Najlepsze pompki do łechtaczki 2023

Znajdź najlepsze pompki do łechtaczki - dowiedz się jaką pompkę do łechtaczki wybrać!

Pompka do łechtaczki to jedna z najlepszych zabawek erotycznych, która może być dobrą opcją, jeśli chcesz urozmaicić swoją zabawę erotyczną. Chociaż pompki do łechtaczkowe nie są tak popularne jak wibratory i didla, mogą być najlepszym przyjacielem kobiety, gdy się do nich przyzwyczai. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pompkach do łechtaczki, w tym: jak używać, wady i zalety oraz najlepsze typy do kupienia. Na początek oto nasza tabela zawierająca najlepsze pompki do łechtaczki.

Ranking najlepszych pompek do łechtaczki w 2023

Pompka stymulująca łechtaczkę

Pompka stymulująca łechtaczkę

Długość całkowita : 12,5 cm
Średnica klosza: 3,5 cm

Pompka stymulująca łechtaczkę i sutki

Pompka stymulująca łechtaczkę i sutki

Średnica: 2,2 cm

Czym jest pompka do łechtaczki?

Pompka do łechtaczki jest jedną z wielu zabawek dostępnych na rynku, a jej głównym celem jest uczynienie łechtaczki znacznie bardziej wrażliwą niż zwykle. Dzięki pompce łechtaczka staje się bardziej wrażliwa na dotyk i pieszczoty. Jest to super gadżet pomagający przybliżyć kobietę do orgazmu. Składa się z przyssawki, pompki i cylindrycznej rurki łączącej przyssawkę z pompką. Ten kubek jest zwykle umieszczany na łechtaczce kobiety lub na całym sromie. Wtedy pompa zwiększy ciśnienie urządzenia. Im większy nacisk zostanie zastosowany, tym więcej krwi zostanie przyciągnięte do łechtaczki, czyniąc ją bardziej wrażliwą i pobudzoną. Wiele kobiet używa pompek do łechtaczki przed masturbacją lub seksem, aby zwiększyć szanse na wielokrotne orgazmy. Ale tej zabawki nie należy używać na otworze pochwy ani wewnątrz pochwy/odbytu. Byłoby to bardzo niebezpieczne i mogłoby spowodować obrażenia. Ważne jest również, aby używać pompki w wygodnej pozycji i nawilżyć łechtaczkę, aby ułatwić ssanie łechtaczki.

Różne typy pompek do łechtaczki

Chociaż wszystkie pompki do łechtaczki wyglądają podobnie, nadal istnieją pewne cechy, które odróżniają je od innych. Jeśli jesteś nowa w świecie pompowania łechtaczki, możesz być trochę zdezorientowana (zwłaszcza, gdy chcesz kupić pompkę dla siebie). Rodzaje pompek do łechtaczki są oparte na różnych kategoriach. Oprócz różnych jasnych, naturalnych lub przezroczystych kolorów, inne kategorie obejmują rozmiar, materiał i strukturę.

Na podstawie rozmiaru

Istnieją cztery rodzaje pompek do łechtaczki w zależności od rozmiaru przyssawki. Rozmiary są różne, ponieważ każda kobieta ma inny rozmiar (i kształt) łechtaczki. Typy to małe pompki łechtaczkowe, średnie pompki, duże pompki łechtaczkowe i precyzyjne pompki.

 • Małe rozmiary pompki do łechtaczki: są to typy o małych rozmiarach miseczek. Mogą obejmować tylko małe rozmiary łechtaczki. Są to najlepsze typy pompek do łechtaczki dla kobiet, które czują, że mają mały rozmiar łechtaczki.
 • Pompy do łechtaczki średniej wielkości: są znacznie większe niż te małe. Mogą obejmować cały srom kobiety o małym rozmiarze łechtaczki. I jest to najlepszy wybór, jeśli nie masz pewności, jak duża lub mała jest Twoja łechtaczka.
 • Duże pompki do łechtaczki: zgodnie z oczekiwaniami są to największe rozmiary dostępne na rynku. Przyssawki są wystarczająco duże, aby pokryć cały srom.
  Precyzyjne pompki do łechtaczki: są to pompki stworzone do wywierania precyzyjnego nacisku na niektóre części łechtaczki. Otwór w przyssawce jest zwykle bardzo mały, aby umożliwić bezpośrednie i kontrolowane pompowanie łechtaczki.

Na podstawie materiału

Pompka do łechtaczki składa się z trzech części, a każda z nich może być wykonana z innego materiału. Wśród tych materiałów niektóre nie są dla wszystkich (ze względu na wrażliwość, alergie lub cenę). Kubek może być wykonany z twardego plastiku, silikonu lub gumy. Jednak większość plastikowych kubków jest wykonana z bardziej miękkiego materiału, aby uniknąć uszkodzenia wrażliwej łechtaczki. Cylindryczna długa rurka może być wykonana z gumy, żelu lub silikonu. Podczas gdy pompa jest zwykle wykonana z gumy lub silikonu, co zapewnia łatwe pompowanie i elastyczność. Silikon jest łatwiejszy do czyszczenia, guma jest tańsza, a plastik mniej elastyczny.

Na podstawie struktury

Ten typ pompek do łechtaczki jest klasyfikowany na podstawie ich cech fizycznych i trybu działania. Obejmują one proste/podstawowe pompki,  wibracyjne pompki do łechtaczki i pompki 2 w 1.

 • Podstawowe pompki dla początkujących: Są to pompki o bardzo prostej konstrukcji. Nie ma w nich nic skomplikowanego. Są również łatwe w użyciu i są najlepszą opcją dla początkujących. Jego skład obejmuje przyssawkę, rurkę i samą pompkę.
 • Wibracyjne pompy łechtaczki: Te typy mają w sobie wibrujące pociski, które zapewniają efekt mrowienia, który powoduje stymulację łechtaczki podczas pompowania. Jest to zaawansowany typ w porównaniu do podstawowych pompek. Wibrator jest zwykle zdejmowany i obsługiwany za pomocą pilota. Poziom intensywności wibracji można zwykle dostosować do aktualnych potrzeb seksualnych.
 • Pompki 2 w 1: Nazywane są również pompami do sutków i łechtaczki, ponieważ przyssawki są zwykle dwie. Pierwsza służy do pobudzenia łechtaczki (lub sromu), druga natomiast pobudza, pompuje i stymuluje sutki. Zwykle jest przeznaczony dla doświadczonych użytkowników i może zawierać funkcje wibracyjne lub drażniące.

Jak wybrać najlepszą pompkę do łechtaczki?

Wśród wielu dostępnych typów możesz stanąć przed dylematem wyboru tej jednej najlepszej pompki. Jeśli planujesz dodać pompkę do łechtaczki do swojej kolekcji zabawek erotycznych i nie wiesz, która jest najlepsza, skorzystaj z tych pytań, aby usprawnić swoją decyzje.

 1. Jaki jest twój rozmiar łechtaczki? To określa rozmiar pompki do łechtaczki, którą powinnaś kupić. Jeśli twoja łechtaczka jest mała, najlepszym rozwiązaniem jest mały rozmiar. To samo dotyczy dużego rozmiaru łechtaczki. Jednak, jak wspomniano wcześniej, jeśli nie masz pewności co do rozmiaru łechtaczki, wybierz pompkę średniej wielkości.
 2. Czy masz wrażliwą skórę? Jeśli jesteś wrażliwa na konkretny materiał lub jesteś alergikiem, być może będziesz musiała trzymać się z dala od takich materiałów. Jest to szczególnie powszechne w przypadku materiałów gumowych.
 3. Jak duże masz doświadczenie? Nowicjusze pompowania łechtaczki powinni zacząć od prostych pompek przed osiągnięciem wyższych poziomów. Ma to zapobiegać urazom.
 4. Jakiej dodatkowej funkcji chcesz? Jeśli potrafisz prawidłowo obsługiwać pompkę łechtaczkową, ale szukasz dodatkowej stymulacji, to możesz kupić wibrującą pompkę do łechtaczki.
 5. Jak łatwo zarządzać pompką? Dotyczy to sposobu czyszczenia i przechowywania. Niektóre materiały, takie jak plastik i silikon, są łatwiejsze do czyszczenia, podczas gdy silikon i guma są trudniejsze do przechowywania. Ale plastik jest mniej elastyczny niż którykolwiek z nich.

Wskazówki dotyczące używania

Pompki do łechtaczki są bardzo proste w obsłudze i  użytkowaniu. Zacznij od nałożenia ulubionego lubrykantu na krawędzie przyssawki i łechtaczki. Następnie ostrożnie umieść przyssawkę na łechtaczce. Następnie zaczynasz naciskać pompę, aby wywrzeć nacisk. Następnie zwolnij pompę, aby zatrzymać pompowanie.

Środki bezpieczeństwa

Nie używaj pompki dłużej niż dziesięć minut. Gdy zaczynasz odczuwać ból lub zmianę koloru, czas przestać. Stały ból może wymagać skontaktowania się z lekarzem.

Jak czyścić

Po każdym użyciu i przed każdym użyciem zaleca się umyć brzegi i wnętrze przyssawki letnią wodą.

Jak przechowywać

Trzymaj pompkę do do łechtaczki w chłodnym i suchym miejscu, gdzie bezpośrednie ciepło słoneczne i światło nie mogą dotrzeć. Możesz również przechowywać go w tym samym miejscu, co inne zabawki (z tego samego materiału). Twoja garderoba to kolejna dobra opcja.

Plusy

Bezpieczne i skuteczne odsysanie łechtaczki poprawia przepływ krwi do łechtaczki i zwiększa szanse na wielokrotne orgazmy. Lekarze są również zdania, że ​​można je wykorzystać do poprawy problemów seksualnych kobiet, takich jak anorgazmia.

Minusy

Niewłaściwe używanie pompki może prowadzić do ostrego bólu, przebarwień i uszkodzenia łechtaczki. Jeśli nie zostanie odpowiednio czyszczona, może również spowodować infekcję narządów płciowych.

Podsumowanie

Pompki do łechtaczki robią ogromną różnicę w rutynowych zabawach erotycznych, zarówno do użytku solo, jak i zabawy w parze. Ma zarówno korzyści zdrowotne, jak i seksualne, a także są bardzo łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu. Jeśli zapewni się odpowiednią opiekę i środki bezpieczeństwa, zabawa nimi będzie zawsze przyjemna. Jeśli masz pewność, że pompka do łechtaczki powinna zostać dodana do Twojej kolekcji zabawek erotycznych, sprawdź nasze powyższe propozycje.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Pompa do łechtaczki to zabawka erotyczna, która służy do zwiększania przepływu krwi do łechtaczki. Składa się z przyssawki i pompki, którą można ściskać rękoma. Przyssawka występuje w różnych rozmiarach, aby zadowolić różnych użytkowników.

Sposób działania jest bardzo prosty. Zacznij od nawilżenia krawędzi przyssawki  i swojej łechtaczki. Następnie umieść przyssawkę na łechtaczce i stopniowo pompuj.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2023 All Rights Reserved