Najlepsze wielkie dilda 2024

Znajdź najlepsze wielkie dilda - dowiedz się jakie wielkie dilda wybrać!

Zabawki erotyczne jakimi są Dilda każdy zna, ale te wielkie są tematem rozmów na wielu forach. Panie uwielbiają rzucać sobie wyzwania, kupując wielkie dilda z dodatkową długością i obwodem. Choć dla niektórych mogą one być zbyt duże, niektórzy absolutnie kochają uczucie, gdy te gigantyczne sex zabawki wypełniają ich. Zbudowane, aby dać ci najlepsze doświadczenie jak żadne inne, gigantyczne dilda są tutaj, aby dać ci ostateczny dreszczyk emocji, przyjemność i orgazmy o których nigdy nawet nie mogłaś marzyć. Pamiętaj, że rozmiary są różne. Zaawansowane kobiety, które chcą spróbować czegoś bardziej odważnego w łóżku samodzielnie lub ze swoim partnerem, mogą wybrać te wielkie zabawki erotyczne.

 

Najlepsze wielkie dilda - Ranking 2024

Realistyczne dildo z ruchomą skórą

Realistyczne dildo z ruchomą skórą

Długość całkowita : 24 cm
Długość użytkowa : 18 cm
Średnica: 4,5 cm
Materiał: cyberskóra
Kolor: cielisty

Mega wielkie dildo z jądrami ,,10

Mega wielkie dildo z jądrami

Długość całkowita : 26 cm
Długość użytkowa : 22 cm
Średnica: 5,5 cm
Materiał: cyberskóra
Kolor: cielisty

Wielkie dildo z wibracjami

Wielkie dildo z wibracjami

Długość całkowita : 22 cm
Długość użytkowa : 17 cm
Średnica: 5,5 cm
Kolor: cielisty

Wielki realistyczny penis

Wielki realistyczny penis

Długość całkowita : 28 cm
Średnica: 4,5 cm
Kolor: cielisty

Duże czarne dildo z przyssawką

Duże czarne dildo z przyssawką

Długość całkowita : 23 cm
Długość użytkowa : 16 cm
Średnica: 4 cm
Kolor: czarny

Dildo analne XXL

Wielkie Dildo analne XXL

Długość całkowita : 22,5 cm
Średnica: 5 cm
Materiał: loveskin
Kolor: czarny

Czym są wielkie dilda?

Wielkie dilda to penisy o ogromnych rozmiarach, przeznaczone do zwiększenia przyjemności poprzez stymulacje pochwy lub odbytu. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się penetracją, czy masturbacją, te ogromne zabawki dla dorosłych zapewnią Ci niezrównane uczucia. Dzięki modelom o długości od 17 do nawet 50 cm i większym obwodzie możesz cieszyć się dziką jazdą.

Z jakich materiałów są wielkie dilda?

 • Silikon — jest to najczęściej używany materiał, ponieważ z silikonem nic nie może się stać. Jest bezpieczny, nietoksyczny, miękki i nie reaguje negatywnie ze skórą. Silikon sprawia, że dilda wyglądają na jędrne, a jednocześnie elastyczne.
 • Metal – metalowe dilda są dla doświadczonych graczy, ponieważ są ciężkie, sztywne i wyglądają niesamowicie pięknie. Dzięki wyjątkowo gładkiej powierzchni ciała stanowi idealnego towarzysza podczas spędzania czasu solo.
 • Szkło – Szklane dilda są piękne i najlepsze do stymulacji punktu G jeśli nie chcemy używać wibratora. Nie martw się, ponieważ te zabawki są wykonane ze szkła borokrzemianowego, które może wytrzymać duży nacisk i nigdy nie pęknie w tobie.

Jakie są rodzaje ogromnych dildo?

 • Ogromne, ręcznie robione dildo – tego rodzaju masywne dildo zaczynają się od 20cm  i osiągają długość do 40cm. Znajdziesz wiele różnych zabawek na zamówienie, które spełnią Twoje najskrytsze fantazje.
 • Wielkie silikonowe dildo – Oprócz stymulacji pochwy można ich używać jako zabawki analne. Dostępne są różne kształty i długości; wybierz taki, który jest ucztą dla twoich oczu. Jeśli jesteś osobą początkującą nie kupuj od razu największego dostępnego dildo. Zacznij od tych „trochę” mniejszych.
 • Metalowe dildo – można je znaleźć w wielu sklepach internetowych. Wykonane z gładkiej stali nierdzewnej, to metalowe dildo jest idealne, aby zapewnić Ci niekończącą się przyjemność. Możesz cieszyć się ultra głęboką penetracją, a także masować słodkie miejsca za pomocą zakrzywionych, gładkich końcówek. Prawdopodobnie nie musisz używać z nim lubrykantu. Ta kategoria wibratorów jest przeznaczona zarówno do stymulacji odbytu, jak i pochwy.
 • Realistyczne wielkie dilda – Chociaż te wibratory przypominają penisy, te masywne dilda przeniosą emocje i zabawę na zupełnie nowy poziom. Tego rodzaju zabawki mogą mieć do 40cm długości. Możesz wypróbować różne pozycje, a nawet jeździć na nich, aby zwiększyć przyjemność seksualną. Tekstura, kształt, rozmiary i krzywe są naprawdę dostrzegalne. Wykonane z super miękkiego silikonu.
 • Wielkie dilda analne – W takim przypadku musisz być naprawdę bardzo ostrożny. Wykonane z silikonu lub PCV wielkie dilda analne mogą mieć ponad 5 cali obwodu i 20 cm długości. Możesz napotkać różne opcje dotyczące powierzchni i tekstury. Nie wywieraj nadmiernego nacisku, aby wepchnąć go do odbytu. Idź powoli i ciesz się zabawą.

Jakie przyjemne techniki możesz wypróbować?

 • Głębokie pchanie – Jeśli czujesz się komfortowo z tymi gigantycznymi zabawkami, zrób krok do przodu i zapuść się na głębszy poziom penetracji. Obejmuje on całą jamę pochwy, zapewniając intensywną stymulację. Doświadczenie staje się lepsze, jeśli wybierzesz teksturowaną, okrągłą lub warstwową powierzchnię. Do głębokiego pchnięcia potrzebna jest zabawka o mocniejszym uchwycie i która się nie zgina. Wyjątkowo miękkie dilda mogą nie dać przyjemności, której szukasz.
 • Płytkie pociągnięcia – Wiele osób nie wie, że większość zakończeń nerwowych znajduje się w pierwszej połowie otworu pochwy. Dlatego nie myśl, że tylko głębsza penetracja może cię zadowolić w pełni.
 • Poruszaj nim w przód i w tył —  Kołysaj i poruszaj w przód i w tył pod takim kątem, aby jego głowa wywierała nacisk na tylne ściany pochwy. Połóż się na łóżku i zacznij wpychać je do swojej dziurki pod kątem. Działa najlepiej, gdy wybierzesz  zabawkę z zakrzywioną strukturą.
 • Pocieraj punkt G – Ogromne dildo wypełniają cię całą; dlatego nie musisz lokalizować punktu G. Popchnij go w górę i dotrzyj do przednich ścian, gdzie znajduje się twój słodki punkt. Wybierz zabawki wykonane z twardszych materiałów  z zakrzywionym końcem specjalnie przeznaczonym do masażu punktu G.
 • Rozkoszuj sie– nie przestawaj pocierać łechtaczki. To zwiększy twoje podniecenie i sprawi, że będziesz błagać o więcej.
 • Pamiętaj o wygodzie – jeśli używasz bardzo dużego dildo wykonanego ze stali lub szkła, możesz odczuwać w środku zimno po włożeniu. Aby seks był komfortowy, rozgrzej go i doprowadź do normalnej temperatury. Po prostu włóż go do miski z ciepłą wodą, a następnie ciesz się aktem. Możesz jednak naładować się seksualnie, umieszczając zimne wibratory na piersiach, sutkach, elementach wewnętrznych i innych częściach.
 • Spróbuj anala – wypróbuj anal, jeśli masz ochotę na poważny dreszczyk emocji. Przed włożeniem tej zabawki do odbytu umyj ją i upewnij się, że masz lubrykant do seksu analnego w domu.

Podsumowanie

Ogromne dilda i inne zabawki analne mogą wyglądać onieśmielająco, ale zapewniają doskonałą zabawę. Używaj ich w różnych pozycjach i ciesz się wspaniałymi orgazmami.

Zobacz również

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved