Najlepsze klamry na sutki 2024

Znajdź najlepsze klamerki na sutki - dowiedz się jakie klamry na sutki wybrać!

Przyjemność jest wrodzonym pragnieniem i na szczęście istnieją nieograniczone sposoby, aby zagwarantować maksymalną przyjemność podczas seksu i gry wstępnej. Czy wiedziałaś, że możesz osiągnąć orgazm poprzez ciągłą stymulację sutków za pomocą zacisków na sutki? Jeśli lubisz perwersyjny seks, klamerki na sutki są oczywistym wyborem, ponieważ pomogą ci osiągnąć przyjemność, której nigdy wcześniej nie mogłeś uzyskać używając palców lub języka.

Jeśli lubisz eksperymentować w sypialni i nie tylko, sprawdź nasze najlepsze klamry na sutki; na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Najlepsze klamerki na sutki - Ranking 2024

Klamry na sutki fioletowe

Fioletowe klamerki na sutki

Długość całkowita : 39 cm
Kolor: fioletowy, srebrny

Ozdobne klamerki na sutki

Ozdobne klamerki na sutki

Długość całkowita : 38,5 cm
Kolor: czarny, srebrny, czerwony

Wiszące klamry na sutki

Wiszące klamry na sutki

Kolor: srebrny

Klamerki złoty łańcuch

Klamerki złoty łańcuch

Długość całkowita : 41,5 cm
Kolor: złoty

Klamerki na sutki ostra kolia

Klamerki na sutki ostra kolia

Długość całkowita : 39 cm
Kolor: srebrny

Klamerki na sutki z różowymi piórkami

Klamerki na sutki z różowymi piórkami

Kolor: czerwony, różowy

Czym są klamerki na sutki?

Klamerki na sutki  zabawka erotyczna przymocowana do sutków w celu stymulowania sutków poprzez ściśnięcie ich, ograniczając w ten sposób przepływ krwi do zaciśniętego obszaru.

Klamerki na sutki, z założenia, wywierają nacisk na sutki podczas seksu i chociaż nazwa może nakreślić żywy obraz jakiejś tortury w twojej głowie, zwykle tak nie jest, jeśli jest robiona we właściwy sposób. Klamerki na sutki zaciskają brodawki i ściskają je, wywołując uczucie, które nie zdarza się często, gdy próbujesz stymulować brodawki tylko językiem i palcami. Podczas gdy są one odpowiedzialne za odcięcie przepływu krwi do sutków, odczucie osiąga szczyt, gdy zaciski sutkowe zostaną zwolnione z sutków. Klamerki na sutki, jakkolwiek niedoceniane w świecie zabawek erotycznych, nie są niczym nowym na scenie przyjemności lub bólu seksualnego.

Jednak dzisiejsze klamerki na sutki są często regulowane. Możesz dostosować je do swoich potrzeb lub potrzeb partnera. Sutki odgrywają zasadniczą rolę w sztuce poszukiwań seksualnych i nie można ich ignorować. Jedną wielką zaletą zacisków na sutki jest to, że nie są one ograniczone dla konkretnej płci.

Który typ jest najlepszy?

Kilka typów klamerek na sutki oferuje zakres niezbędny do zaspokojenia różnorodnych wymagań rynku. Ważne jest, aby zidentyfikować te różne typy klipsów na sutki, aby uniknąć nieporozumień u początkujących, ponieważ są one pogrupowane według ich kształtów, rozmiarów i materiałów.

Materiał

W większości przypadków klamerki na sutki  są wykonane ze stali, a niektóre inne ze sznurka, plastiku, gumy i drewna.. Jeśli dopiero zaczynasz zabawę z zaciskaniem sutków, wybierz materiał, który jest zarówno intensywny, jak i regulowany.

Rozmiary

Zaciski na sutki są zasadniczo bardzo widoczne, dlatego należy ich używać dyskretnie. Jeśli masz ochotę na odważny wygląd, powinieneś dodać zaciski na sutki motylkowe do swojej listy zabawek erotycznych. Nie są przeznaczone dla początkujących; są natomiast odważne i enigmatyczne.

Wibracja

Wibrujące klamerki na sutki zwiększają intensywność twoich zabaw seksualnych o kilka stopni. Dzięki wibracjom i ciągłej stymulacji szybciej osiągasz orgazm, doświadczając bolesnej przyjemności, jak nigdy dotąd.

Moc

Wibrujące klamerki na sutki są sterowane poprzez pilot. Przegroda baterii jest osadzona w jednym ramieniu obejmy, w której znajdują się silniki kontrolujące wibracje. Baterie wymieniasz tak często, jak chcesz.

Jak wybrać najlepsze klamerki na sutki?

Chociaż nasze upodobania dotyczące produktów mogą się różnić ze względu na kilka istotnych czynników, przygotowaliśmy kilka wskazówek, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie zacisków na sutki.

 • Jasno określ rolę, jaką klamerki na sutki będą odgrywać w twoim życiu seksualnym.
 • Wybierz klamerki na sutki wykonane z materiałów antyalergicznych.
 • Jeśli nie masz doświadczenia w zaciskaniu sutków, wybierz klamerki na sutki dla początkujących, których końcówki są pokryte gumą.
 • Aby uzyskać większą intensywność, kup wibracyjne klamerki na sutki.
 • Kup wybrane klamerki na sutki w renomowanym sklepie z zabawkami erotycznymi.

Jak używać?

Chociaż klamerki na sutki są łatwe w użyciu, istnieją konkretne wytyczne, których należy przestrzegać. Higiena i bezpieczeństwo są tak samo ważne jak sam seks. Tutaj przygotowaliśmy różne sposoby używania klamer na brodawki podczas samotnej aktywności seksualnej lub z partnerem, aby uniknąć katastrofalnych zagrożeń seksualnych.

Bezpieczeństwo i użytkowanie

Klamerki na sutki mają za zadanie zaciskać sutki, powodując odczucia, które sprawiają, że odczuwasz ból i przyjemność.

O ile zaciskanie lub ściskanie naszych stref  erogennych jest bezpieczne dla erotycznej przyjemności, ważne jest, aby wiedzieć, że zacisków na sutki nie należy używać nadmiernie. Czasami mniej znaczy więcej. Nie pozostawiaj zacisków na brodawkach dłużej niż 30 minut, a jeśli w dowolnym momencie poczujesz przytłaczający dyskomfort, natychmiast zdejmij zaciski, aby uniknąć uszkodzeń.

Czyszczenie

Nauczenie się, jak dokładnie czyścić zaciski brodawek sutkowych, to sztuka, którą każdy użytkownik powinien znać. Użyj ciepłej wody, łagodnego środka czyszczącego lub antybakteryjnych środków chemicznych do metalowych i gumowych części opaski. Następnie upewnij się, że metalowa część i zaciski są całkowicie wysuszone, aby zapobiec rdzewieniu. Wyczyść zaciski na brodawki po każdym użyciu, zwłaszcza jeśli zacisk miał kontakt z płynami lub krwią.

Przechowywanie

Po wyczyszczeniu przechowuj klamerki na sutki w dobrze wentylowanym miejscu. Zdecydowanie zalecamy używanie pudełek lub woreczków, w których szkodliwe elementy, takie jak rdza, pleśń, woda, światło słoneczne itp. nie mogą dostać się do naszych ulubionych zacisków na sutki.

Klamerki na sutki - plusy i minusy

 • Klamerki na sutki są przystosowane wyłącznie do stymulacji sutków.
 • Działają dobrze do zabawy pod czas której nie trzeba używać rąk.
 • Zaciski na sutki są łatwe w użyciu.
 • Mogą być używane solo lub z partnerem.
 • Klamerki na sutki umożliwiają partnerom wielozadaniowość podczas seksu.
 • Klamerki na sutki  idealnie nadają się do urozmaicenia nudnego życia seksualnego.
 • Mogą powodować intensywne orgazmy.
 • Niewłaściwie używane zaciski na sutki może powodować siniaki na wrażliwych miejscach.

Podsumowanie

W świecie poszukiwań seksualnych celem jest osiągnięcie maksymalnej przyjemności, osiągnięcie orgazmu, spełnienie fantazji seksualnych i odhaczenie kilku „zadań” z naszej listy rzeczy do zrobienia. Klamerki na sutki, są starą zabawką erotyczną, która okazała się skuteczna w przyczynianiu się do intensywnej przyjemności, którą chcemy osiągnąć.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Tak, klamerki na sutki powodują ból. Jednak bardziej przypomina to bolesną przyjemność.  Jest to równie przyjemne, co bolesne uczucie.

Klamerki na sutki to niezwykłe zabawki erotyczne używane do zaciskania sutków, aby odciąć krążenie krwi do końcówki, powodując w ten sposób łagodną lub intensywną przyjemność seksualną i ból. To ograniczenie powoduje, że brodawka jest bardziej wrażliwa na dotyk i potęguje doznania erotyczne

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved