Najlepsze kneble z kulą (Ball Gag) 2024

Znajdź najlepsze kule do kneblowania - dowiedz się jakie kule do kneblowania wybrać!

Przygotuj się na perwersyjną zabawę i spraw, aby było bardziej uwodzicielsko, by urozmaicić zabawę z tobą i twoim partnerem. Spraw, by rutyna w sypialni była bardziej perwersyjna i pozwól, aby zmysłowość przepłynęła przez twoje ciało dzięki powszechnie używanym zabawkom erotycznym. Jeśli kiedykolwiek spotkałeś się z  BDSM, to musiałeś widzieć ludzi bawiących się knebelem lub noszących go w ustach, jest to rzeczywiście idealna zabawka dla  fanatyka zabawek erotycznych, który ma szalone fetysze. Ale rzucając monetą i widząc drugą stronę używania zabawek erotycznych BDSM, jest niezaprzeczalnym faktem, że wiele osób wciąż jest przerażonych lub zaalarmowanych używaniem knebli w seksie. Dla większości ludzi BDSM przedstawia upokorzenia, sadyzmu, brutalności i naturalne jest że nie wszyscy ludzie chcą zbadać ten rejon. Ale włączenie knebli z kulą BDSM do monotonnych czynności w sypialni może sprawić, że wszystko się zmieni! Więc teraz wejdźmy w to trochę głębiej i pomóżmy zaopatrzyć Twoją szufladę w odpowiedni rodzaj knebla z kulą!

Ranking najlepszych knebli z kulą do ust w 2024

Kulka do ust z regulowanym paskiem Ball Gag

Kulka do ust z regulowanym paskiem Ball Gag

Długość obudowy: 62 cm
Średnica kuli: 4 cm
Materiał: ekoskóra
Kolor: czarny

Kulka do kneblowania

Kulka do kneblowania

Kolor: czarny

Knebel z kulą

Knebel z kulą

Kolor: czarny

Duży knebel

Duży knebel

Kolor: czarny

Czym dokładnie jest knebel z kulą?

Więc teraz, gdy chcesz dowiedzieć się więcej o kneblach, zacznijmy od tego, czym dokładnie jest knebel z kulą? Bardzo łatwo jest zdefiniować knebel z kulą, jest to urządzenie zaprojektowane specjalnie do noszenia w ustach i uniemożliwiające użytkownikowi mówienie czegokolwiek podczas wykonywania perwersyjnych czynności w sypialni. Knebel z kulą stanowi idealne „ograniczenie niewoli” i może wspaniale urozmaicić zabawę, gdy jest właściwie używany. Knebel z kulą, jak sama nazwa wskazuje, to kula, która jest zwykle wykonana z gumy lub silikonu, jest połączona za pomocą paska, który pomaga w przymocowaniu knebla. Kula leży idealnie za zębami, a użytkownik nie może mówić, gdy knebel jest na miejscu, ale może chrząkać i komunikować hałasem, który wytwarza.

O co chodzi w kneblowaniu?

Nie ma wątpliwości, że wiele knebelów powoduje niekontrolowane ślinienie się i ku Twojemu zdziwieniu, jest to większość apelu zarówno dla dominujących, jak i uległych! Kiedy nosisz knebel, nie będziesz w stanie łatwo mówić i przełykać ślinę, a wtedy to co może wydawać się śmieszne staje się całkowicie podniecająca. Kneble z kulą są ma tle stymulujące że  może to być dodatek dla dominującego jak i osoby uległej. Osoba zakneblowana nie będzie w stanie, mówić ani głośno opisywać swojej przyjemności seksualnej, użycie knebla po prostu zmusi cię do odczuwania intensywnych emocji i przyjemności.

Kolejnym najważniejszym aspektem przy używaniu knebla z kulą jest zaufanie, o którym widocznie nie pomyślałeś! Ale kiedy angażujesz się w BDSM, najważniejszą rzeczą jest uzyskanie zgody partnera z pełnym zaufaniem, to rzeczywiście pomaga stworzyć głęboką więź między dominującym a uległym. Kiedy wkładasz knebel do ust swojego partnera, wtedy uległa ufa dominującemu, nie powstrzymując się od niewoli. Odgrywa to istotną rolę w stymulacji.

Najlepsze knebel z kulą do kupienia

Kupując knebel z kulą, musisz mieć świadomość, że tradycyjnie zaprojektowany knebel z kulą może stworzyć pełnię dla tego, kto go nosi. Tak więc równie ważne jest znalezienie najbardziej odpowiedniego knebla, który łatwo mieści się w ustach, chociaż może to zająć trochę czasu, w końcu zawsze chodzi o znalezienie knebla o odpowiednim rozmiarze, który jest wykonany z najwyższej jakości materiału, a zwłaszcza gdy te rosną w rozmiarze od początkujących przez średniozaawansowanych do zaawansowanych knebli.

Poziom początkujący

Jeśli jesteś początkujący, powinieneś wybrać mniejszy rozmiar kuli. Knebel z kulą  powinien być zrobiony z wyjątkowo miękkiego materiału, takiego jak silikon, aby był wygodniejszy, bez szeroko otwartych ust lub nadmiernego rozciągania szczęki. Może to być bardzo niewygodne, jeśli nie zostanie użyty prawidłowo! Nie spiesz się zbytnio, zacznij powoli i równomiernie z kneblem.

W przeciwieństwie do knebli na poziomie zaawansowanym, początkujący powinien być w stanie łatwo oddychać z kneblem. Bezpieczny dla ciała knebel wykonany z silikonowej kulki zapewnia miękkość i gładkość podczas noszenia, idealny dla początkujących.

Poziom średniozaawansowany

Ok, więc teraz, gdy osiągnąłeś poziom początkujący, jesteś całkiem świadomy faktu, że kneble z kulą powodują niekontrolowane ślinienie się i również będziesz w stanie przez to przejść. Na poziomie średniozaawansowanym rozmiar piłki zwiększa się i zmienia się materiał, twardszy i trwalszy materiał jest idealny na dłuższe sesje uwodzicielskiej zabawy. Tym razem może to być klamra zamiast zapięcia poślizgowego.

Poziom zaawansowany

Na poziomie zaawansowanym przygotuj się na kneble, które są specjalnie wykonane z metalu lub materiału skórzanego i mają zamek lub sprzączkę. Kneble na poziomie zaawansowanym są stosunkowo duże, co zmusza do maksymalnego otwarciu ust.

Używany materiał

Jeśli chodzi o kupowanie knebla z kulą, ważne jest, aby kontrolować materiał, który również decyduje o gładkości i poziomie komfortu. Najpopularniejszymi materiałami są krzem i guma.

Silikon kontra guma

Te dwa materiały są jednymi z najczęściej używanych materiałów. A jaka jest różnica? Dowiedzmy Się. Jeśli chodzi o gumę, wiele osób nie uważa jej za pociągającą, po prostu ze względu na nieprzyjemny smak gumy. Smak może być gorzki i może być również częścią doświadczenia BDSM. Warto dodać że wiele osób ma alergię na gumę, znaną również jako lateks. Oznacza to po prostu, że jeśli jesteś wyjątkowo uczulony na gumowy lateks, wskocz na silikonowe knebelki, aby uniknąć wszelkiego rodzaju podrażnień. Zarówno silikon, jak i gumy wyglądają bardzo podobnie, dlatego przed zainwestowaniem musisz mieć pewność co do materiału produktu.

Materiały na pasek

Zadbaj o materiał paska, który bezpiecznie utrzymuje knebel z kulką na swoim miejscu, gdy jest zawiązany wokół głowy. Materiał paska obejmuje skórę, nylon lub sztuczną skórę. Znajdź pasek, który najbardziej Ci odpowiada i ma wysokiej jakości konstrukcję, która zapewnia dłuższą wydajność. Nie chciałbyś, żeby rozluźnił się pomiędzy twoimi działaniami BDSM.

Sygnał bezpieczeństwa

Innym najważniejszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę i który jest niezwykle ważny, gdy zaczynasz włączać knebel do zabaw w sypialni, jest zawsze posiadanie sygnału bezpieczeństwa. Tak, jest to najważniejsza rzecz, której nigdy nie powinieneś zapominać. Knebel utrudnia komunikacje werbalną, a dzięki temu sygnał może być najlepszym możliwym sposobem poinformowania dominującego o czymkolwiek. Obowiązkiem  dominującego jest, kontrolowanie swojej uległej, aby upewnić się, że wszystko jest całkowicie w porządku i czuje się komfortowo.

Czyszczenie knebla z kulą

Utrzymanie higieny powinno być najwyższym priorytetem po sesjach odgrywania ról. Najważniejszym krokiem jest oczyszczenie knebla i odpowiednie przechowywanie go, aby zachować jego jakość i długoterminową wydajność. Należy zauważyć, że podobnie jak wszystkie inne akcesoria erotyczne, w tym dildo, zatyczki analne lub wibratory, są dokładnie czyszczone przed i po użyciu, równie ważne jest czyszczenie i utrzymywanie knebla w idealnym stanie, dzięki czemu można go bezpiecznie używać. następnym razem. Płyny ustrojowe pozostawione na kneblu mogą prowadzić do infekcji jamy ustnej i mogą stanowić zagrożenie dla twojego zdrowia. Upewnij się więc, twój knebel z kulą jest zawsze czysty.

Możesz po prostu użyć ciepłej wody i mydła, najlepiej antybakteryjnego, aby wyczyścić knebel kulowy. Upewnij się, że dokładnie wyczyściłeś grzbiety, zagłębienia, okolice otworów lub każdy inny obszar, który wymaga odpowiedniego czyszczenia. Zaraz po tym wysusz i przechowuj knebel w jedwabnej torbie, pojemniku lub może to być dowolne pudełko, które jest idealne do jego przechowywania. Zawsze zaleca się dezynfekcję knebla z kulą w celu utrzymania higieny. Zwróć też uwagę na materiał knebla, bywa tak że niektóre materiały wymagają dokładniejszej uwagi jeśli chodzi o czyszczenie ponieważ mogą być np. porowate.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Knebel z kulą to rodzaj knebla BDSM, który składa się z kuli i paska. Kula jest zwykle wykonana z gumy lub silikonu i jest połączona z paskiem, który przechodzi z tyłu głowy użytkownika. Kula jest wkładana do ust w celu ograniczenia mowy.

Upewnij się, że knebel z kulą jest czysty i ma odpowiedni rozmiar. Upewnij się, że użytkownik nie jest przeziębiony ani nie ma trudności z oddychaniem. Noś go tak, aby kulka znajdowała się za zębami, a pasek szedł za głową. Pamiętaj też o uzgodnieniu sygnału bezpieczeństwa.

Zobacz również

Poprzedni wpis

Klamerki na sutki

klamry na sutki

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved