Najlepsze duże korki analne 2024

Znajdź najlepsze duże korki analne - dowiedz się jaki duży korek analny wybrać!

Nie ma wątpliwości, że satysfakcja seksualna i przyjemność przeszły bardziej do mainstreamu i nie jest to już temat tabu. Odbyt jest uznawany za kolejny punkt do satysfakcjonującego orgazmu. Ludzie darzą korki analne miłością jak i nienawiścią. Niezależnie od tego, czy znasz korki analne, czy nie, wiedz że jest to uniwersalne narzędzie, które pozwala odkrywać nowe doświadczenia seksualne. Duże korki analne mogą cieszyć popularnością, bez względu na płeć czy orientację seksualną. Jeśli szukasz zatyczek analnych do stymulacji wrażliwych zakończeń nerwowych odbytu, wybierz duże zatyczki analne, które będą łaskotać każdy obszar. Zanim przejdziemy do sedna tego artykułu, pamiętaj o jednym: zatyczki analne mają być wygodne, relaksujące, stymulujące i wywoływać satysfakcjonujące doznania seksualne. Duże zatyczki analne są dla osób bardziej doświadczonych. Jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami, prosta konstrukcja pozwoli Ci wykorzystać te duże zabawki analne w niewyobrażalny sposób, aby zwiększyć przyjemność seksualną.

Ranking najlepszych dużych korków analnych w 2024

Ekstremalnie duży plug analny

Ekstremalnie duży plug analny

Długość całkowita : 13 cm
Długość użytkowa : 11 cm
Średnica: 4 cm, 6,5 cm
Kolor: czarny

Duży trener analny

Duży trener analny

Długość całkowita : 16,5 cm
Długość użytkowa : 13,5 cm
Średnica: od 4,5 cm do 6 cm
Materiał: loveskin
Kolor: cielisty

Czarny plug dla zaawansowanych

Czarny plug dla zaawansowanych

Długość całkowita : 27 cm
Średnica: od 3 cm do 9 cm
Materiał: loveskin
Kolor: czarny

Dildo analne XXL

Dildo analne XXL

Długość całkowita : 22,5 cm
Średnica: 5 cm
Materiał: loveskin
Kolor: czarny

Korek analny Anal Shocker

Korek analny Anal Shocker

Długość całkowita : 19 cm
Średnica: 7,5 cm
Materiał: loveskin
Kolor: czarny

Czarny butt plug - Fantasy Series

Czarny butt plug - Fantasy Series

Długość całkowita : 15 cm
Średnica: 4 cm
Kolor: czarny

Duży nabój analny

Duży nabój analny

Długość całkowita : 12,5 cm
Średnica: 3cm – 5cm
Kolor: czarny

Czym dokładnie jest duży korek analny?

Jak sama nazwa wskazuje, są to zatyczki wkładane do odbytu w ramach przygotowań do seksu analnego. Jeśli jesteś nowy w seksie analnym, zatyczki analne mogą sprawić, że będziesz czuć dyskomfort, ale satysfakcja jest gwarantowana, jeśli zrobisz to dobrze. Odbyt jest wypełniony superwrażliwymi nerwami i chociaż zatyczki analne niekoniecznie wykonują jakiekolwiek działanie pchające, pomagają stymulować odbyt podczas penetracji.

Podobnie jak inne zabawki erotyczne, duże korki analne mają różne kształty i rozmiary i są wykonane z różnych materiałów.

Powiedzmy sobie jasno, jeśli jesteś nowy w świecie korków analnych, trzymaj się z dala od dużych korków analnych i zacznij od mniejszych i smukłych. Stymulacja odbytu może zapewnić dużo pozytywnych doznań, jak i bólu jeśli jest wykonywana nie właściwie . Więc nie bądź żądny przygód i zacznij powoli od mniejszych rozmiarów.

Co powinieneś wiedzieć o korkach analnych?

 • Są używane jako przygotowawcze zabawki erotyczne do stymulacji odbytu.
 • Muszą być używane w połączeniu z lubrykantem, ponieważ odbyt sam się nie smaruje. Lubrykanty zapobiega również powstawaniu ran i bólów.
 • Masywne zatyczki analne mogą pomóc w zmniejszeniu pochwy, czyniąc penetrację pochwy bardziej stymulującą i zmysłową.
 • Mogą być używane jako zabawka seksualna zapewniająca satysfakcję seksualną, na przykład wibrujące zatyczki analne.

Jak wybrać najlepszy duży korek analny?

Podobnie jak w przypadku innych zabawek erotycznych, kupując zatyczkę analną, należy pamiętać o kilku rzeczach.

 • Nie wybieraj typów porowatych, ponieważ mogą wchłaniać soki z odbytu i stać się powierzchnią hodowlaną dla bakterii powodujących infekcje. Dodatkowo pochłaniają lubrykant i inne smary, powodując ich szybsze wysychanie.
 • Należy również wziąć pod uwagę materiał. Najlepsze są duże korki analne wykonane  z silikonu, stali nierdzewnej, szkła lub plastiku. Podczas gdy silikon i plastik są lżejsze, szkło i stal są ciężkie, ale dają ciekawe doznania.
 • Konserwacja – Duże korki analne  należy czyścić po każdym użyciu.
 • Rozmiar – zatyczki analne występują od małych i spiczastych do masywnych i ogromnie dużych, i najlepiej wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada. Podczas gdy duże korki analne są zwykle przeznaczone dla doświadczonych użytkowników, niektóre są odpowiednie również dla początkujących.
 • Design – to zależy od Ciebie i intensywności, jaką zamierzasz uzyskać z ich używania.

Jak używać korka analnego?

Niezależnie od tego, czy jest używany w parze, czy solo, należy być zrelaksowanym i pozostać takim podczas korzystania z korka analnego.

Jednak zatyczki analne, niezależnie od rozmiaru, muszą być czyszczone jak inne zabawki do seksu analnego. Podejście do czyszczenia zależy od rodzaju materiału.

Jedną wskazówką do zapamiętania jest sprawdzanie korka analnego pod kątem pęknięć, rozdarć lub nacięć,.
Do czyszczenia plastikowych lub gumowych korków, w tym ze stali nierdzewnej i szkła, używaj ciepłej wody i miękkiej szmatki. Pamiętaj, aby umyć je w gorącej wodzie z mydłem, przetrzeć środkiem dezynfekującym i przechowywać w suchym, chłodnym woreczku.
Nie wkładaj wtyczki do innych otworów bez uprzedniego jej oczyszczenia.

Plusy i minusy dużych korków analnych

Plusy

 • Ogromna satysfakcja seksualna.
 • Są łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

Minusy

 • W przypadku niewłaściwego użycia mogą powodować rany i urazy.
 • Muszą być używany z lubrykantem, ponieważ odbyt sam się nie smaruje.

Podsumowanie

Dla osób, które doświadczyły korków analnych, mały korek analny może nie oferować pożądanej satysfakcji. Tak więc, jeśli kochasz zatyczki analne, są większe rozmiary, które zaspokoją Cię seksualnie.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Przed włożeniem korka analnego upewnij się, że obszar odbytu jest czysty, a korek jest dobrze nasmarowany. Rozpocznij wkładanie powoli i zrelaksuj się, gdy wejdziesz głębiej. Słuchaj swojego ciała i przestań, jeśli poczujesz ból.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z zabawek do seksu analnego, przeczytaj o nich wszystko, aby lepiej je zrozumieć. Kolejnym krokiem jest czystość i wcieranie lubrykantu w powierzchnię odbytu i korek. Ogólnie rzecz biorąc, zrelaksuj się przed użyciem.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved