSM lub szukasz nowego sposobu na ożywienie swojego życia seksualnego, witaj! Jesteś we właściwym miejscu. Kto wiedział, że sznury do krępowania mogą być narzędziem do wyzwolenia seksualnego? Ironia. Niezależnie od tego, czy jesteś po stronie dominującej, czy uległej, przyjemności związane ze sznurami do krępowania są zbyt liczne, by je teraz wymienić.

Niezależnie od tego, czy lubisz proste ograniczenie, pełne zawieszenie, czy po prostu kochasz zabawę z linią ze względu na jej wartość estetyczną, liny do krępowania będą czymś dla Ciebie. Przejrzyj naszą listę najlepszych lin do krępowania i wybierz coś dla siebie.

Ranking najlepszych sznurów do krępowania w 2023

Czerwone liny do krępowania

Czerwona bawełniana lina

Długość całkowita : 5 m
Kolor: czerwony

Czarna jedwabista lina do shibari

Czarna jedwabista lina do shibari

Długość całkowita : 10 m
Kolor: czarny

Różowa lina shibari

Różowa lina shibari

Długość całkowita : 10 m
Kolor: różowy

Czarna taśma krępująca

Czarna taśma krępująca

Długość całkowita : 18 m
Kolor: czarny

Lina do krępowania, czarna

Lina do krępowania, czarna

Kolor: czarny

Co to jest lina bondage?

Dla lepszego zrozumienia zacznę od wyjaśnienia, czym jest wiązanie liny. Bondage to technika BDSM, która polega na wiązaniu kogoś (zwłaszcza osoby uległej) dla erotycznej przyjemności. W kulturze japońskiej, z której się wywodzi, wiązanie sznurem jest wykonywane dla przyjemności erotycznej i estetycznej, zwanych odpowiednio shibari i kinbaku. Liny do krępowania są narzędziem do stymulacji seksualnej. Pomagają ustalić dominację, skrępować osobę uległa i zwiększyć przyjemność seksualną. W przypadku BDSM twoja przyjemność (i przyjemność twojego partnera) zależy od rodzaju używanej liny i techniki wiązania.

Rodzaje i główne cechy lin

Rodzaje lin do krępowania dostępnej na scenie BDSM są zbyt liczne, by je wymienić. Dlatego w tej sekcji podzielimy je według materiału, rozmiaru i koncepcji.

Materiał

Istnieją dwie kategorie materiałów używanych do produkcji lin bondage. Są to materiały naturalne i syntetyczne. Surowce używane do produkcji liny bondage to bawełna, jedwab, konopie, len, bambus, juta i sizal. Podczas gdy syntetyczne materiały użyte do wykonania lin do krępowania  to multifilamentowy polipropylen (MFP), Hempex i nylon. Wybór materiału zależy wyłącznie od Ciebie, ale upewnij się, że masz pleciony sznurek z przyzwoitym tarciem. Lina musi wywierać wystarczający nacisk, gdy jest ciągnięta, bez zranienia osoby uległej. Materiał liny powinien być łatwy do prania, farbowania, wiązania i rozwiązywania.

Rozmiar

Grubość ma znaczenie. Wybierając linę bondage, wybierz taką o odpowiedniej średnicy. Cienkie liny mają małe średnice i mogą powodować nadmierny dyskomfort w jednym obszarze, słabe krążenie, siniaki i ewentualnie uszkodzenie nerwów. Twoja lina do krępowania powinna mieć średnicę 5 milimetrów i więcej. Jeśli chodzi o długość, 3-5m nadaje się do prostych kajdanek i pasów. Jeśli szukasz krawata lub zawieszenia na całe ciało, standardem jest 8-10m liny do krępowania. Możesz przedłużyć linę lub przyciąć ją do swoich potrzeb w każdej chwili.

Koncepcja

Istnieją dwie główne koncepcje wiązania liny, co może powodować różnicę w wyborze rodzaju liny do krepowania używanej w BDSM.

 • Japońska koncepcja: japońska koncepcja wiązania liny jest bardziej związana z przyjemnością estetyczną niż erotyczną. Piękno bycia związanym symbolizuje pewne artystyczne znaczenie w kulturze japońskiej, więc używają liny kinbaku lub shibari wykonanej z juty / konopi do japońskiego wiązania liny. W kulturze japońskiej każdy węzeł na ciele jest wyrazem artystycznym. Ręce modelki są zwykle zawieszone z tyłu, podczas gdy ciało jest zawieszone.
 • Koncepcja zachodnia: zachodnia koncepcja używania lin do krępowania jest bardziej erotyczna. To rodzaj seksualnej przystawki, która prowadzi do dania głównego – namiętnego seksu. Podczas gdy japońska niewola wykorzystuje tylko liny wykonane z naturalnego włókna, liny syntetyczne mogą być używane w zachodnim zamyślę BDSM.

Jak wybrać najlepszą linę do krępowania?

Czy nadal nie masz pewności, którą linę seksu wybrać? Nie denerwuj się więcej! Oto kilka wskazówek, jak zawęzić opcje i ostatecznie pomóc Ci wybrać najlepszą linę do niewoli.

 • Znajdź preferowaną teksturę dla swojego partnera i unikaj materiałów, które mogą wywoływać reakcję alergiczną u któregoś z was.
 • Jasno określ, jakie rodzaje ról chcesz odgrywać.
 • Unikaj lin, które są zbyt rozciągliwe, ponieważ mogą powodować dyskomfort podczas pociągania osoby uległej.
 • Wybierz solidną linę, która utrzyma ciężar partnera podczas zabaw na linach.
 • Skonsultuj się z ekspertem BDSM przed zakupem pierwszej liny do bondage.

Zasady użytkowania lin do krępowania

Do tej pory wiesz, że używanie lin do BDSM nie jest niechlujną sprawą. Wymaga to pewnej uwagi ze strony partnera, aby zastosować odpowiednie techniki wiązania liny. Trzeba też świadomie czyścić i pielęgnować linę, aby przedłużyć jej trwałość. Pomyśl o tym jako o swoim przewodniku po niewoli linowej zarówno dla początkujących, jak i entuzjastów.

Zasady bezpieczeństwa

Wiesz już, że bezpieczne słowa są niezbędne we wszystkich rodzajach niewoli. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku krępowania. Dla początkującego nie wiąż zbyt mocno lin i unikaj odcinania przepływu powietrza. Utrzymuj otwartą komunikację, a jeśli jesteś osobą dominującą, uważaj na oznaki dyskomfortu w mimice twojego podwładnego. Miej parę nożyc/nożyczek w zasięgu ręki, aby przeciąć liny w sytuacji awaryjnej.

 • Pozycje: istnieją różne pozycje seksualne, w których przydatne są liny do bondage. Możesz zaszaleć i eksperymentować ze swoim partnerem. Ale aby oszczędzić ci niezręczności po raz pierwszy.
 • Powściągliwość: powściągliwość jest najprostszym aspektem zabawy na linie. Po prostu zwiąż ręce/nogi partnera liną, aby utrzymać je na miejscu, podczas gdy ty dotykasz i torturujesz we wszystkich właściwych miejscach. Aby było bardziej pikantne, przywiąż je do ramy łóżka lub krzesła. Idealne pozycje do prostego krępowania to łyżka, piesek, pozycja misjonarska.
 • Zawieszenie: zawieszenie bdsm polega na unieruchomieniu osoby poprzez przymocowanie jej do jednego lub więcej mebli. Osoby dominujące zwykle używają słupków łóżka i krzeseł do zawieszenia osoby uległej w pozycji rozłożonego orła.

Czyszczenie i pielęgnacja

Płyny ustrojowe mogą gromadzić się w węzłach liny. Myj je po każdym użyciu, zwłaszcza jeśli masz wielu partnerów seksualnych. Większość lin wykonanych z naturalnych materiałów, takich jak juta lub bawełniana lina do krępowania, można wrzucić do pralki w celu szybkiego prania. Zawieś linę w linii prostej do wyschnięcia; zapobiegnie to splątaniom.

Przechowywanie

Przechowuj linę do krępowania w pudełku w suchym i przewiewnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Jeśli zostawisz liny bondage zamknięte przez dłuższy czas, od czasu do czasu wyciągnij je w celu przewietrzenia.

Plusy i minusy lin Bondage

W tej sekcji przedstawimy powody, dla których powinieneś powiedzieć wielkie „tak!” dla lin do krępowania i dlaczego prawdopodobnie musisz pomyśleć dwa razy, zanim to zrobisz.

 • Zwiększa poczucie własnej wartości, ponieważ każdy wygląda seksownie na linie.
 • Intensyfikuje przyjemność seksualną i intymność między osobą uległa a dominującą.
 • Oprócz przyjemności erotycznej liny bondage oferują również artystyczną satysfakcję dzięki różnym technikom.
 • Pozwala na całkowitą uległość i dominację w związku BDSM.
 • Lina bondage pomaga również początkującym w BDSM uwolnić się od zahamowań i w pełni cieszyć się doświadczeniem.
 • W przypadku niewłaściwego użycia lina do wiązania może powodować dyskomfort i oraz może to prowadzić do skaleczeń osoby uległej.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Możesz użyć liny do krępowania, aby częściowo unieruchomić swojego partnera lub zawiesić całe jego ciało, gdy będziesz je zaspokajał. Możesz także unieruchomić całe ciało, owijając linę wokół ciała, robiąc małe węzły po drodze.

Wiązanie liny BDSM to sztuka, którą chcesz opanować, jeśli lubisz odgrywać role. Aby zrobić prosty węzeł, zrób pętlę wokół rąk partnera w kierunku końca liny. Następnie przeciągnij roboczy koniec liny wokół prostej linii liny, z powrotem do pętli i mocno pociągnij, aby zabezpieczyć węzeł. Aby uzyskać doskonałe zrozumienie, obejrzyj krótki samouczek wideo w Internecie.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2023 All Rights Reserved