Jak uprawiać ostry seks - Poradnik 2024

Porady jak uprawiać ostry seks

W dzisiejszych czasach nie musisz już zadowalać się misjonarzami w sypialni, ponieważ możesz iść w coś dużo… ostrzejszego niż do tej pory. Musisz jednak mieć pewność, że Twój partner/partnerka – też tego chcą. Nie ma nic ważniejszego niż zgoda w związku, a kochanie się jest tylko jedną z długiej linii potrzeb szczęśliwego związku.

Tutaj będziemy dyskutować, czym jest ostry seks, co pociąga za sobą i co sprawia, że tak bardzo różni się od ortodoksyjnych stosunków seksualnych. W dalszej części wyjaśnimy, dlaczego ludzie biorą udział w ostrym seksie i jakie są zalety takich działań. Ponadto udzielimy Ci najlepszych wskazówek, jak bezpiecznie uprawiać ostry seks bez zranienia, zakazu zbliżania się lub reputacji niewrażliwego kochanka. Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do rzeczy!

O ostrym seksie.

Ostry seks jest zasadniczo procesem uczestniczenia w aktach seksualnych, ale celowo dodaje do tego odrobinę pikanterii. Ten rodzaj seksu różni się od ortodoksyjnych aktów seksualnych i współżycia, ponieważ w tym przypadku możesz dodać kilka pikantnych zabaweczek do wspólnej zabawy. Ostry seks jest znany z tego, że działa na cienkiej granicy między przyjemnością a bólem, przyciąganiem i rozproszeniem oraz pasją i złudzeniem. Ostry seks wymaga trzech istotnych elementów, takich jak pewność siebie, komunikacja i zgoda. Po pierwsze, wymaga zaufania, ponieważ Ty i Twój partner musicie być pewni, że nie zaszkodzi to nikomu podczas i po stosunku. Wymaga ciągłej komunikacji, ponieważ obie strony muszą nadawać na tych samych falach w każdym punkcie pragnienia. Wreszcie, wymaga zgody, ponieważ ten rodzaj seksu jest jednym z najbardziej niekonwencjonalnych rodzajów bzykania.

Jeżeli Ty i Twój partner/partnerka przepadacie za zabawkami erotycznymi, albo próbowaliście już seksu zakrawającego o BDSM mamy niemal pewność, że będziecie się doskonale bawić!

Dlaczego ludzie uprawiają ostry seks?

  1. Czas na zmiany – Internet to globalna wioska, media społecznościowe to nowy rynek i prawie wszystko jest dostępne online. W związku z tym nie jest zaskoczeniem, że BDSM, ostry seks i inne podobne praktyki rozwinęły się na całym świecie w bardzo szybkim czasie. Po tym jak film „50 twarzy Grey’a” wszedł do kin – seks BDSM stał się wyjątkowo popularny. Najlepsze jest to, że ten gatunek seksu jest w dużej mierze niewykorzystany i jest tak wiele do odkrycia w tej dziedzinie… że jeszcze nie raz możemy się zaskoczyć!
  2. Dreszczyk Dominacji i Uległości: Na świecie jest tak wielu chrześcijańskich ludzi, że nie wszyscy czują się na tyle komfortowo, by przyznać się, że uprawiając seks ostro się bawią a nie jadą na Misjonarza tylko po to by spłodzic potomstwo. Ostry seks to doskonały sposób, żeby przetestować swoją wrażliwość i uzyskać z tego orgazm. Dzięki mainstreamowi udostępnia się coraz więcej materiałów, które mają uczyć ludzi właściwego sposobu uprawiania ostrego seksu. W związku z tym dawno minęły czasy niepotrzebnych kontuzji, błędów początkujących i często błędnie interpretowanych wiadomości. Teraz fani dominacji i uległości są uczeni przez doświadczonych profesjonalistów, którzy mają łatwo dostępny materiał. Dreszcz bycia zdominowanym został potwierdzony, pragnienie jazdy na żądanie jest dokładne i na szczęście ludzie teraz to rozumieją. Niewiele rzeczy wymaga rozwikłania, a ostry seks to jedna z tych fascynujących rzeczy, która jeszcze nie do końca została odkryta, ale jednak chęć jej odkrycia pojawia się w coraz większej ilości ludzi – w różnym wieku – niezależnie od płci.
  3. Ciekawość i wpływ rówieśniczy: będziemy używać słowa „wpływ”, a nie presja, ponieważ ostry seks nie jest czymś, do czego partner lub przyjaciel może cię zmusić. Zapamiętaj to. Następnym krokiem jest poeksperymentowanie, sprawdzenie, czy to jest dla Ciebie i czy to Cię (i Twojego partnera) kręci. Jeśli tak, to jest to mile widziany dodatek do twojej sypialni (i nie tylko!) i ogólnych doznań seksualnych.

Krok po kroku - jak osiągnąć ekstremalne podniecenie podczas ostrego seksu.

– Za każdym razem kiedy masz chęć na ostry seks – pytaj partnera o zgodę!

Nie ma znaczenia, jak często angażujesz się w agresywny seks ze swoim partnerem; ważne jest, aby poprosić o zgodę. Powodem jest to, że ostry seks regularnie trzyma się cienkiej granicy między przyjemnością a bólem, więc dobrze jest trzymać się scenariusza. Co więcej, nie jest niczym niezwykłym, że kochanek zmienia zdanie w trakcie konkretnego aktu seksualnego, więc powinieneś to również wziąć pod uwagę. Zgoda jest istotną częścią satysfakcji seksualnej, a sprzeciwianie się jej może prowadzić do poważnych konsekwencji – i nie mówimy to tylko o dostaniu w pysk, ale nawet o konsekwencjach prawnych.

Uzyskanie zgody jest niezbędne w każdej aktywności seksualnej i nie mówimy tu tylko o ostrym seksie. Jednak ze względu na charakter tej aktywności okazuje się, że jest ona bardziej krytyczna niż wszystkie pozostałe.

– Pamiętaj o ciągłej, dobrej komunikacji z partnerem.

Komunikacja ma duży wpływ na poprawę satysfakcji seksualnej i produktywności, co jest prawdą w przypadku brutalnego scenariusza seksualnego. Para powinna starać się często komunikować, gdy uprawiają ostry seks, ponieważ uchroni ich to przed mnóstwem nieprzyjemnych sytuacji. Komunikacja to również świetny sposób na włączenie się podczas gry wstępnej lub samego aktu seksualnego. Możesz szeptać słodkie i erotyczne słowa do uszu swojego kochanka, gdy doprowadzasz go na skraj orgazmu. Co więcej, słowa mogą zdziałać tak wiele, a ostry seks może być bardzo zmysłowy, gdy wypowiesz je we właściwy sposób i w odpowiednim momencie…

– Praktyka – Nie zostaniesz mistrzem ostrego seksu w ciągu jednego dnia. Musimy cię ostrzec, kilka pierwszych prób może nie być najlepszymi, ale z czasem będą się poprawiać.

Uprawianie ostrego seksu może być super zabawnym przedsięwzięciem, zwłaszcza gdy twój partner nadaje na tych samych falach co ty. Możesz także przynieść na imprezę zabawki erotyczne BDSM, ale zabawa z nimi również wymaga treningu (bicze BDSM, łańcuchy, kajdanki i wiele innych doskonałych narzędzi).

Na początku może wydawać się to przyziemne, ale zaufaj nam, warto!

Wnioski

Dużo pracy wymaga opanowanie ostrego seksu i musimy przyznać, że nie jest to zabawa odpowiednia dla każdego. Wiele rzeczy wchodzi w perfekcyjny ostry seks i wymieniliśmy je powyżej. Jednak to od Ciebie i Twojego partnera zależy opanowanie tej sztuki by później mieć się z czego cieszyć.

Zobacz również

Często zadawane pytania

Ostry seks to stosunek seksualny, w którym para miesza ból i przyjemność, aby szukać satysfakcji seksualnej. Można to zrobić za pomocą przeróżnych gadżetów i zabawek erotycznych, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę.

W różnych momentach seksu będziesz musiał uzyskać wyraźną zgodę partnera. Możesz przejść do klapsów, kneblowania, delikatnego szarpania i wielu czynności związanych z BDSM.

Powinieneś skonsultować się ze swoim partnerem (chyba że zaznaczono inaczej) przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Upewnij się również, że wybierasz różnorodne zabawki, ponieważ nigdy nie wiesz, która z nich się przyda.

Upewnij się, że jasno komunikujesz się ze swoim partnerem na temat rzeczy, które cię podniecają i zniechęcają. Reszta przyjdzie sama.

Możesz wprawić się w nastrój, biorąc udział w delikatnej grze wstępnej, sprośnie rozmawiając i wykonując mały striptiz dla swojego partnera. Niektóre pary wchodzą do strefy, czytając o materiałach związanych z BDSM, ponieważ to przygotowuje ich na to, co ma nadejść.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved