Tantryczne seks pozycje 2023

Te pozycje seksualne łączą w sobie ruch, dźwięk, oddech i koncentrację, aby wywołać intensywne i bardziej długotrwałe orgazmy. Zbliżają cię do partnera fizycznie, duchowo i emocjonalnie. Dodatkowo pozycje te mają aspekt medytacyjny, który utrzymuje nas w chwili obecnej, jednocześnie łącząc nas z kochankiem.

Pozycje seksualne Tantry koncentrują się na przezwyciężeniu wszystkich fizycznych i emocjonalnych ograniczeń przyjemności seksualnej. Pilnie skupiasz się na przemyślanym kierowaniu całej swojej energii seksualnej do partnera. Poza tym czasami podczas seksu tantrycznego prawie się nie ruszasz i skupiasz się tylko na medytacji i relaksie. Możesz kochać się godzinami, a przyjemność potęguje się dzięki rozluźnieniu i zwolnieniu tempa.

Celem tych pozycji seksualnych jest docenienie podróży, odkrycie przyjemności i poddanie się morzu erotycznej, nieznanej tajemnicy. Istnieje wiele tantrycznych pozycji seksualnych, które każdy może wypróbować.

Serce na dłoni

Usiądźcie ze skrzyżowanymi nogami, zwróceni do siebie twarzą w romantycznym spojrzeniu. Weźcie się za ręce i połóżcie, pozwalając mu położyć swoją na twojej. Upewnij się też, że lewe dłonie leżą na sercach.

Zamknij oczy i wsłuchaj się w bicie serca ukochanej osoby. Poczuj, jak w sercu Twojego kochanka rodzi się miłość. Następnie zsynchronizuj swoje oddechy. Skoncentruj się na energii i emocjach. Oprócz utrzymywania kontaktu wzrokowego, ciesz się, że twoja bogini jeździ na tobie.

 

Motyl

Pozycja motyla wymaga płaskiej powierzchni, takiej jak materac, łóżko lub stół. Partner przyjmujący leży na plecach, podczas gdy partner penetrujący chwyta go za tyłek, aby podnieść biodra do jego miednicy, stojąc. Ta tantryczna pozycja seksualna pozwala ci oprzeć kostki na jego ramionach. Aby było wygodniej, usztywnij ciało rękami lub podłóż poduszkę pod biodra lub plecy.

Gorące siedzenie

Partner penetrujący klęka i siada na swoich nogach. Partner przyjmujący również klęka i siada na kolanach partnera penetrującego, aby większość waszych ciał mogła się stykać. Wszyscy jesteście zwróceni w tym samym kierunku. Mężczyzna może objąć dłońmi biodra lub talię swojej kobiety, a jej nogi umieścić między swoimi. Ponadto mężczyzna może łatwo dotrzeć do łechtaczki kobiety, stymulując ją.

Ta pozycja pomaga kobiecie kontrolować ruchy w talii. Ponadto może ona poruszać biodrami ruchem okrężnym lub w dół i w górę. Nie wstydź się robić przerw, gdy się zmęczysz. Poza tym możesz usiąść na jego kolanach i zgiąć nogi w kolanach. W ten sposób wypniesz tyłek do tyłu jak w tańcu na kolanach, co stworzy niesamowity widok.

 

Na pieska

Styl na pieska nie jest tak intymny, jak pozycje seksualne tantryczne. Możesz jednak wzmocnić połączenie, zwiększając kontakt skóra-skóra. Przyjmująca partnerka powinna być na czworakach, podczas gdy mężczyzna penetruje ją od tyłu. Zamiast trzymać ją za biodra, może odchylić się do tyłu, objąć ją i owinąć jej ręce wokół talii. Zwiększa to wsparcie i poprawia kontakt skóra-skóra.

Seks na łyżeczce

Aby osiągnąć tę pozycję seksualną tantry, połóż się blisko siebie na bokach. Niektóre pozycje seksu tantrycznego przybliżają cię do partnera tak bardzo, jak łyżeczkowanie. Co więcej, będziecie się przytulać. Przytulcie się do siebie i porozmawiajcie między innymi o swoich pragnieniach. To pogłębia intymność i więź. Gdy będziesz gotowy do penetracji pochwy lub odbytu, rób to powoli, pieszcząc uda w górę i w dół. Pozycja na łyżeczkę pozwala osobie penetrującej być tak delikatną, jak tylko chce. Możesz też splatać palce z palcami partnera.

Przyjmujący partner powinien przekręcić głowę i spojrzeć w tył na kochanka. Całkiem intymne! W końcu pozycja na łyżeczkę wymaga mniej wytrzymałości i siły niż inne pozycje seksualne.

Kłódka

Oprzyjcie się o krawędź stołu lub innego mebla, np. blatu kuchennego. Stańcie twarzą do siebie. Twoja kochanka wchodzi między twoje nogi. Gdy ją penetrujesz, chwyć nogi i owiń je wokół talii. Aby uzyskać wspaniały widok na ciało kochanki, odchylaj się lekko do tyłu na rękach. Pozycja na kłódkę ułatwia dostęp do łechtaczki i zachęca do głębokich pchnięć.

Wniosek

Seks tantryczny koncentruje się na osiągnięciu wyższego stanu świadomości umysłu i ciała. Dodatkowo, chodzi o stworzenie głębszego intymnego połączenia lub więzi z partnerem.

Jeśli chcesz poeksperymentować z nowymi kątami, powyższe pozycje seksualne tantry mogą pomóc ci zmobilizować seksualny wigor do dłuższego, pielęgnowanego i bardziej satysfakcjonującego seksu. Inne pozycje seksualne tantry to między innymi huśtawka, otwarte szczypce, pułapka na węża i wielka pszczoła. Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny. I sprawdź nasze recenzje wspaniałych zabawek erotycznych, aby wybrać najlepszą z nich dla swoich spraw w sypialni.

Zobacz również

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2023 All Rights Reserved