Jak masturbować się pod prysznicem? - Wskazówki 2024

Dowiedz się więcej na temat tego jak masturbować się pod prysznicem

Zaledwie kilka rzeczy można porównać do przyjemności jaką jest masturbacja pod prysznicem – i wiedzą o tym Ci, którzy bawili się w ten sposób nie raz. Prysznic to świetne miejsce nie tylko do seksu, ale również do zabaw w pojedynkę! Wyobraź sobie… po umyciu całego ciała, zaczynasz bawić się ze sobą, doprowadzając się do orgazmu w strugach wody… I nie trzeba sprzątać!

Znajdź zabawki które pomogą Ci masturbować się pod prysznicem2024

Bezdotykowy stymulator łechtaczki Love Breeze

Wibratory pod prysznic

Czym jest masturbacja?

Masturbacja pod prysznicem to coś wspaniałego – potwierdzi to każdy – zarówno kobieta jak i mężczyzna – w każdym wieku! Masturbacja pod prysznicem to akt wykorzystywania różnych technik stymulacji seksualnej za pomocą strumienia wody (i nie tylko). Masturbacja pod prysznicem zwiększa krążenie krwi, łagodzi stres, poprawia nastrój – zwłaszcza kiedy kończy się silny orgazmem. Do zabawy możecie zaprosić również partnera/partnerkę – zabawa będzie jeszcze ciekawsza!

Wskazówki - jak masturbować się pod prysznicem

 • Kup ciekawe zabawki erotyczne. Podczas każdej zabawy erotycznej – czy solo czy z partnerem, zabawki mogą bardzo uatrakcyjnić przyjemność. Do zabawy pod prysznicem wybieramy oczywiście masturbatory wodoodporne. Zabawki do masażu prostaty również mogą być wykorzystywane podczas zabawy analnej. Pamiętaj by zabawki wykorzystywane do zabawy pod prysznicem to muszą być zabawki tylko i wyłącznie na baterie.
 • Odpowiednio dobierz temperaturę wody. Strefy intymne są dużo bardziej czułe na temperaturę – upewnij się, że się nie poparzysz ani nie zemdlejesz w trakcie zabawy!
 • Upewnij się, że używasz odpowiedniego lubrykantu. Do zabawy w wodzie należy wybrać lubrykant na bazie silikonu (warto jednak wcześniej sprawdzić, jeśli używacie zabawek – czy lubrykant na bazie silikonu im nie zaszkodzi!)
 • Próbuj różnych pozycji – kobiety często wolą siedzieć – wtedy lepiej jest przychodzi im odprężenie – mężczyźni zaś preferują pozycje stojące.
 • Poznawaj strefy erogenne. Podczas masturbacji można znaleźć na swoim ciele (bądź ciele partnera/partnerki) strefy erogenne, o których do tej pory nie miałeś pojęcia! Sutki? Uszy? Usta? – Szarp, pocieraj, całuj, przygryzaj, polewaj wodą…

Jak uniknąć wypadku pod prysznicem?

Wiadomo, podczas zabawy pod prysznicem łatwo o chociażby poślizgnięcie – jak temu zaradzić? – Antypoślizgowa mata będzie tu świetnym rozwiązaniem. – Znajdź pozycję, podczas, której będziesz się mógł czegoś przytrzymać. – Miej telefon „pod ręką”. – Usuń kawałki mydła, czy pianę z żelu pod prysznic, nim przystąpisz do zabawy!

Jakich wrażeń mogę się spodziewać podczas zabawy? Jak sprawić by zabawa była jeszcze bardziej przyjemna?

Wypróbuj:

 1. Zapal kadzidełko, świecę zapachową.
 2. Włącz muzykę bądź audiobook?
 3. Z dala od prądu!
 4. Masuj swoje ciałko olejkami eterycznymi.
 5. A może kieliszek wina?
 6. Koniecznie używaj lubrykantów – pod wodą pomogą Ci osiągnąć mega orgazm!

Przekonaj się sama/sam, że masturbacja pod prysznicem to wspaniałe doświadczenie, którego nie można przegapić i trzeba spróbować choć raz! Mamy nadzieję, że artykuł ten pomoże wam w bezpieczny i przyjemny sposób bawić się pod prysznicem – czy solo, czy w parze.

Często zadawane pytania

Zobacz również

Wypróbuj kilka pozycji, odkryj tę w której będzie Ci najprzyjemniej. Kiedy do zabawy zaprosisz partnera, sprawdźcie oboje czy jest Wam wygodnie i czy jest bezpiecznie! Ustawcie temperaturę wody odpowiednio chłodno – uważajcie żeby nie stracić przytomności!

Twoje dłonie, Twoje lubrykanty (te na bazie silikonu – byle odpowiednio dobrane do zabawek, których producenci zalecają w większości żele na bazie wody), Twoja wyobraźnia… Zabaw się! Lampka wina, świece, spokojna muzyka…?

Istnieje wiele zabawek erotycznych do masturbacji pod prysznicem czy w wannie, jej wybór należy do Ciebie/Was – każdy ma bowiem inne preferencje. Warto jednak wybrać (dla Pań) zabawkę, która będzie stymulować punkt G i łechtaczkę. Panowie zaś mogą wykorzystać erotyczne zabawki z masażerem prostaty.

Upewnij się, że wybrałeś naprawdę dobrą, wodoodporną i trwałą zabawkę erotyczną. Będzie miała kontakt z wodą naprawdę często – nie oszczędzaj więc na tego typu zakupie. Oczywiście dobierz zabawkę według swoich wymagań – odpowiedni rodzaj wibracji, kształt, wielkość, materiał… Dildo, różdżka, króliczek, maczuga, masażer prostaty, koraliki analne…

Na samym początku upewnij się, że prysznic czy wanna są czyste, by uniknąć infekcji. Znajdź też
odpowiednie miejsce do penetracji i stymulacji. Wciąż kontroluj temperaturę wody i do zabawy włącz
zabawki czy swoje zwinne paluszki. Nie bój się eksperymentować!

Masturbacja pod prysznicem będzie bezpieczna o ile będziesz w miarę ostrożny – unikaj poślizgnięcia czy upadku. Twoja wanna bądź kabina prysznicowa muszą być wolne od płynu czy mydła – by uniknąć poślizgnięcia. Pamiętaj by pozycja była stabilna, najlepiej było by gdybyś się czegoś trzymał.

Masturbacja w wannie czy pod prysznicem jest bardzo przyjemna i pobudza seksualnie. Masturbacja, zwłaszcza pod strumieniem ciepłej wody rozluźnia mięśnie, zmniejsza stres.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved