Najlepsze korki analne 2024

Znajdż najlepsze korki analne - dowiedz się jak używać korki analne!

Nie da się mieć zbyt wielu zabawek erotycznych, a jeśli jesteś fanem gorącego seksu analnego, możesz rozważyć dodanie nowej zabawki analnej do swojej kolekcji zabawek erotycznych. Jeśli chodzi o zabawę analną, ważne jest, aby znaleźć coś, co odpowiada twojej fantazji i potrzebom seksualnym. Powinna to być być zabawka łatwa do wyjmowania czy wkładania i musi być wykonana specjalnie dla odbytu. Nie chciał byś na pewno zgubić zabawki w swoim tyłku. Ten przewodnik przeprowadzi Cię przez ABC jednej z najlepszych zabawek analnych na rynku – korków analnych. Na początek, możesz sprawdzić w poniższej tabeli nasze najlepsze typy korków analnych.

Ranking najlepszych korków analnych w 2024

Plug analny z czerwonym kryształem

Plug analny z czerwonym kryształem

Długość całkowita : 9 cm
Średnica: 2,5 cm
Kolor: srebrny, czerwony

Czarny plug z kuleczką

Czarny plug z kuleczką

Długość całkowita : 8 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: czarny

Żelowy różowy plug

Żelowy różowy plug

Długość całkowita : 10,5 cm
Średnica: 3 cm
Kolor: różowy

Turkusowy plug z kryształem

Turkusowy plug z kryształem

Długość całkowita : 7,5 cm
Długość użytkowa : 7 cm
Średnica: 2,5 cm
Kolor: niebieski

Plug analny z wibracjami

Plug analny z wibracjami

Długość użytkowa : 12,5 cm
Średnica: 3,5 cm
Zasilanie: bateria AAA
Kolor: czarny

Czerwony plug analny

Czerwony plug analny

Długość całkowita : 7 cm
Średnica: 2,8 cm
Kolor: czerwony
Materiał: stal nierdzewna

Pompowany balonik analny

Pompowany balonik analny

Długość całkowita : 9 cm
Średnica: 1 cm, 2 cm
Kolor: czarny

Co to jest korek analny?

Korki analne wyglądają jak łza z wąską główką i szeroką podstawą dla ułatwienia penetracji. Rozmiar podstawy zapobiega przypadkowemu zassaniu jej zbyt głęboko do odbytu. Niektóre odmiany są wyposażone w ogon, którym można kontrolować, jak głęboko wchodzi. Korki analne najlepiej nadają się dla tych, którzy mają niewielkie lub żadne doświadczenie w zabawie analnej lub tych, którzy są obdarzeni szerokim rozmiarem odbytu. Istnieje kilka korzyści z używania korków analnych. Przede wszystkim zwiększają przyjemność seksualną. Ponieważ odbyt może stymulować strategiczne punkty u mężczyzn jak i kobiet. A jeśli nigdy nie miałeś(aś) orgazmu analnego, naprawdę powinieneś rozważyć zainwestowanie w jeden z rodzajów korków analnych.  Pomagają rozciągnąć odbyt. Dzięki nim twój odbyt będzie dobrze przygotowany na większe zabawki analne lub penisa.

Rodzaje i główne cechy korków analnych

Istnieje wiele odmian korków analnych w zależności od tego, co chcesz. Niektóre są nadmuchiwane, inne wibrują, a niektóre mogą być mieszanką obu. Występują również w różnych materiałach, kształtach lub rozmiarach. Niektóre typy korków analnych mają większą moc niż inne, a niektóre są wodoodporne i można ich używać pod prysznicem. Aby Twoje opcje były bardziej przejrzyste, podzieliliśmy je na podgrupy. Przyjrzyj się każdej z nich, aby wiedzieć, która jest dla Ciebie najlepsza A jeśli masz już kupiony jakiś korek analny, to zawsze możesz znaleźć inną odmianę, która Ci się spodoba.

Tradycyjny korek analny

Nazywane są również wtyczkami klasycznymi, specjalnie stworzonymi dla początkujących. Końcówka jest zwykle wąska, aby ułatwić penetrację i pomóc rozluźnić mięśnie odbytu, gdy wkładasz zatyczkę głębiej do odbytu. Są również stosunkowo mniejsze, ale wystarczająco długie, aby nadal dotrzeć do gorącego punktu odbytu. Tradycyjny korek analny jest dostępny z różnych materiałów, takich jak silikon, szkło i stop aluminium bez niklu. Zatyczki analne  są również wyposażone w stopery lub podstawy kielichowe na końcu, aby zapobiec trudnościom w wyjmowaniu zatyczki podczas zabawy analnej. Dla kobiecych gustów dostępne są również urocze zatyczki analne z  klejnotami czy kwiatami oraz innymi dekoracjami, aby były atrakcyjne. Niektóre są okrągłe, a niektóre mają kształt serca. Niezależnie od tego, jaki rozmiar zatyczki analnej zdecydujesz się wybrać, pamiętaj, aby pamiętać o rozmiarze odbytu i używać wystarczającej ilości lubrykantu.

Wibracyjny korek analny

Jeśli bardziej interesują Cię wibratory, dobra wiadomość! Istnieją wibrujące korki analne, które wibrują w twoim odbycie. Większość z nich jest wyposażona w piloty, które pozwalają dostosować szybkość i intensywność stymulacji zabawki analnej. Podobnie jak tradycyjne zatyczki analne, są również wykonane z silikonu lub stali nierdzewnej. Są długie i krótkie, duże i grube o różnych wzorach. Wszystkie zależą od tego, co wybierzesz. Jedyna różnica polega na tym, że wibrują. Mimo że są polecane doświadczonym użytkownikom, jako początkujący możesz łatwo się do nich przyzwyczaić. Niektóre są przewodowe, a inne nie. Niektóre są również ładowalne, podczas gdy inne są dostarczane ze standardową baterią, którą można wymienić w razie potrzeby. Najlepiej zacząć od małej prędkości podczas używania wibrującego korka analnego, a następnie możesz zwiększyć prędkość, gdy pragniesz bardziej intensywnego uczucia prowadzącego do orgazmu analnego.

Korki analne z ogonem

Są to (jak sama nazwa wskazuje) zatyczki analne z ogonkami. Mają przymocowany sztuczny zwierzęcy ogon, dzięki czemu wyglądasz jak seksowne czworonożne zwierzę gotowe do seksu. Ogony w korkach analnych przypominają te które występują u wilków, psów, lisów, kotów lub innych blisko spokrewnionych zwierząt. Te również te bardziej urocze które mogą mieć ogony królika. Korki analne z ogonem są najlepsze podczas odgrywania ról i występują w różnych kolorach i długościach. Jednak wtyczka jest wykonana z silikonu lub stali nierdzewnej. „Ogon” w  korkach analnych z ogonem ma różne odczucia i kolory futra. Upewnij się jednak, że ani Ty, ani Twój partner nie jesteście uczuleni na futro przed użyciem korka analnego z ogonem.

Nadmuchiwana korki analne

Nadmuchiwany korek analny może mieć więcej niż jeden rozmiar na raz. Mogą być napompowane, aby były mniejsze lub większe niż ich oryginalny rozmiar. Chociaż są one zalecane dla doświadczonych użytkowników, jeśli wcześniej używałeś zatyczki analnej, możesz być w stanie podejść do zabawy z nadmuchiwaną zatyczkę analną. Niektóre odmiany nadmuchiwanych zatyczek analnych wibrują, co powoduje dodatkowe podniecenie seksualne. Przed użyciem korka nałóż odpowiednią ilość lubrykantu, a następnie napompuj go, aby zwiększyć rozmiar. Zazwyczaj są one wykonane z gumy wolnej od ftalanów, a rozmiar początkowy wynosi zwykle od 2cm . Występują w różnych kształtach, aby stymulować różne części odbytu.

Inne rodzaje

Jeśli chcesz jeszcze bardziej podkręcić swoje seksualne doznania analne, możesz przyjrzeć się tym innym odmianom. Również nawilżenie jest kluczowe podczas korzystania z tych typów korków analnych. I tak, lubrykantu nigdy nie może być za dużo. Inne typy obejmują bardzo duże wtyczki w kształcie pięści lub dłoni, w kształcie kotwicy i wiele innych typów korków.

Jak wybrać najlepszy korek analny?

Biorąc pod uwagę wiele rodzajów korków wymienionych powyżej, wiedza, która z nich jest dla Ciebie najlepsza, może być bardzo myląca (zwłaszcza jeśli jesteś początkującym). Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepsze korki.

 • Zdecyduj, jak głęboko chcesz zagłębić się w zabawę analną. Jeśli jesteś początkujący, lepiej na początek wybierz krótsze korki analne, takie jak klasyczne korki analne, lub wibrujące korki analne. Ale jeśli szukasz czegoś więcej,  nadmuchiwane korki analne nie są też złym wyborem na początek.
 • Podstawa: Upewnij się, że dostajesz korek analny, którego podstawa jest większa niż początek.
 • Wskazówka: jeśli jesteś nowicjuszem w zabawie analnej, zwróć szczególną uwagę na to, jak gruba lub cienka jest końcówka korka.
 • Materiał: Upewnij się, że nie jesteś wrażliwy na materiał korka analnego przed zakupem. Nie chcesz mieć reakcji alergicznej.
 • Rozmiar: Podobnie jak w przypadku innych zabawek erotycznych, zawsze zaczynaj od małego rozmiaru przed przejściem wyżej.

Użytkowanie korka analnego

Korek analny jest łatwy w użyciu, jeśli znasz się na tym. Jeśli jednak zostanie niewłaściwie użyty, może prowadzić do obtarcia odbytu (lub ogólnego dyskomfortu). A to jest przeciwieństwo tego, czego szukasz, prawda? Na przykład, najlepsza pozycja do użycia korka analnego zależy w dużej mierze od Twojej wygody. Większość ludzi woli styl na pieska, gdy używa go z partnerem. Ale możesz użyć dowolnej pozycji seksu analnego podczas solowej zabawy analnej.

Wykonaj poniższe czynności, aby użyć wtyczki.

 1. Wyczyść korek łagodnym mydłem i wodą.
 2. Weź ciepłą kąpiel lub zacznij od gry wstępnej ze swoim partnerem.
 3. Nałóż swój ulubiony lubrykant na zatyczkę i odbyt.
 4. Lekko dociśnij końcówkę do otworu odbytu i delikatnie wsuń ją.
 5. Przestań natychmiast, jeśli stanie się to zbyt bolesne. Następnie spróbuj ponownie z mniejszym rozmiarem lub z większą ilością lubrykantu.

Jak czyścić

Sposób czyszczenia korka analnego zależy od rodzaju materiału, z którego jest wykonany. Możesz użyć ciepłej wody i łagodnego mydła do umycia korków przed i po użyciu. Ale upewnij się, że mydło nie wchodzi w reakcję z materiałem ani nie jest wrażliwe na twoją skórę.

Zasady bezpieczeństwa

Aby zapobiec obtarciom podczas używania korka analnego, wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, zaangażować się w grę wstępną, zrelaksować się i użyć dużo  lubrykantu. Ponieważ odbyt nawilża się podczas zabaw seksualnych (jak w przypadku pochwy), może wyschnąć i między zabawką a ścianami odbytu wystąpi tarcie. Dlatego upewnij się, że używasz dużej ilości lubrykantu i angażujesz się w seksualną grę wstępną, aby rozluźnić mięśnie odbytu podczas używania korka analnego. Upewnij się też, że nie używasz zbyt dużego rozmiaru wtyczki, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem.

Gdzie przechowywać

Przechowuj zatyczkę analną w tym samym miejscu, w którym przechowujesz inne zabawki erotyczne. Ale jeśli jest to Twoja pierwsza zabawka erotyczna, przechowuj ją w chłodnym, suchym miejscu. Upewnij się, że przechowujesz zabawki w szczelnym miejscu, aby nie gromadził się kurz i nie było wilgoci.

Zalety i wady korków analnych

 • Zatyczki analne pomagają rozszerzyć odbyt w ramach przygotowań do seksu analnego lub większych zabawek erotycznych.
 • Podnoszą poprzeczkę w stymulacji analnej.
 • Mogą stymulować zarówno punkty G u kobiet, jak i punkt P u mężczyzn.
 • Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo je ukryć w domu lub miejscu pracy.
 • Występują w różnych formach, więc z łatwością znajdziesz swój ulubiony.
 • Korek analny może wibrować.
 • Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Jak każda inna rzecz, istnieje kilka wad i skutków ubocznych, które nie są aż tak zabawne. Obejmują one:

 • Mogą powodować uszkodzenie odbytu, jeśli nie są właściwie używane. Korek analny (podobnie jak inne zabawki do seksu analnego) wymaga dużej ilości lubrykantów, aby cieszyć przyjemną się stymulacją analną.

Podsumowanie

Zatyczki analne to jedna z wielu zabawek do seksu analnego na rynku. Są jednym z twoich najlepszych wyborów, jeśli szukasz sposobów na urozmaicenie swojego życia seksualnego. Są bardzo łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu. Co więcej, istnieje wiele opcji do zbadania i wyboru, na pewno znajdziesz taką, która odpowiada Twoim preferencjom.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Podobnie jak inne zabawki do seksu analnego, są one przeznaczone przede wszystkim do stymulacji seksualnej odbytu. Ale mogą być również używane do rozciągania mięśni odbytu w ramach przygotowań do większej zabawy seksualnej.

Aby włożyć korek do odbytu, po prostu zacznij od nasmarowania zarówno odbytu, jak i korka. Następnie możesz umieścić końcówkę wtyczki na swoim otworze. Następnie zwiększ siłę i delikatnie wsuń do środka.

Zobacz również

Poprzedni wpis

Koraliki analne

Najlepsze koraliki analne

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved