Wskazówki dotyczące masturbacji analnej 2024

Dowiedz się więcej o masturbacji analnej

Witamy w świecie tyłków – strefie dużego niedoceniania. Wiele osób nie wie o niekończących się przyjemnościach seksualnych, które można czerpać z seksu analnego. W tym przewodniku ujawnimy wszystkie wskazówki dotyczące masturbacji analnej, w tym proces i pewne środki ostrożności.

Znajdź gadżety które urozmaicą Ci masturbację analną 2024

Plug analny z wibracjami

Wibratory analne

Znajdź wibrator dla siebie

O co chodzi w masturbacji analnej

Masturbacja analna to po prostu masturbacja odbytu. Po prostu, za pomocą palców albo zabawek erotycznych pieścisz swój odbyt i dziurę pośladkową – po to by poczuć niewyobrażalną przyjemność i w końcu orgazm. Masturbacja analna stworzona jest zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety (ponieważ oboje mają tyłki). Można powiedzieć, że 2 na 5 osób zna i ćwiczy zabawę analną, ale jest tak wiele rzeczy, które możesz przegapić, jeśli nigdy nie próbowałeś masturbacji tyłka… – przeczytaj sam!

Co możesz przegapić jeśli nie spróbujesz?

Oto kilka rzeczy, które Cię omijają, jeśli nigdy nie próbowałeś dotykać się od tyłu…

Stymulacja analna obniża stres, niepokój i napięcie. Lekarze ci tego nie powiedzą, ale jeśli czujesz się trochę zestresowany, włóż palec w dziurkę pośladkową i zobacz jaką przyjemność Ci to sprawi!

  1. Ludzie, którzy uprawiają seks – również ten analny – lepiej sypiają.
  2. Seks analny pozwala poprawić nastrój.
  3. Udowodniono naukowo, że analna masturbacja pomaga złagodzić różnego rodzaju bóle.
  4. Możesz odkrywać inne części swojego ciała i poszerzać swoją seksualną wiedzę.
  5. Wreszcie osiągniesz orgazm, jakiego nie osiągnąłeś nigdy dotąd!

Niektórzy mogą twierdzić, że jest to bolesne doświadczenie i niewarte czasu, ale to nieprawda. Prawidłowo wykonana analna masturbacja nie jest bolesna – nawet dla początkujących.

Jak wygląda proces analnej masturbacji?

Jak w przypadku każdej innej rzeczy w życiu, istnieje przewodnik krok po kroku, którego należy przestrzegać. Seks analny jest stworzony dla przyjemności (plus wszystkie inne korzyści, o których wspomnieliśmy), więc poniżej znajduje się przewodnik po prawidłowej masturbacji analnej:

  1. Po pierwsze, umyj się. Mówimy o twoim tyłku. Gdzieś tam zawsze będą się kryć resztki kupy. I nie chcesz, aby to zepsuło twoją chwilę (poza tym jest to główny zabójca nastroju). Więc powinieneś się umyć przed próbą zabawy analnej. Niektórzy stosują irygacje analne i lewatywy, ale regularne czyszczenie (bez mydła) również może załatwić sprawę.
  2. Następnie upewnij się, że masz wystarczająco dużo lubrykantu w zasięgu ręki. Odbyt sam się nie nawilża więc możesz potrzebować pomocy w tym zadaniu. I nie, nie myśl o wazelinie czy oleju. Szybko wysychają. Najlepszym sposobem na wypróbowanie seksu analnego jest użycie lubrykantów specjalnie stworzonych do zabaw analnych. Zwykle są gęstsze i trwalsze.
  3. Następnie musisz rozluźnić mięśnie odbytu. Aby to zrobić, wystarczy się zrelaksować. To może być twój pierwszy raz, ale jeśli jesteś cały napięty, twój otwór odbytu też będzie napięty. A najlepszym sposobem na relaks jest wprawienie się w nastrój. Stymuluj się, obejrzyj porno i wypróbuj wiele innych rzeczy, abyś był bardziej zrelaksowany.

Zobacz również

Zobacz również

Kolejny wpis

Czym jest Squrting i jak go osiągnąć - Poradnik

Squrting

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved