Najlepsze dildo z przyssawką 2024

Znajdź najlepsze dildo z przyssawką - dowiedz się jakie dildo z przyssawką wybrać!

Dosłowna przejażdżka z zamontowanymi do ściany zabawkami erotycznymi! Tak, dobrze to przeczytałeś. Prawdopodobnie musiałeś o tym słyszeć lub być może też to już widziałeś. Ale jeśli jesteś nowicjuszem i nie odkryłeś zbyt wiele, musisz zanurzyć się w oceanie przyjemności z dildo z przyssawkami. Zabawa bez użycia rąk z dildami, które można łatwo zamontować na dowolnej powierzchni za pomocą przyssawki zainstalowanej na skrajnym zewnętrznym końcu, może zapewnić niesamowite doznania seksualne. Idealne do intymnej solówki bez użycia rąk lub zabawy w parze, dildo ścienne może nawet przykleić się do dłoni, lub do dowolnej innej płaskiej powierzchni. Chociaż dilda z przyssawką przypominają standardowe dildo pod każdym względem to, przyssawka realistycznie odróżnia je od innych i poprawia wrażenia i doznania.

Najlepsze dildo z przyssawką w 2024

Ultrarealistyczne dildo z ruchomą skórą

Ultrarealistyczne dildo z ruchomą skórą

Długość całkowita : 23 cm
Długość użytkowa : 17 cm
Średnica: 4 cm
Materiał: cyberskóra
Kolor: cielisty

Sprężysty członek z przyssawką

Sprężysty członek z przyssawką

Długość całkowita : 18 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: przezroczysty , czerwony

Realistyczny członek z wibracjami

Realistyczny członek z wibracjami

Długość całkowita : 18 cm
Długość użytkowa : 15 cm
Średnica: 4 cm
Zasilanie: 2 baterie AA
Materiał: cyberskóra
Kolor: cielisty

Podwójne różowe dildo

Podwójne różowe dildo

Długość całkowita : 20 cm
Długość użytkowa : 12 cm
Średnica: 3,5 cm , 2,3 cm
Kolor: różowy

Dildo z pompką do ejakulacji

Dildo z pompką do ejakulacji

Długość całkowita : 20,7 cm
Średnica: 4,4 cm
Materiał: cyberskóra
Kolor: cielisty

Duże dildo black z przyssawką

Duże czarne dildo z przyssawką

Długość całkowita : 23 cm
Długość użytkowa : 16 cm
Średnica: 4 cm
Kolor: czarny

Dildo z przyssawką to przyrząd do uzyskania maksymalnej przyjemności bez użycia rąk

Nie tylko jest to niesamowita zabawka erotyczna, ale dodanie przyssawki na dole naprawdę zmienia wiele! To sprawia, że ​​dildo jest wszechstronnym narzędziem przyjemności, które otwiera możliwości otrzymywania i dawania przyjemności, idealne do użycia w dowolnym miejscu. To elastyczne i wszechstronne realistyczne dildo z przyssawką jest dostępne w różnych rozmiarach i odcieniach, oferując nieskończone możliwości przyklejenia go do dowolnego pomieszczenia w domu, ścian, pod prysznicem, wanny, krzeseł, mebli lub na podłodze. Twoje ręce są całkowicie wolne, abyś mógł powoli posuwać i zbliżać się do orgazmu. Łaskocz swoje punkty erogenne i przynieś więcej przyjemności dzięki naklejanemu wibratorowi z przyssawką, która eliminuje potrzebę używania ręki, a nawet ręki partnera, aby pomóc manipulować wibratorem i poruszać nim we właściwy sposób, aby napierać na prostatę lub punkt G. Dildo z przyssawką jest idealnym towarzyszem podczas sesji przyjemności bez użycia rąk, samemu lub z partnerem. A największą zaletą używania dildo z przyssawką jest to, że da się je przykleić w dowolnym płaskim miejscu i jest łatwe do czyszczenia! Pamiętaj tylko, że wyboista powierzchnia nie zapewni dobrej przyczepności.

Najlepsze sposoby na maksymalizację przyjemności

Pierwszą rzeczą, którą musisz znaleźć, jest najlepsze dildo z przyssawką a jest z czego wybierać. Wybierz spośród realistycznego dildo, wąskich dildo z przyssawką analną, zakrzywionych silikonowych dildo z przyssawką, grubych dildo z przyssawką lub dildo z podwójną penetracją z przyssawką. Aby uzyskać realistyczne wrażenia  – zacznij w wolnym, łagodnym tempie i upewnij się, że miejsce, które wybrałeś do przymocowania dildo, jest idealne i może wytrzymać tak forsowne czynności.

Dildo z przyssawkami wykorzystaj je najlepiej

Najlepszą rzeczą w używaniu dildo z przyssawką jest to, że możesz po prostu improwizować pozycje seksualne, poziom komfortu i tempo – według siebie i to również bez obciążania rąk – trzymanie standardowego dildo może męczyć. To zaś nie wyczerpie twojej energii, a raczej sprawi, że będziesz bardziej energiczny i podekscytowany próbowaniem wielu pozycji.

Jeśli używasz go po raz pierwszy, nie martw się, zbliż się do ściany, szafki lub łóżka, aby bezpiecznie się o nie oprzeć i przyjemnie spędzić czas. Zaleca się używanie wibratora poprzez umieszczenie go na podłodze, ponieważ ułatwia to pozycję kucaną lub klęczącą, można odpowiednio spowolnić tempo. Tutaj grawitacja działa na ciebie korzystnie. Przyjazne dla początkujących dildo z przyssawką jest idealne dla początkujących. Innym perwersyjnym sposobem użycia dildo jest umieszczenie go przy lustrze, które z pewnością wydaje się idealne dla entuzjastów dildo. Dlaczego nie wypróbować różnych sposobów i jak najlepiej wykorzystać je i przenieść przyjemność na wyższy poziom. Spędzaj ze sobą czas i obserwuj, jak twoje ciało reaguje na różne działania stymulacyjne. Niech twoja fantazja zamieni się w rzeczywistość! I zaufaj nam, to może być satysfakcjonujące. Dildo z przyssawką można łatwo przymocować do uprzęży, aby stworzyć prostą sekwencję – do odgrywania ról lub zabaw! Tak, może być używane po prostu jak standardowe dildo. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do seksownej zabawy na straponie ze swoim partnerem.

Niektórzy uważają, że prysznice są podniecające i nie jest złym pomysłem przyklejenie wibratora do ścian łazienki. Wymaga to pchnięcia miednicy nieco do przodu, jeśli przymocowałeś wibrator ssący pionowo, aby osiągnąć wymaganą pozycję. To z pewnością pozwala odpocząć dłoniom, a tym samym daje więcej miejsca na zabawę. Ale nie tylko ściana to ciekawe miejsce na przymocowanie, co powiesz na użycie dildo na brzegu wanny. Może to być trudne, ale tak, może również poprawić twoje wrażenia! Po prostu uwolnij ręce i wejdź na przejażdżkę pełną radości dzięki tej zabawce.

Co należy rozważyć przed zakupem dildo z przyssawką?

Materiał, kształt i tekstura również mają znaczenie

Dilda z przyssawką przyczepiają się do pionowych powierzchni bez odklejania lub opadania. Co sprawia, że ​​dildo używane pod prysznicem  jest idealnie stabilne i wytrzymałe, nawet na zakrzywionych lub zwężających się kształtach. To, co przyczynia się do solidności, to zastosowanie twardego materiału w środku i dużo bardziej miękkiego materiału na zewnątrz. To nie tylko daje korzyści i przyjemność z miękkiego dildo, ale także umożliwia łatwą penetrację. Materiał, kształt i faktura dildo mają duże znaczenie, jeśli chodzi o osiągnięcie pełnego stanu przyjemności. Tekstura może się różnić dla każdego dildo  i to właśnie odgrywa istotną rolę podczas doprowadzania się do orgazmu. Gładka konsystencja pozwala na łatwą penetrację, podczas gdy falista wzmocni stymulację, a realistyczna tekstura zapewnia realistyczne odczucie, dzięki czemu orgazm będzie jeszcze silniejszy.

Dilda z przyssawką są specjalnie zaprojektowane przy użyciu różnych materiałów hipoalergicznych, w tym szkła, silikonu, metalu, a nawet gumy termoplastycznej. Istnieją różne materiały, które w połączeniu służą różnym celom i pozwalają doświadczyć dobrej i mocnej penetracji. Zanurzmy się głębiej, aby dowiedzieć się więcej o materiałach:

PVC: polichlorek winylu
PVC jest jednym z najpopularniejszych materiałów, który jest niezwykle preferowany jako główny materiał do dildo z przyssawkami. Jest jędrny, a jednocześnie niezwykle elastyczny i gładki, co ułatwia wkładanie. Dildo z przyssawką wykonane z PVC zapewniają realistyczny dotyk i poprawiają również doznania seksualne.

TPE: Elastomer termoplastyczny
Innym najbardziej preferowanym materiałem jest TPE (elastomer termoplastyczny), który ma wyjątkowo miękką powierzchnię zewnętrzną, a jednocześnie jest wytrzymały od rdzenia. TPE jest porowaty, co nakazuje na utrzymanie poziomu higieny wyższego niż zwykle. Czyść go dokładnie za każdym razem, przed i po sesji. Przechowuj go w czystej torbie lub woreczku, aby uniknąć uszkodzeń.

Silikon:
Silikon to kolejny najczęściej używany materiał, jeśli chodzi o projektowanie dildo z przyssawką. Większość dildo z przyssawką jest wykonana z silikonu i okazuje się on najlepszy. Jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla skóry, a jednocześnie nie jest porowaty, co mówi nam, że znacznie łatwiej jest usunąć z niego kurz lub wszelkie bakterie, co czyni go najbardziej higienicznym materiałem.

Krok dalej w realizm

Zdobądź dildo o nieoczekiwanie dziwnych krzywiznach i skręconych pozycjach z pewną teksturą o realistycznych kolorach z realistycznymi dodatkami, takimi jak napletek, zmarszczki, włosy lub jądra. Liczne realistyczne dildo z przyssawką zostały zaprojektowane tak, aby spełnić indywidualne potrzeby i wymagania – w tym grubsze dildo z przyssawką i cieńsze modele dla dowolnej penetracji! Rozmiar ma znaczenie, dlatego musisz wziąć pod uwagę ten, który odpowiada Tobie i Twoim wymaganiom. Pomaże to uniknąć przypadkowego zranienia, a nawet zbyt silnej i głębokiej penetracji. Bądź bardziej przyzwyczajony do nowych pozycji i wrażeń dzięki odpowiedniemu dildo, które delikatnie się zakrzywia i wygina, aby trafić we właściwe miejsce.

Przechowywanie: utrzymanie czystości i higieny

Czystość jest zawsze bardzo ważna, dlatego równie ważne jest, aby zabawki erotyczne były całkowicie czyste i w bezpiecznym, higienicznym miejscu, z dala od kurzu i alergenów. Twoja zabawka erotyczna musi zostać umyta przed użyciem jej w następnej sesji. Utrzymanie dildo ssącego w czystości i bez bakterii prawdopodobnie pomoże Ci w bezpiecznej sesji podczas kolejnego użycia. Nie odrywaj go z dużą siłą ani nie umieszczaj w nieodpowiednim miejscu, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia. Utrzymuj je tak czystym, jak to możliwe i delikatnie umyj i wysusz, dwa lub trzy razy po i przed użyciem. Wytrzyj go dokładnie po każdej sesji penetracji, co zwiększa trwałość i zapewnia również całkowitą integralność strukturalną. Mycie go w regularnych odstępach czasu utrzyma piasek i kurz z dala.

Kiedy przechowujesz dildo, upewnij się, że podstawa – przyssawka nie jest dotykana ani ocierana jakimkolwiek materiałem, ponieważ może to uszkodzić i zniszczyć przyssawkę. Łatwo ulega uszkodzeniu i jest jedną z najbardziej wrażliwych części dildo, która wykonana jest z delikatnej gumy. Nie jest tak grubsza jak główna część dildo, ale wymaga jednakowej pielęgnacji i konserwacji. Zawiń je w szmatkę lub pojemną torbę z tkaniny, aby podstawa przyssawki była całkowicie bezpieczna. Pomaga to w utrzymaniu dildo w czystości i ochrania przed odbarwieniami.

Jedyną rzeczą, która pozostała po dokładnym zapoznaniu się z dildo z przyssawką, jest użycie jednego i spędzenie wspaniałego, zmysłowego czasu w samotności lub ze swoim partnerem! Rozwiń swoje fantazje i rozpieszczaj się.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Możesz używać dildo z przyssawką na kilka różnych sposobów i w różnych pozycjach. Podstawową rzeczą jest wyczyszczenie go przed użyciem, nasmarowanie, umieszczenie go na preferowanej powierzchni, a następnie bez użycia rozkoszować się przyjemnością, gdy dildo pozostaje na miejscu.

Przymocuj dildo z przyssawką do ściany przed włączeniem prysznica. Dostosuj wysokość, na której umieszczasz przyssawkę w zależności od tego, czy chcesz penetrować odbyt, czy pochwę. Pozwól, aby krople wody spływały po twoim ciele i ciesz się tą przyjemnością.

Możesz przymocować dildo z przyssawką w dowolnym miejscu od podłogi do ściany. Możesz także użyć krzesła lub wanny, a nawet deski sedesowej z zamkniętą pokrywą. Tylko upewnij się, że używana powierzchnia jest gładka i twarda.

Zobacz również

Kolejny wpis

Sztuczne pochwy

Sztuczne pochwy

Poprzedni wpis

Pejcze

Pejcze

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved