Najlepsze packi do klapsów 2024

Znajdź najlepsze packi do klapsów - dowiedz się jakie packi do klapsów wybrać!

Czy kiedykolwiek chciałeś dać klapsa swojemu partnerowi mocnego klapsa ale czujesz, że twoje ręce nie robią wystarczająco dużo? Packi do klapsów na pewno zrobią to dobrze, chociaż najpierw musisz porozmawiać ze swoim partnerem. Mają większe obszary niż twoje dłonie, sprawiają, że lanie jest łatwiejsze dla dominującego partnera. Większość scen uderzeniowych zazwyczaj zaczyna się od lekkiego lania, a później można zwiększyć intensywność lania za pomocą packi do klapsów. Pozwolenie partnerowi na klapsy zapewnia słodkie uczucie poddania się, wiedząc, że dałeś swojemu kochankowi moc kontrolowania i dominowania nad tobą. To może być bardzo odurzające. W przeciwieństwie do pejczów czy batów są bezpieczne i łatwe w użyciu. Możesz rzucić okiem na nasze najlepsze propozycje w poniższej tabeli, aby nakarmić oczy lub znaleźć pomysł na świetny zakup.

Najlepsze packi do klapsów BDSM w 2024

Packa do klapsów Bitch

Packa do klapsów Bitch

Kolor: czarny

Packa do klapsów Slave

Packa do klapsów Slave

Długość całkowita : 33 cm
Długość użytkowa : 13,5 cm
Kolor: czarny

Czerwona packa z serduszkiem

Czerwona packa z serduszkiem

Długość całkowita : 31 cm
Kolor: czerwony

Packa skóra krokodyla

Packa skóra krokodyla

Długość całkowita : 32 cm
Kolor: czarny

Kwadratowa klepka BDSM

Kwadratowa klepka BDSM

Długość całkowita : 21,5 cm
Kolor: czarny

Mała okrągła packa

Mała okrągła packa

Długość całkowita : 17 cm
Kolor: czarny

Solidna packa z drewnianą rączką

Solidna packa z drewnianą rączką

Długość całkowita : 48,5 cm
Długość użytkowa : 32cm
Kolor: czarny

Czym jest packa do klapsów?

Można by założyć, że jest to packa do dawania klapsów. Cóż, twoje założenie jest słuszne. Packa do klapsów to przedmiot, okrągły lub prostokątny, czyli składający się z dwóch części. Dwie części które wchodzą w skład to rękojeść i ostrze. Mogą być produkowane z dowolnego materiału, przeważnie jest on twardy i sztywny. Packi do klapsów występują w różnych rozmiarach. Niektóre packi do klapsów mogą mieć w nich otwory, aby zmniejszyć opór powietrza podczas użytkowania (co z kolei powoduje większy ból).

Zwykle są używane w BDSM  ról i są używane na  pośladkach uległego partnera. Ale czasami można celować również w tył ud lub dłoni.

Rodzaje i główne cechy pacek do klapsów

Rodzaje mogą być oparte na materiale użytym do wykonania packi, różnicach wielkości i konstrukcji (struktury) packi do klapsów.

Na podstawie projektu i struktury

Trzy główne kategorie to packi dwuklapowe, packi z otworami i packi proste.

Proste packi to zwykłe packi BDSM. Są najczęstszym i podstawowym typem. To po prostu jeden uchwyt do jednego klapsa.
Podwójne slapery zawierają dwa wiosła połączone ze sobą warstwami. Kiedy są używane do uderzania w osobę, górne warstwy packi uderzają w dolne warstwy packi, co daje większy efekt. Są bardzo intensywne i bardziej bolesne (wiesz, co mówią, „prawdziwa przyjemność przychodzi z bólem”).
Niektóre packi mają również otwory. Te z dziurami są zwykle zadają większy ból ze względu na zmniejszony poziom tarcia powietrza między skórą a packą. Oznacza to, że możesz uderzyć mocniej przy niewielkim wysiłku. Jeśli jesteś początkujący, trzymaj się z dala packi „bez dziury” do klapsów, dopóki nie będziesz miał dobrego wyczucia jego właściwego użycia i kontroli.

Na podstawie użytego materiału

Packi do bicia mogą być również wykonane z różnych materiałów. Niektóre są wykonane z akrylu, bambusa, skóry, futra, kevlaru, szkła i tak dalej. Packi, które zobaczysz w sklepach erotycznych, są w większości pokryte sztuczną skórą, która nieco zmiękcza uderzenia. Im bardziej elastyczne i miękkie pokrycie packi, tym mniejszy ból będziesz odczuwać.

Na podstawie różnych rozmiarów

Wreszcie mogą mieć różne rozmiary. Packi  o małych rozmiarach mają mniejsze obszary uderzenia, co powoduje większy ból niż w przypadku większych rozmiarów. Dlatego wskazane jest, aby zacząć od większej packi do dawania klapsów, a następnie stopniowo przechodzenie na mniejsze packi, aby zadać więcej bólu na mniejszym obszarze.

Jak wybrać odpowiednią packę do klapsów?

Mimo że wszystkie wyglądają podobnie (prawie tak samo), nie powinieneś po prostu kupować pierwszego lepszego które zobaczysz. Oto kilka wskazówek, które zebraliśmy, które pomogą Ci wybrać najlepsze.

 1. Zastanów się nad swoim budżetem i wybierz packę, na którą Cię stać. Upewnij się, że pilnujesz swojego budżetu, ale także upewnij się, że nie zadowalasz się niską jakością.
 2. Rozmiar packi powinien być również proporcjonalny do pośladków partnera. Ale może to nie być potrzebne lub brane pod uwagę, ponieważ możesz wypróbować większe rozmiary (lub nawet mniejsze) na swoim partnerze. Ponadto, jeśli należysz do osób, które chcą dyskretnie podchodzić do swojej packi, możesz rozważyć zakup mniejszego rozmiaru. Powinieneś również wziąć pod uwagę rozmiar rączki packi do klapsów.
 3. Rodzaje odczuć jakie dają packi do klapsów mogą się od siebie różnić. Niektóre mogą być bolesne, podczas gdy inne są skąpe. To, które wybierzesz, powinno zależeć od rodzaju doznań, jakich pragniesz ty i twój partner.
 4. Bardzo ważny jest również materiał, z którego wybierasz packę do klapsów. Dzieje się tak, ponieważ niektóre materiały są tak szorstkie, że pozostawiają ślady lub siniaki. Takie materiały to sztuczna skóra, drewno, ceramika, plastik, zamsz i tak dalej. Jeśli ci się to nie podoba, wybierz bardziej miękkie materiały.
 5. Ważne jest również, aby zrozumieć sytuację swojego partnera przed zakupem packi do klapsów. Na przykład, jeśli będziesz używać packi dla wielu partnerów, radzimy wybrać nieporowate, łatwe do czyszczenia packi, ponieważ będziesz musiał sterylizować je za każdym razem po użyciu.
 6. Dostępnych jest również wiele wzorów i jest to kolejny czynnik, o którym należy pamiętać przed wyborem packi do klapsów. Czasami musisz podjąć tę decyzję ze swoim partnerem, aby uzyskać tę, która wypełni wasze fetysze.

Jak używać packi do klapsów?

Ogólnie rzecz biorąc, do użycia packi do klapsów zaangażowane powinny być dwie osoby.

 1. Porozmawiaj ze swoim partnerem o tym, jaki rodzaj wiosła preferowałby i gdzie chciałby dostać lanie.
 2. Opracuj bezpieczne słowo podczas dyskusji na wypadek, gdyby ból stał się nie do zniesienia.
 3. Uderz w bezpieczne obszary ciała. Unikaj uderzania w głowę, szyję, brzuch, klatkę piersiową/piersi, plecy i tak dalej. Wskazówka to uderzanie tylko w grube, mięsiste miejsca.
 4. Wybierz dowolną pozycję, która jest wygodna dla Ciebie i Twojego partnera do dawania klapsów.
 5. Na koniec wyczyść packę do klapsów suchą szmatką i przechowuj ją w chłodnym i suchym miejscu.
 6. Pamiętaj, aby zatrzymać się natychmiast, gdy usłyszysz bezpieczne słowo. Nie chcesz skrzywdzić swojego partnera.

Plusy i minusy

Jedyną wadą pacek do klapsów jest możliwość złego użytkowania. Uderzenie w zły obszar może skutkować za dużym bólem.

Jednak używanie packi do klapsów niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak pomoc w zwiększeniu dobrych hormonów, dając poczucie poddania się lub władzy (w każdym przypadku). Wzmacnia również twój związek i obniża poziom stresu. Wszystko to jest gwarantowane przy ich użyciu, zapewniając jednocześnie lepsze i poprawiające życie seksualne.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Packi do klapsów nie są zbyt trudne w użyciu, po prostu przygotuj packę, chwyć za rączkę i pozwól, aby ostrze delikatnie uderzyło w pośladek partnera. Daj klapsy w bardziej mięsiste miejsce, aby zmniejszyć ból.

Zobacz również

Kolejny wpis

Obroże BDSM

Obroże BDSM

Poprzedni wpis

Liny do krępowania

liny do krępowania

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved