Czym jest Squrting i jak go osiągnąć - Poradnik 2024

Dowiedz się więcej czym jest Squirt i jak osiągnąć ten kobiecy wytrysk

Oglądałeś sporo filmów pornograficznych, ale jedna scena – kobiecego wytrysku, utkwiła Ci w głowie? Jesteś ciekaw jak to wszystko działa? Squirting jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych aspektów satysfakcji seksualnej kobiet, z wieloma debatami na temat tego tajemniczego, ale zachwycającego aktu seksualnego można spotkać się chociażby w sieci.

Artykuł ten powstał, by wytłumaczyć wam na czym to wszystko polega i co zrobi by kobieta miała prawdziwy, sycący, wyjątkowo mokry orgazm z wytryskiem.

Wibrator który pomoże osiągnąć Ci kobiecy wytrysk 2024

Bezdotykowy stymulator łechtaczki Satisfyer

Pomóż sobie wibratorem

Co to jest squrting?

„Fontanna miłości”, „Tsunami miłości”, „Jizzing”. Wszystkie te slangi odnoszą się do tej samej funkcji seksualnej — tryskania. Zobaczmy jednak bardziej ortodoksyjną definicję tego terminu. Squirting to akt seksualny, podczas którego podczas seksu wydalany jest płyn ze sromu. Jest często opisywany jako silne uczucie fal przechodzących przez ciało i wychodzących z niego. Płyn jest często wyrzucany w odpowiedzi na stymulację seksualną, gdy jesteś bardzo podniecony. Chociaż na temat tryskania toczy się wiele dyskusji, głównie na temat zawartości tej miłosnej fontanny. Wiele osób twierdzi, że to tylko siusiu. Cóż, tak nie jest.

Nauka zidentyfikowała tryskanie jako połączenie mocznika, kreatyny i kwasu moczowego. Ten potężny erotyczny płyn jest wystrzeliwany z gruczołu Skene, znajdującego się u podstawy cewki moczowej. Oprócz tego, że mylona jest z siusiu, tryskanie jest często mylone z orgazmem. Chociaż możesz słyszeć, że ludzie używają terminów takich jak „squirting orgazm”, doświadczanie obu odmian przyjemności seksualnej pomoże ci uświadomić sobie, że nie są one takie same.

Czasami możesz mieć szczęście doświadczać obu form seksualnego szczytowania jednocześnie, co jest bez wątpienia szczytem seksualnego podniecenia. Innym razem masz orgazm przed lub po tryskaniu. Warto jednak zauważyć, że można tryskać, nawet nie będąc tego świadomym.

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy możesz doświadczyć tego rozkosznego uczucia. Chociaż badania nad kobiecym wytryskiem i innymi formami kobiecych przyjemności seksualnych są ograniczone, niektóre badania wykazały, że wszystkie kobiety mają możliwość tryskania. Chociaż nie wszyscy doświadczą tej formy satysfakcji seksualnej.

Co zrobić aby osiągnąć kobiecy wytrysk

Tak jak odczuwasz satysfakcję z orgazmu przez działanie partnera, tak samo odczuwasz seksualne spełnienie, gdy się samodzielnie zaspokajasz. Chociaż nie ma określonej księgi zasad, której należy przestrzegać, aby podjąć tę przyjemną podróż, to jednak istnieją konkretne techniki, które zwiększają prawdopodobieństwo wytrysku.

Powszechnymi sposobami osiągnięcia tego orgazmicznego uczucia uwolnienia jest stymulacja punktu G lub łechtaczki. Punkt G jest jednym z najbardziej wrażliwych miejsc na ciele, a wiedza o tym, jak poruszać się po tym miejscu, jest kluczem do ostatecznej satysfakcji seksualnej. Wykonaj poniższe czynności, aby zmusić się do tryskania.

– Seks to nie tylko czynność, którą musimy wykonać, żeby spłodzić potomstwo. Dziś seks głównie ma być dla obojga partnerów przyjemnością. Aby wznieść się na najwyższy poziom seksualnej euforii, musisz zadbać o maksymalny relaks. Jeśli jesteś napięta, Twoje mięśnie mogą się kurczyć i utrudniać wytrysk – squirting.

  • Pamiętaj o delikatnym dotyku, który najpierw buduje napięcie, a kiedy przyspieszysz… zmusisz się do tryskania! Poświęć trochę czasu na pieszczoty bardzo wrażliwych części ciała, w tym piersi i łechtaczki. Można to zrobić palcami lub zabawkami erotycznymi, które ci się podobają.
  • Użyj zabawki erotycznej. Zabawki erotyczne są Twoimi najlepszymi partnerami, gdy chcesz zapewnić sobie przyjemność seksualną. Nazwij, co chcesz osiągnąć, a gwarantujemy, że jest do tego zabawka erotyczna. Zabawki erotyczne, takie jak wibratory i zakrzywione wibratory, świetnie nadają się do stymulacji punktu G i łechtaczki. Mogą pomóc szybciej osiągnąć punkt kulminacyjny, a także świetnie nadają się do tryskania gdy stymulowane jest odpowiednie miejsce.
  • Celuj w punkt G. Jak wspomniano wcześniej w artykule, stymulacja łechtaczki i punktu G są najpewniejszymi aktami seksualnymi, dzięki którym można osiągnąć wytrysk. Do osiągnięcia wytrysku, musisz upewnić się, że dotykasz właściwego miejsca przy każdym ruchu ręki. Jeden lub dwa palce to wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać ten ruch, ale upewnij się, że użyto wystarczającej ilości lubrykantu, aby zmniejszyć tarcie i możliwy ból. Delikatnie „klepnij” i pogłaszcz to miejsce. Kontynuuj ruch palca, aż poczujesz, że masz zamiar sikać. To jest alarm, na który czekałaś.

Najlepsze pozycje seksualne które pomogą osiągnąć kobiecy wytrysk

Chociaż najlepiej znasz swoje ciało, nie oznacza to, że jesteś jedyną osobą, która może sprawić sobie przyjemność. Squirting można również osiągnąć podczas seksu z partnerem, pod warunkiem, że masz partnera, który chce tego z tobą spróbować. W rzeczywistości może to być nawet przyjemniejsze niż samotna zabawa, ponieważ masz luksus odpoczywania, aby cieszyć się orgazmem. Warto zauważyć, że squirting jest częściej osiągalny w niektórych pozycjach seksualnych niż w innych. Oto kilka, które możesz spróbować by trysnąć w trakcie seksu!

  • Styl na pieska: Piesek to idealna pozycja seksualna do stymulacji przedniej ściany pochwy, w której znajduje się punkt G. Nie, ta pozycja nie ogranicza się tylko do par heteroseksualnych, dzięki wibratorom i strap-onom. Możesz rozszerzyć i wyginać kolana w różnym stopniu, aby zmienić kąt penetracji, aby uzyskać lepszą stymulację. Jeśli jesteś w stanie dobrze balansować tylko jedną ręką, możesz stymulować łechtaczkę palcami lub wibratorem.
  • Spooning: Spooning to kolejna świetna pozycja seksualna, która może zwiększyć przyjemność seksualną i wywołać tryskanie. W tej pozycji penis jest skierowany bezpośrednio na punkt G. W tym stylu seksualnym musisz odepchnąć się lub możesz pozwolić swojemu partnerowi pochylić się do przodu i wpaść na ciebie. Odpowiednio ćwiczony kąt pozwala partnerowi stymulować punkt G, podczas gdy łechtaczka pozostaje otwarta do stymulacji. W tej pozycji twoje ręce są wolne, możesz więc w tym czasie bawić się swoją łechtaczką.
  • Odwrócona kowbojka: Jest to optymalna pozycja seksualna do stymulacji punktu G i łechtaczki. Ta pozycja pozwala dyktować tempo i poziom penetracji. Wspinaj się na partnera, ale zamiast być twarzą do niego, odwróć się, gdy penis lub wibrator zostanie włożony. Zacznij, upewniając się, że penis masuje Twój punkt G przy każdym posunięciu…

Najlepsze zabawki erotyczne, które ułatwią wytrysk!

Jak wspomniano wcześniej w artykule, odpowiedni masaż punktu G jest niemal konieczny, jeśli chcesz wywołać u siebie wytrysk. Kilka zabawek erotycznych zostało zaprojektowanych tak, aby zapewniać najwyższą przyjemność seksualną poprzez stymulację punktu G. Właściwie masując punkt G i łechtaczkę, możesz osiągnąć wybuchowy punkt kulminacyjny, który skutkuje pierwszym orgazmem z wytryskiem. Każda z poniższych zabawek erotycznych może okazać się świetną opcją, jeśli potrzebujesz pomocy w szczytowaniu.

  1. Wibrator punktu G – Jak sama nazwa wskazuje, wibrator punktu g jest najlepszą zabawką erotyczną do stymulacji punktu g. To urządzenie ma na celu dostarczanie przyjemności seksualnej poprzez masowanie punktu G. Możesz używać tej zabawki samodzielnie lub poprosić o pomoc swojego partnera w by pomógł Ci w zabawie.
  2. Wibrator łechtaczki – Oprócz stymulacji punktu G, innym sposobem na osiągnięcie szczytowania i tryskania jest zabawka w stylu – zewnętrzna łechtaczka. Użyj tej zabawki we właściwy sposób, a w mgnieniu oka dojdziesz do wybuchowego punktu kulminacyjnego.
  3. Dildo – Dildo to kolejna świetna zabawka erotyczna, której można używać do masażu punktu G i wywoływania trysków. Ta zabawka w kształcie fallicznym pozwala trafić w swoje ulubione zmysłowe miejsce, a jednocześnie zapewnia przyjemność poprzez penetrację. Zastosuj technikę pchania i stymuluj punkt G, aż eksplodujesz!

Jeśli udało Ci się osiągnąć wybuchowy trysk podczas orgazmu, którego pragnęłaś, to świetnie. Jeśli nadal masz problem z tryskaniem, warto pamiętać, że squrting może nie przyjść przy pierwszej próbie. Nie poddawaj się. Wczuj się w potrzeby swojego ciała, odpłyń – a na pewno się uda!

Zobacz również

Squirt i Często zadawane pytania

Aby skutecznie doprowadzić partnerkę do tryskania, musisz zadbać o to, abyś dostarczył jej maksimum przyjemności w postaci stymulacji łechtaczki i punktu G. Można to zrobić za pomocą penisa, rąk, ust, a nawet zabawek erotycznych.

Doprowadzenie się do tryskania będzie łatwym zadaniem, gdy nauczysz się, jak prawidłowo dawać przyjemność swojemu ciału. Upewnij się, że jesteś zrelaksowana i skup się na masowaniu wrażliwych obszarów seksualnych, takich jak punkt G i łechtaczka. To tylko kwestia czasu, zanim nadejdzie wybuchowa mieszanka soków.

Aby móc tryskać podczas seksu ze swoim partnerem, porozmawiaj z nim, aby upewnić się, że oboje jesteście skupieni na tym samym celu. Zachęć swojego partnera, aby zwracał większą uwagę na punkt G i łechtaczkę i upewnij się, że twoje ciało jest odpowiednio zrelaksowane, aby wywołać wytrysk.

Squirt to wydalanie płynu ze sromu podczas seksu. Często jest mimowolne i jest wynikiem intensywnej przyjemności poprzez stymulację punktu G i łechtaczki.

Zabawki erotyczne nadchodzą z pomocą, jeśli chcesz zmusić się do tryskania. Najlepszą opcją do tego celu są wibratory. Skup się na stymulacji punktu G i łechtaczki. Możesz także skorzystać z lubrykantu, aby doświadczenie było przyjemniejsze.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved