Najlepsze podwójne dildo 2024

Znajdź najlepsze podwójne dildo - dowiedz się jakie podwójne dildo wybrać!

Wszystkie zabawki erotyczne są niezwykle zabawne i ekscytujące i mogą przekształcić Twój seks w sposób, którego wcześniej byś sobie nie wyobrażał. Od wibratorów po meble erotyczne i różnego rodzaju dildo, opcje są nieograniczone oraz tak różnorodne, że bardzo łatwo mieć problem z wyborem odpowiadającego nam wariantu. Tak więc, jeśli jesteś dość nowy w świecie zabawek erotycznych, ale chcesz spróbować czegoś nowego i nieco bardziej ekstremalnego niż podstawowe dildo i wibratory, to podwójne dildo są rzeczą która może cię zaciekawić. Prosta zabawka erotyczna, która wysyła fale skomplikowanych, kilkukrotnych orgazmów, podwójne dildo to idealny sposób na podniesienie poziomu zabawek erotycznych i eksplorację nieco większej rozkoszy. Idealna zabawki erotyczne dla par oraz dla osób które lubią zabawiać się samotnie.

Ranking najlepszych podwójnych dildo w 2024

Długie giętkie dildo

Długie giętkie podwójne dildo

Długość całkowita : 45 cm
Średnica: 3,5 cm
Kolor: różowy

Dlugie-podwojne-zelowe-dildo

Długie podwójne żelowe dildo

Długość całkowita : 42 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: różowy

Długie podwójne dildo

Długie podwójne dildo

Długość całkowita : 33 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: niebieski

Duże podwójne dildo

Realistyczne podwójne dildo

Długość całkowita : 41,5 cm
Średnica: od 3,3 cm do 4,3 cm
Kolor: cielisty

Podwójne czarne dildo

Podwójne czarne dildo

Długość całkowita : 24 cm
Średnica: 4 cm
Kolor: czarny

Podwójne cieliste dildo

Podwójne cieliste dildo

Długość całkowita : 25 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: cielisty

Podwójne dildo - 100% silikon

Podwójne dildo - 100% silikon

Długość całkowita : 30 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: różowy

Podwójne dildo i ich rodzaje

Nawet tak prosta i łatwa w obsłudze zabawka erotyczna jak podwójne dildo, ma kilka rodzajów. Niektóre dilda mogą być używane z partnerem, a inne warianty mogą być używane do podwójnej penetracji dla samego siebie. Inne są wyposażone w jednostkę wibracyjną. Przyjrzyjmy się więc różnym opcjom, które możesz znaleźć, jeśli chodzi o podwójne dildo.

Standardowe podwójne dildo

Najbardziej podstawowa forma to klasyczne podwójne dildo, są one jednymi z najczęściej spotykanych na rynku. Powierzchnia tych podwójnych dildo jest bardzo gładka. Kształt jest długi, elegancki i prosty. Te dildo są idealne do podwójnej zabawy z partnerem ze względu na ich rozmiar i prosty kształt. Oferują głęboką penetrację i za każdym razem oferują wspaniałe orgazmy. Oprócz miękkiej, gładkiej powierzchni, niektóre standardowe podwójne dildo mają również teksturowaną powierzchnię, która nie przypomina ludzkiego penisa i zapewnia cudowną stymulację prostaty lub ścian pochwy.

Podwójne dildo w kształcie litery „U”

Podwójne dildo dildo w kształcie litery U to takie, które może jednocześnie penetrować zarówno pochwę, jak i odbyt, aby zwiększyć uczucie przyjemności. Te dilda są wykonane z bardzo elastycznego materiału, który umożliwia wyginanie ich. Ten rodzaj podwójnych dildo jest dobry, gdy bawisz się solo.

Niektóre elastyczne dildo niekoniecznie mają kształt litery U, ale są na tyle wygięte, że gdy są używane z partnerem, jeden z partnerów wkłada jeden koniec do pochwy, podczas gdy drugi może penetrować odbyt bez naruszania pozycji lub trzymania. Takie podwójne dildo są idealne, gdy chcesz wypróbować nowe i pozornie trudne pozycje.

Dildo w kształcie litery U są dostępne w różnych materiałach, rozmiarach, teksturach i powierzchniach. Niektóre są płaskie i eleganckie jak standardowe podwójne dildo, podczas gdy inne są bardziej odwzorowane aby wyglądać jak prawdziwy penis.

Podwójne dildo na pasku (strapon)

Podwójne dildo na pasku jest po prostu przymocowane do systemu uprzęży, która jest noszona przez jednego partnera, podczas gdy drugi jest penetrowany przez dildo przymocowane z przodu. Magia podwójnych dildo na pasku polega na tym, że te wibratory mają stronę, która wchodzi do pochwy tego, który penetruje, podczas gdy druga strona penetruje partnera. Strapony dildo  z podwójną penetracją są popularne wśród kobiet, które lubią tradycyjną ideę seksu, ale wolą kobiety od mężczyzn.

Realistyczne podwójne dildo

Te dildo mają niesamowite podobieństwo do prawdziwego penisa z tym samym rodzajem żył, skóry, koloru, a czasem również tekstury. Większość realistycznych dildo jest zaprojektowana w różnych kolorach skóry, aby prawidłowo odziedziczyć esencję prawdziwego penisa. Ten wariant jest dostępny zarówno w formie dildo w kształcie litery U, jak i prostych, dzięki czemu możesz wybrać to co Ci się podoba.

Wibrujące podwójne dildo

Jak wynika z nazwy. te podwójne dilda są wyposażone w wibrującą jednostkę. Bez względu na kształt, powierzchnię, długość i rodzaj, wibrujące podwójne dildo to najlepszy sposób na połączenie radości wynikającej z podwójnej penetracji z intensywnymi wibracjami. Najlepszą częścią wibrujących podwójnych dildo  jest to, że wibracja jest przydatna dla obu partnerów, co oznacza niekończące się niebiańskie fale przyjemności zarówno dla ciebie, jak i twojego kochanka.

Różne typy podwójnych dildo z wibracjami, które można znaleźć, to standardowe dildo z prostym wałem połączonym z jednostką wibracyjną i pilotem kontrolującym wibracje. Niektóre wibratory w kształcie litery U są również nasycone wibracjami. Krótko mówiąc, można znaleźć wibrujące podwójne didlo  w prawie każdym kształcie, rozmiarze, typie, kolorze i fakturze.

 

Rodzaje materiałów i sposób ich czyszczenia podwójnych didlo

  • Silikon: Zdecydowanie najbezpieczniejszy materiał do produkcji zabawek erotycznych, silikon jest całkowicie bezpieczny w wyborze materiału na nowe podwójne dildo. Silikon jest bardzo hipoalergiczny, co oznacza, że ​​w kontakcie z ludzką skórą nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych ani toksycznych, a także nie zmienia pH pochwy. Silikon jest dość elastyczny, więc możesz go wybrać, jeśli szukasz elastycznego podwójnego dildo lub podwójnego dildo w kształcie litery U. Co więcej, silikon jest bardzo łatwy w czyszczeniu i nie staje się z czasem porowaty co jest kluczowe.
  • Metal: Chociaż metalowe podwójne dilda nie są elastyczne, oferują fantastyczną stymulację w pochwie i odbycie ze względu na wrażliwość metalu na ciepło. Metalowe wibratory są bardzo łatwe w utrzymaniu i dlatego można je czyścić prostym ciepłym roztworem mydła i środkiem dezynfekującym.
  • Guma: Chociaż guma jest szeroko stosowanym materiałem do produkcji zabawek erotycznych, może nie być dla nich najlepszym wyborem. Guma nie ma naturalnej elastyczności, dlatego jest indukowana ftalany, toksyczna sól, która wywołuje reakcję w kontakcie z ludzką skórą. Upewnij się więc, że jeśli otrzymujesz gumowy podwójny dong, to jest on wolny od ftalanów. Ponadto guma ma tendencję do porowatości, dlatego należy ją dokładnie wyczyścić przed i po każdym użyciu środkiem dezynfekującym i ciepłą wodą.
  • Plastik: Zabawki erotyczne z twardego plastiku lub ABS są bezpieczne dla skóry i łatwiejsze w utrzymaniu, ale brakuje im elastyczności. Zabawki te można czyścić ciepłym roztworem wody z mydłem i dezynfekować środkiem dezynfekującym.
  • Szkło: Egzotyczny materiał na zabawki erotyczne, szklane wibratory są bardzo popularne ze względu na ich estetyczny wygląd, niskie koszty utrzymania i zimne, niezwykłe uczucie, które generują po włożeniu. Szklane podwójne dildo są często wykonane z nietłukącego się szkła, dzięki czemu dłużej utrzymują się na nocnym stoliku. Będziesz potrzebować pamiętać tylko ich odkażenia i umycia ciepłą wodą z mydłem, aby trzymać bakterie z dala od nich.

Ważne czynniki do rozważenia

Jest kilka rzeczy, które zawsze należy wziąć pod uwagę przed zakupem podwójnego dildo, aby uzyskać tylko to, co najlepsze. Oto rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy inwestowaniu, aby zdobyć dla siebie najlepsze podwójne dildo:

  • Elastyczność: Ponieważ podwójne dildo jest używane często z partnerem lub solo do penetracji obu otworów na raz, pewien poziom elastyczności staje się kluczowy. Porozmawiaj ze swoim partnerem lub sam się nad tym zastanów – chcesz wypróbować nowe pozycje? Jeśli tak, to jaki stopień elastyczności będzie wymagany, aby dildo zrobiło swoją robotę?
  • Rozmiar: Rozmiar ma duże znaczenie, jeśli chodzi o dildo, zwłaszcza obwód. Jeśli jesteś nowicjuszem w świecie podwójnych dildo, wybór mniejszego, elastycznego podwójnego dildo jest może okazać się lepszym wyborem. Ogromne podwójne dildo przyda się tylko wtedy, gdy będziesz biegły w sztuce i poczujesz się bardziej komfortowo z zabawką.
  • Kształt: będzie to zależeć od rodzaju zabawy, do której dążysz. Jeśli chcesz dwustronnego dildo do sesji solowych, najlepszym dla Ciebie będzie ultra-elastyczne proste lub dildo w kształcie litery U.
  • Materiał: Dokonaj tego wyboru w zależności od wrażenia, którego szukasz od dildo, poziomu elastyczności i czasu, który chcesz poświęcić na sprzątanie. Należy również pamiętać o poziomach toksyn w materiale podczas zbierania określonego materiału.

Podsumowanie

Podwójne dildo nie tylko sprawi ci to ogromną przyjemność, ale także wyświadczy te same przysługi twojemu partnerowi. Sprawdź wszystkie opcje, które masz przed sobą i wybierz idealne dwustronnie zakończone dildo. Jeśli chodzi o pytanie „jak używać podwójnego dildo?”, możesz go używać w dowolny sposób. Znajdź pozycję, która Ci odpowiada i rozpocznij penetrację. W końcu podwójna penetracja i podwójne dildo to długotrwałe intensywne orgazmy.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Dwustronne dildo ma dwie uformowane głowy penisów na obu końcach dildo. Te dildo może działać na wiele sposobów: albo przez zadowolenie obu partnerów na raz, albo przez jednoczesną penetrację waginalną i analną.

Możesz używać podwójne dildo samodzielnie lub ze swoim partnerem. Sam możesz go używać dopochwowo lub analnie.

Zobacz również

Poprzedni wpis

Wibratory Różdżki

Wibratory Różdżki

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved