Najlepsze obroże BDSM 2024

Znajdź najlepsze obroże BDSM - dowiedz się jakie obroże BDSM wybrać!

Każdy ma jakieś fantazje seksualne. Bardzo niewielu ludzi ma proste w realizacji fantazje. Jednak większość z nas ma najdziksze wyobrażenia. Niektórzy ludzie chcą zabawiać się z więcej niż jednym partnerem na raz, podczas gdy dla innych jest to seks w najbardziej niedozwolonych miejscach. Inni zaś chcą po prostu chcieć być czyjąś własnością. To chleb powszedni relacji dominujących i uległych.

Obroże BDSM są niezbędne dla każdego osoby uległej w związku. Trudno jest udowodnić swoją własność bez obroży na szyi partnera. Tak samo jest z osobami uległymi, ponieważ nie mogą czuć się posiadani i kontrolowani bez więzów na szyi. Jeśli czytasz ten artykuł, to dlatego, że szukasz obroży, która będzie działać dla Ciebie i Twojego partnera. Uwierz, że nie ma bezpośredniej odpowiedzi co powinieneś wybrać, ale możemy skierować Cię na drogę do znalezienia dobrej obroży BDSM.

Najlepsze obroże BDSM - Ranking 2024

Erotyczna obroża z łańcuchem

Erotyczna obroża z łańcuchem

Długość łańcuszka: 80 cm
Rozmiar: uniwersalny

Obroża męska z nitami i metalową smyczą

Obroża z nitami i metalową smyczą

Długość obroży: 56 cm
Długość smyczy: 100 cm
Materiał: Skóra bydlęca
Średnica: 3 cm
Kolor: czarny

Obroża z zaciskami na sutki

Obroża z zaciskami na sutki

Kolor: czarny

Obroża BDSM z kolcami i smyczą

Obroża BDSM z kolcami i smyczą

Długość łańcuszka: 60 cm

Czym jest obroża BDSM?

Obroża BDSM  to biżuteria seksualna, która jest powszechnie noszona na szyi jak naszyjnik. Warto zauważyć, że obroże noszone w innych miejscach, takich jak kostka i nadgarstek, są również obrożami wykorzystywanymi w BDSM. Obroża BDSM jest noszona tylko przez osobę uległą i wskazuje na jej uległy status w związku. Obroże skórzane są najczęstszą formą z jaką można się spotkać, ale obroże BDSM nie ograniczają się do tych typów. Seksowne obroże występują również w formie prostego chokera lub naszyjnika z D-ringami, do których osoba dominująca może przypiąć smycz. Obroże są przydatne do odgrywania ról i poniżania seksualnego w BDSM. Okazuje ona kontrole nad osobą uległą, zwłaszcza gdy smycz jest przymocowana do pierścieni.

Obroże BDSM i ich rodzaje

Wszystkie obroże BDSM służą temu sameu. Jednak nie są one zawsze tego samego rozmiaru i z tego samego materiału. Posiadają subtelne różnice, takie jak materiał, rozmiar. Niezależnie od tego, czy kupujesz obrożę BDSM, czy po prostu jesteś ciekawy, musisz pomyśleć o dostępnych rodzajach obroży i ich zastosowaniach.

Materiały z których mogą być zrobione obroże BDSM

Obroże BDSM lub bondage można również odróżnić na podstawie materiału, z którego są wykonane. Poniżej znajdują się popularne materiały, z których wykonywane są obroże:

 • Skórzane obroże BDSM: Jak sama nazwa wskazuje, te obroże są wykonane ze skóry i są wygodne w noszeniu. Zazwyczaj są one mocowane i zdejmowane za pomocą sprzączki. Obroże skórzane są zwykle używane jako obroże do zabawy, obroże treningowe i obroże ochronne.
 • Metalowe obroże: Te obroże BDSM są wykonane z metalu, a czasami można też znaleźć luksusowe obroże ze złota lub srebra. Metalowe obroże zazwyczaj są wyposażone w D-ring, do którego można przymocować smycz. Mogą być używane jako obroże stałe czy obroże dzienne.
 • Plastikowe obroże BDSM: Plastikowe kołnierze BDSM są wykonane z tworzyw sztucznych, które mogą być twarde lub miękkie. Niektóre plastikowe obroże są wyposażone w knebel, który można wykorzystać podczas odgrywania ról. Są również wyposażone w D lub O-ring, do którego można przymocować smycz. Plastikowe obroże BDSM są często używane jako obroże do zabawy i obroże treningowe.

Jak znaleźć najlepszą obroże?

Kupując obrożę BDSM, najlepiej zasięgnąć opinii partnera, ponieważ oboje będziecie zaangażowani w działania z jej udziałem. Poza tym, aby wybrać najlepszą obrożę, musisz wziąć pod uwagę następujące czynniki.

 • Wygoda: Wybierając obroże BDSM, powinieneś wybrać materiał, w którym osoba uległa będzie czuć się wygodnie. Dobrą rzeczą jest to, że jest mnóstwo opcji do wyboru, w tym metal, skóra czy plastik.
 • Alergie: Przed wyborem obroży BDSM należy upewnić się, nie jest się uczulonym na materiał z którego jest zrobiona. Szyja to wrażliwy obszar i nie chcesz niczego, co mogłoby wywołać reakcje alergiczną.
 • Kolor: Wybierając obrożę, zazwyczaj masz możliwość wyboru swoich ulubionych kolorów. Chociaż obroże BDSM są najczęściej w kolorze czarnym, możesz znaleźć inne kolory, takie jak czerwony, różowy i złoty.
 • Rozmiar: Przed zakupem obroży upewnij się, że pasuje na szyje. Pomaga to uniknąć pomyłki polegającej na kupowaniu zbyt luźnego lub zbyt ciasnego kołnierza. Możesz również rozważyć zakup obroży z paskiem lub sprzączką, aby w razie potrzeby móc go dopasować.
 • Zastosowanie: Różne rodzaje obroży mają różne specjalizacje. Niektóre nadają się do określonych sytuacji, inne. Na przykład obroże metalowe lepiej sprawdzają się jako obroże dzienne, podczas gdy obroże plastikowe to świetne obroże treningowe.

Jak używać?

Obroże BDSM mogą być używane w różny sposób, w zależności od tego, na co Ty i Twój partner się zdecydujecie i jakie znaczenie ma ona mieć w waszym związku.

 • Podstawową funkcją obroży bondage jest wskazywanie zaangażowania w związek osoby dominującej i uległej. Przyjęcie obroży oznacza po prostu, że zaakceptowałeś osobę dominującą jako swojego pana.
 • Możesz używać obroży BDSM podczas odgrywania ról ze swoim partnerem. Obroża pomaga partnerom określić role, które każda osoba wybrała do odegrania.
 • Można również nosić obroże, aby wskazać, że osoba uległa ma już mistrza. W tej formie nazywa się je obrożami właścicielskimi lub obrożami ochronnymi.
 • Czasami obroże BDSM są używane jako znak porozumienia między parami, coś w rodzaju obrączki. W takim przypadku może być użyta do oficjalnego ogłoszenia ról ciebie i twojego partnera w związku.

Zasady bezpieczeństwa

Chociaż fajnie jest bawić się ze swoim partnerem po zakupie nowej obroży, to jednak BDSM nie jest tak proste. Niektóre podstawowe zasady muszą być ustalone, aby mieć pewność że sprawy nie zajdą za daleko.

 • Upewnij się, że nie zostawiasz osoby uległej na smyczy i nie zakneblujesz przez długie godziny bez Ciebie w pokoju. Może mieć niebezpieczne skutki, które mogą się nasilić, jeśli twoja osoba uległa miewa ataki paniki.
 • Upewnij się, że obroża nie jest zbyt ciasna wokół szyi, aby nie zmniejszyć przepływ krwi. Osoba uległa powinna odezwać się, gdy obroża stanie się niewygodna . Warto również zapytać, jak skóra partnera zareagowała na materiał po pierwszym użyciu.
 • Ustaw słowa bezpieczeństwa lub sygnały przed rozpoczęciem. Możesz nie być w stanie odróżnić jęku od wołania o pomoc w ferworze chwili.

Plusy i minusy używania obroży BDSM

Jeśli zamierzasz używać obroży BDSM, powinieneś wiedzieć, co możesz zyskać i jakie są minusy ich używania. Wszystko to można zobaczyć poniżej.

 • Seksowne obroże dodają dodatkowej perwersji do twojego związku.
 • Posiadanie obroży sprawia, że osoba uległą naprawdę czuje się Twoją własnością.
 • Przedstawia status twoich relacji z innymi w społeczności BDSM.
 • Używanie obroży może również zwiększyć poziom intymności i więzi między tobą a twoim partnerem.
 • Obroża może być niebezpieczna zwłaszcza w rękach nieświadomych lub niedoświadczonych partnerów.

Wniosek

Jest dużo zabawy w związku z obrożami BDSM, pod warunkiem, że są używane we właściwy sposób. Ustal kilka podstawowych zasad, upewnij się, że osoba uległa jest bezpieczna i jest gotowa na przejażdżkę.

Zobacz również

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved