We-Vibe Nova 2 - Recenzja 2024

Moja doświadczenia z używania wibratora We-Vibe Nova 2

Zobacz moją szczegółową recenzje wibratora We Vibe Nova 2. We Vibe Nova 2 jest niezwykły i musi być kupiony, jeśli uwielbiasz podwójną stymulacje?. Jest to ulepszona i unowocześniona wersja We-Vibe Nova! Czytaj dalej, aby zapoznać się z moją recenzją We-Vibe Nova 2!

Sprawdź gdzie kupić We-Vibe Nova 2 w 2024

We-Vibe Nova 2

We-Vibe Nova 2

Wymiary: 217 x 85 x 39 mm
Akumulator: litowo-jonowy
Materiały: silikon
Czas ładowania: 90 minut
Czas pracy: do 120 minut

Design

We-Vibe Nova 2 wibracje

To jest ekscytujące! ponieważ zakochałam się w oryginalnym We-Vibe Nova. Do tej pory polecałam go jako najlepszy wibrator króliczek jaki mam. Dlatego też, gdy We-Vibe wypuściło tę nowszą, We-Vibe Nova 2 wersję, wiedziałam, że muszę ją wypróbować.

Co sprawia, że we-vibe nova 2 jest wspaniały?

Jeśli mam mówić najprościej, We-Vibe Nova 2 to po prostu wibrator królik. Jako podwójny stymulator, rozkoszuje on zarówno twój punkt G (z większym, dłuższym trzonem) jak i łechtaczkę (z krótszym trzonem) w tym samym czasie. Cel? Przeżycie szalonego orgazmu łechtaczkowego, orgazmu punktu G lub obu naraz!

Większość wibratorów króliczków  dostępnych na rynku ma stały wałek łechtaczkowy, który uderza w łechtaczkę tylko wtedy, gdy główny wałek jest całkowicie w tobie. Ale We-Vibe Nova 2 jest przeznaczony do pchania! Będzie wibrować przy twojej łechtaczce, niezależnie od tego, czy jesteś w połowie pchnięcia, czy nie.

We-Vibe Nova 2 działanie

Kluczem do geniuszu We-Vibe Nova 2 jest jego długie, elastyczne ramię przeznaczone do łechtaczki. Jest wystarczająco długie, aby dotrzeć do łechtaczki z dużym odstępem od otworu pochwy, może się zginać, jeśli twój srom ma krótszy odstęp, i po prostu kontynuuje zginanie, gdy wepchniesz główny trzon do środka. To sprawia, że We-Vibe Nova 2 powinien działać rewelacyjnie u większości kobiet

To naprawdę jest niesamowity projekt.

Oryginalny We-vibe Nova kontra We-vibe Nova 2?

Na pierwszy rzut oka, We-Vibe Nova 2 wygląda bardzo podobnie do swojego poprzednika, oryginalnego modelu Nova.

Istnieje kilka kluczowych ulepszeń:

 • Podwójna gęstość: We-Vibe Nova 2 ma miękką, gąbczastą warstwę zewnętrzną. Podczas gdy korpus oryginalnej Nova był twardy jak skała, We-Vibe Nova 2 ma podwójną gęstość. Wałki mają twardy rdzeń wewnętrzny, ale są otoczone miękką, gąbczastą powłoką (szczególnie na czubkach). To sprawia, że używanie jest bardziej przyjemne, jeśli lubisz energiczne pchnięcia. Po prostu uwielbiam tą miękkość.
 • Regulowany trzon główny: Podczas gdy mniejsze ramię łechtaczki jest elastyczne i zginane, w Nova 2 możesz również regulować główny trzon! Oznacza to, że możesz go lepiej skonfigurować do swojego ciała.
 • Bardziej bezszwowy: Oryginalna Nova miała dwa różne kolory, więc czyszczenie wymagało trochę więcej czasu, ponieważ był szew/łączenie. Nowa We-Vibe Nova 2 nie ma żadnych ostrych łączeń, dlatego jest gładki i łatwy do czyszczenia.
 • Blokada podróżna: Oryginalna Nova nie mogła być zablokowana podczas podróży, ale nowa We-Vibe Nova 2 ma tę przydatną funkcję!

Dostępność

Ta sekcja ma pomóc ludziom określić, czy mogą mieć jakiekolwiek problemy z używaniem/udostępnianiem tej zabawki.

 • Rozmiar/Waga: We-Vibe Nova 2 jest to średniej wielkości wibrator króliczek. Jego wymiary to 217 x 85 x 39 mm. Jak na wibrator króliczek, jest dość lekki.
 • Przyciski: Jest 5 przycisków. (+), (-), < , i > przyciski są zgrupowane razem (około 2 mm od siebie) i mają około 1 mm wysokości. Przycisk strzałki jest odwrócony i znajduje się z boku. Wszystkie przyciski wymagają lekkiego nacisku, aby kliknąć i wydają cichy dźwięk kliknięcia. Jeśli masz problemy ze wzrokiem, myślę, że będziesz miał problemy z używaniem tego, ponieważ przyciski są trudne do wyczucia opuszkami palców.
 • Brzęk uchwytu: Część drgań przenosi się na uchwyt. Ręka będzie lekko brzęczeć, gdy będziesz ją trzymać.
 • Cena: 699,00zł , to jest to dość dużo jak na tego typu wibrator, jednak warto wziąć pod uwagę że jest to topowy sprzęt.

Jak używać We-vibe Nova 2

We-Vibe Nova 2 działanie jak używać

 1. Włącz urządzenie We-Vibe Nova 2, dotykając przycisku (+).
 2. Stuknij przycisk (+), aby zwiększyć siłę. Dostępnych jest 13 poziomów intensywności.
 3. Stuknij przycisk strzałki ?, aby przełączać się między silnikami. Możesz mieć ramię łechtaczki wibrujące bez trzonu do punktu G, lub tylko trzon do punktu G wibrujący samodzielnie, lub oba wibrujące jednocześnie!
 4. Aby przełączać się między 10 wzorami, naciskaj przyciski < i >.
 5. Zastosuj lubrykant na bazie wody. Nawet jeśli naturalnie produkujesz nawilżenie, silikon ma tendencję do zużywania go w dużych ilościach, więc posiadanie dodatkowego pod ręką jest zawsze dobrym pomysłem, aby utrzymać płynność.
 6. Wprowadź główny trzon do pochwy. Podczas pchnięć ramię łechtaczki będzie się wyginać pod wpływem Twoich ruchów.
  Aby go wyłączyć, naciśnij i przytrzymaj przycisk (-).
 7. Aby aktywować blokadę podróżną, przytrzymaj przyciski (+) i (-) razem przez 2 sekundy. To samo zrób, aby ją odblokować.

Możesz również sterować We-Vibe Nova 2 za pomocą aplikacji We-Connect App na swoim smartfonie.

Pakowanie

We-Vibe Nova 2 opakowanie

We-Vibe Nova 2 jest zapakowany w dobrej jakości pudełko. Bez problemu nadaje się jako prezent.

Wewnątrz znajduje się wibrator Nova 2, instrukcja, przewód ładujący USB, próbne opakowanie lubrykantu i biały satynowy woreczek do przechowywania.

Materiał I pielęgnacja

We-Vibe Nova 2 jest wykonany z silikonu, dzięki czemu jest bezpieczny dla ciała. To szczególne silikonowe wykończenie jest matowe i jedwabiste w dotyku.

We-Vibe Nova 2 jest w pełni wodoodporny i zanurzalny. Aby wyczyścić, spłukuję go ciepłą wodą z mydłem przed i po każdym użyciu. Możesz także dodać dedykowany środek do czyszczenia zabawek erotycznych. Pozostaw do wyschnięcia przed schowaniem.

Jeśli chcesz używać lubrykantu z tą zabawką, wybierz dobrej jakości lubrykant na bazie wody.

Ta zabawka jest objęta 2-letnią gwarancją producenta, więc zachowaj paragon online.

Aby naładować We-Vibe Nova 2, podłącz białą ładowarkę magnetyczną (w zestawie) do metalowych portów w podstawie korpusu. Podłącz ten przewód do komputera lub adaptera ściennego USB. Pełne naładowanie zajmie 90 minut i zapewni do 2 godzin zabawy.

Moje doświadczenia z We-vibe Nova 2

We-Vibe zrobił to ponownie.

We-Vibe Nova 2 jest jedną z tych rzadkich zabawek, które rzeczywiście spełniają swoje obietnice. W użyciu faktycznie pozostaje w ciągłym kontakcie z łechtaczką. To samo w sobie stawia go daleko przed innymi wibratorami króliczkami.

Dlaczego jest to ważne? Ponieważ większość kobiet potrzebuje stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć orgazm, ta właśnie stymulacja nie zostaje przerwana jeśli zaczniesz posuwać wibratorem w celu stymulacji punktu G w tym samym czasie. Ponadto, jeśli jesteś w stanie osiągnąć orgazm mieszany, będzie to idealne rozwiązanie.

We-Vibe Nova 2 elastycznosc

Wibracje zarówno na głównym trzonie, jak i na trzonie łechtaczki są fantastyczne. Silne i dudniące, tak jak przystało jeśli chodzi o oczekiwania od silników We-Vibe. Podczas gdy wibratory króliczki są znane z tego, że mają słabe ramiona do stymulowania łechtaczki, nie jest to wcale przypadek z We-Vibe Nova 2. Ramię łechtaczki We-Vibe Nova 2 jest więcej niż wystarczająco silne jak mnie.

Pomimo siły silników, nie jest to głośna zabawka. We-Vibe Nova 2 jest zaskakująco cicha. Jeśli masz współlokatorów, nikt nie będzie w stanie usłyszeć tego przez zamknięte drzwi.

Wewnętrzne ramię dobrze sprawdza się w stymulacji punktu G, dzięki swojemu kulistemu kształtowi. Pchnięcia z nim są boskie; to właśnie tutaj miękka zewnętrzna warstwa silikonu naprawdę błyszczy. Kiedy nie jestem w nastroju do pchnięć, mogę się po prostu położyć i trzymać go nieruchomo, aby cieszyć się doznaniami płynącymi z wibracji.

To naprawdę jest najlepszy wibrator króliczek.

Wady?

Mój jedyny zarzut jest taki, że chciałabym, aby był dostępny w dodatkowych opcjach kolorystycznych. Różowo-fioletowy nie spodoba się każdemu. Dajcie mi czerwony, koralowy lub niebieski!

Recenzja We-vibe Nova 2 - Ogólne wrażenia

We-Vibe Nova 2 jest niezwykły i jest obowiązkowym zakupem, jeśli jesteś zwolenniczką podwójnej stymulacji. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości króliczków na rynku, elastyczne ramiona sprawiają, że nadaje się do szerokiego zakresu ciał; jest duża szansa, że będzie on działać rewelacyjnie również dla twojego ciała. Jest również mocny, dudniący, cichy, wodoodporny, ładowalny i przyjemny w dotyku. Jeśli jesteś zainteresowana tym wibratorem możesz go dostać tutaj <–

Zobacz również

Zobacz również
Opublikowane przez Ania
avatar

Ania to utalentowana pisarka i miłośniczka technologii erotycznych, która z pasją odkrywa świat nowoczesnych zabawek dla dorosłych. Jej bogata wiedza i niezrównane umiejętności oceny produktów sprawiają, że jej recenzje są nie tylko rzetelne, ale także pomocne dla czytelników poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Ania z wdziękiem łączy szczegółowe opisy funkcji i wyglądu z osobistymi spostrzeżeniami, tworząc teksty, które zarówno informują, jak i bawią.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved