Najlepsze wielkie wibratory 2024

Znajdź najlepsze wielkie wibratory - dowiedz się jaki wielki wibrator wybrać!

Istnieje mnóstwo zabawek erotycznych do wyboru, jeśli chcesz oddać się przyjemności w sypialni. Niestety, jest też  wiele rzeczy do rozważenia. Jednym z nich jest to, jak lubisz się bawić, czy to z partnerem, czy samemu. Kolejnym istotnym czynnikiem do rozważenia jest rozmiar zabawki. Jeśli chodzi o zabawki erotyczne, rozmiar ma znaczenie.

Kiedy kupujesz wibrator, jest tak wiele opcji na rynku, że każdy znajdzie bez problemu coś dla siebie. Obecnie na rynku jest kilka przykuwających wzrok ogromnych zabawek erotycznych, a kilka z nich ma wręcz absurdalne rozmiary. Jeśli te największe zabawki pieszczą Twoją wyobraźnie to nie krępuj się i idź w tym kierunku! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze wielkie wibratory.

Poniżej znajdziesz najpopularniejsze pozycje które pomogą Ci znaleźć najlepsze wielkie wibratory.

Najlepsze wielkie wibratory - Ranking 2024

Duży Wibrator rotacyjny Oliver

Duży wibrator rotacyjny Oliver

Długość całkowita : 19 cm
Długość użytkowa : 15 cm
Średnica: 4,5 cm
Zasilanie: 2 baterie AA
Kolor: cielisty

Wibrator Master

Wibrator Master

Długość całkowita : 23 cm
Długość użytkowa : 17 cm
Średnica: 4,5 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: cielisty

Klasyczna różdżka Dorcel

Klasyczna różdżka Dorcel

Długość całkowita : 32 cm
Średnica: 6 cm
Kolor: czarny

Pompowany króliczek

Pompowany duży wibrator króliczek

Długość całkowita : 24 cm
Długość użytkowa : 15 cm
Średnica: 3,7 cm
Zasilanie: kabel USB
Kolor: fioletowy

Duży naturalny wibrator z przyssawką

Duży naturalny wibrator z przyssawką

Długość całkowita : 24 cm
Średnica: 4 cm
Zasilanie: 3 bateria AA
Kolor: czarny

Duży wibrator

Klasyczny duży wibrator

Długość całkowita : 38 cm
Średnica: 7 cm
Zasilanie: baterie AA
Kolor: cielisty

Czym są duże wibratory?

Duży wibrator, często nazywany masażerem, jest urządzeniem seksualnym używanym na ciele w celu zapewnienia przyjemnej stymulacji seksualnej. Wibratory występują w różnych rozmiarach i kształtach. Idealnie nadają się dla par czy przy zabawie solo. Mogą również zwiększać podniecenie seksualne, zmniejszać niezadowolenie seksualne i wywoływać orgazm w strefach erogennych, takich jak penis, srom lub pochwa, łechtaczka, odbyt i moszna. Terapeuci seksualni polecają je również kobietom, które walczą z osiągnięciem orgazmu poprzez konwencjonalną masturbację lub stosunek.

Jakie można spotkać rodzaje?

Duże wibratory mają różne kształty, formy, funkcje itp. Te cechy wyróżniają je, mimo że występują w jednym podstawowym rozmiarze, czyli – wystarczająco dużym.

Różdżka do masażu

Dawno, dawno temu, ci towarzysze w kształcie mikrofonów byli znani jako „masażery szyi”. Na dzisiejszym rynku zabawek erotycznych wibrator różdżka jest elementem głośnym i dumnym (no, może nie głośnym – wiele z nich jest strasznie cicha). Niewątpliwie cieszy tłumy, ponieważ może pieścić różne części ciała. Można ich używać w kilku pozycjach i trudno dostępnych miejscach ze względu na dużą główkę i długi uchwyt. Nadaje się również, aby złagodzić dyskomfort, taki jak ból mięśni. Tak, może być używany jako masażer szyi, ale po co na tym poprzestać?

Wibrator króliczek

Wibratory króliczki mają smukłą główkę do wkładania i mniejszą główkę, która stymuluje łechtaczkę. Witamy w krainie wielokrotnych orgazmów!

Wibrator punktu G

Punkt G to strefa erogenna o wielkości kilku cm na przedniej ścianie pochwy. Słynie również z tego, że trudno do niego dotrzeć. Aby dotrzeć do punktu G, potrzebujesz odrobiny odwagi i inwencji, co zapewnia zakrzywiona konstrukcja wibratora punktu G.

Wibratory prostaty

Stymulatory prostaty mogą być bardziej skuteczne niż palce lub inne zabawki erotyczne w stymulowaniu prostaty. Wibracja stymuluje zarówno nerwy powierzchniowe, jak i głębokie szybciej niż jakikolwiek palec czy jakakolwiek inna zabawka na baterie. Wibratory prostaty mogą być dobrą opcją dla osób, które szukają bardziej intensywnej stymulacji.

Jak znaleźć najlepsze wielkie wibratory?

Wybierając najlepsze wielkie wibratory, należy wziąć pod uwagę materiały, kształty, rozmiary, strefy stymulacji i inne cechy (rodzaje mocy, wodoodporność, zdalne sterowanie, cicha praca, przyssawka, wibracje).

 • Na podstawie materiałów: Niezależnie od tego, czy kupujesz swój pierwszy wibrator, czy setny, upewnij się, że jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla ciała. Jeśli chodzi o materiały, doświadczenie i wiedza fachowa nie dyskryminują. Silikon to bezpieczny wybór dla materiału wibratora. Jest nieporowaty, łatwy w czyszczeniu, niesamowicie miękki i całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Plastik ABS, który jest również nieporowaty, ale nie tak miękki jak silikon, to kolejna bezpieczna dla ciała substancja.
 • W oparciu o strefy stymulacji: wewnętrzne, zewnętrzne, mieszane, analne i skoncentrowane na penisie to niektóre z głównych stref stymulacji. To, co lubisz, może mieć wpływ na wybrany kształt i projekt, a także na słowo kluczowe, którego szukasz przy zakupie. Typowe wyszukiwania obejmują wibratory wewnętrzne i zewnętrzne do pochwy, wibratory wewnętrzne i zewnętrzne do odbytu, wibratory skoncentrowane na penisie itp.
 • Na podstawie kształtu i rozmiaru: Wibratory są dostępne w różnych rozmiarach, od jednego do pięciu palców. Wibratory zewnętrzne mogą być bardzo małe i ekstremalnie duże.

Zasady użytkowania

Duże wibratory są dostarczane w dużych opakowaniach i zapewniają duże pakiety radości, jeśli używasz ich prawidłowo. Zanim użyjesz swojego dużego wibratora, wykonaj następujące czynności:

Przeczytaj instrukcję

Jest to krok, który wiele osób przeocza, ale nie powinno! Twój wibrator prawdopodobnie zostanie dostarczony z małą książeczką zawierającą instrukcje i inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i konserwacji. Te instrukcje zawierają podsumowanie elementów sterujących i środków ostrożności.

Użyj lubrykantu

Przede wszystkim nawilżenie przed jakąkolwiek aktywnością seksualną zwiększa zabawę wielokrotnie. Różne czynniki mogą powodować suchość pochwy, a nawet jeśli nie masz z tym problemu, lubrykanty zapewniają lepsze doznania seksualne. Wibratory mają ruchome części i silniki, które z czasem nagrzewają się. Może to spowodować wyparowanie naturalnej wilgoci. Lubrykanty są potrzebne nie tylko do penetracji. Stymulacja sucha, może uszkodzić skórę łechtaczki, która jest szczególnie wrażliwa.

Dostępne są trzy rodzaje lubrykantów – na bazie wody, na bazie silikonu i na bazie oleju. Upewnij się, że twój lubrykant działa na twój duży wibrator.

 • Należy unikać stosowania lubrykantu na bazie silikonu do zabawek silikonowych, ponieważ powoduje erozję substancji.
 • Lubrykanty na bazie oleju mogą zużywać prezerwatywy i zmniejszać ich skuteczność.
 • W razie wątpliwości wybierz lubrykant na bazie wody.

Wskazówki dotyczące lepszej masturbacji

Masturbacja ma dać ci świeże doznania, inne niż w przypadku konwencjonalnych spotkań seksualnych. Należy robić rzeczy, które lubisz najbardziej.

Czy pamiętasz, jak rozkoszowałeś się bez zabawek?  Możesz dowiedzieć się, jak będziesz używać swojego dużego wibratora, analizując poprzednie sesje.

Idź powoli w górę

Wiele wibratorów ma różne tryby, które pozwalają dostosować odczucia, które z nich otrzymujesz. Zazwyczaj bezpieczniej i lepiej jest stopniowo przechodzić przez opcje oferowane przez wibrator. Przynajmniej zawsze masz coś nowego, na co będziesz czekać. Najbardziej ekstremalne ustawienie może być dla Ciebie za mocne. Nie chcesz też uszkodzić zakończeń nerwowych przez nagłe wprowadzenie wibracji o wysokiej intensywności. Możliwa jest nadmierna stymulacja, która może skutkować krótkotrwałą utratą czucia. Rzadko jednak zdarzają się długoterminowe konsekwencje.

Wyczyść wibrator

Niezależnie od tego, czy jesteś z partnerem, czy sam, bezpieczne praktyki seksualne są niezbędne. Utrzymuj swoje zabawki w czystości, aby zapobiec chorobom i przedłużyć żywotność swojego towarzysza w sypialni. Czyszczenie zabawek erotycznych jest bardzo proste. Przed i po użyciu umyj zabawkę bezzapachowym mydłem antybakteryjnym, ciepłą wodą i wilgotną szmatką. Wiele witryn i sklepów z zabawkami erotycznymi oferuje antybakteryjne środki do czyszczenia zabawek, które można kupić razem z wibratorem. Przed umieszczeniem go w pudełku, w którym został dostarczony, upewnij się, że jest całkowicie suchy. Jeśli nie masz opakowania, zalecamy zainwestowanie w jedwabną lub satynową torbę, aby utrzymać kurz na dystans.

Plusy i minusy posiadania dużych wibratorów

Plusy

 • Dodaje pikanterii Twojemu życiu seksualnemu.
 • Doskonały do samozadowolenia.
 • Pobudzany jest zarówno umysł, jak i ciało.
 • Ustanawia bliższą relację między tobą a twoim kochankiem.
 • Poprawia zdrowie układu krążenia.
 • Działa dobrze, nawet jeśli masz umiarkowane deficyty zręczności.
 • Może być korzystny w leczeniu niektórych schorzeń.

Minusy

 • Materiał zabawki dla dorosłych może wywoływać alergie.
 • Gadżety erotyczne na baterie zwykle wyczerpują się w nieodpowiednich momentach.

Podsumowanie

Duże wibratory mają różne kształty i rozmiary i są idealne do spełnienia Twoich najśmielszych marzeń. Uważaj jednak na podejrzane firmy, które sprzedają tanie zabawki erotyczne, które łatwo się psują. Nie oszczędzaj na takich przedmiotach, ponieważ mogą spowodować poważne szkody. Duże zabawki erotyczne mają wiele zalet psychologicznych i fizjologicznych. Są również wysoce inkluzywne i dostępne dla wszystkich klas osób poszukujących stymulacji seksualnej.

Zobacz również

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved