Jak mieć orgazm punktu G? - Poradnik 2024

Dowiedz się więcej jak osiągnąć orgazm punktu G

Mój przyjaciel otworzył klub ze striptizem o nazwie „Punkt G”. Zamknął się po tygodniu, ponieważ większość mężczyzn nie mogła go znaleźć. Kawał świetny, prawda? W życiu wcale nie jest to takie zabawne.
Wielu mężczyzn naprawdę nie wie jak znaleźć, albo co gorsza – nawet nie słyszeli o słynnym punkcie G. Więc: Panowie – to miejsce oszałamiających orgazmów kobiety! Jeśli już znajdziecie ten punkt – kobieta nie będzie chciała wypuścić Was z łóżka!

Jeśli więc szukasz wskazówek jak znaleźć punkt G – przeczytaj ten artykuł! Znajdziesz tu wszystko co musisz wiedzieć o orgazmie punktu G!

Czym jest orgazm w punkcie G?

Punkt G, znany również jako Punkt Grafenberga, to malutki obszar położony około dość płytko – wzdłuż kanału pochwy, bardzo blisko pępka. Jest to nie tyle struktura anatomiczna, co strefa erogenna. Punkt G, znany jako „słodki punkt u kobiet” to bardzo wrażliwy seksualnie punkcik. Po podnieceniu puchnie lekko i sprawia wrażenie niewielkiego wybrzuszenia lub wzniesienia. Kiedy punkt G jest masowany, stymulowany jest wewnętrzny trzon łechtaczki, co powoduje bardzo intensywne stymulacje seksualne, które są zgodne z całym szumem, który słyszałeś o punkcie G i nie tylko. Jeśli więc znajdziesz ten punkt u swojej kobiety – albo u siebie samej – możesz mieć pewność, że od razu poczujesz że to właśnie „to”!

Kobiecy punkt G może się różnić dla każdej osoby, dlatego nie jest tak łatwo znaleźć. U niektórych osób może być nieco w lewo albo w prawo, podczas gdy u innych jest bliżej otworu pochwy albo przeciwnie – dużo głębiej. Kobiety mogą jednocześnie cieszyć się orgazmami łechtaczki i punktu G, zapewniając ogromne podniecenie seksualne.

Jak znaleźć swój punkt G?

Naukowcy ustalili – nie ma określonej anatomicznej lokalizacji punktu G – to właśnie dlatego jego znalezienie jest tak trudne. Dobrą informacją jest to, że przynajmniej udało się zawęzić strefę poszukiwań. Rozluźnij się, użyj koniecznie ulubionego lubrykantu i przystąp do poszukiwań… Włóż delikatnie palec, bądź dwa w głąb pochwy. Zegnij palce i kołysz nimi w kierunku pępka. Delikatnie „głaskaj” i powoli wczuj się w doznania które właśnie odczuwasz. Znalazłaś tkankę, która wydaje się grubsza, twardsza i gęstsza niż otaczający ją obszar? Prawdopodobnie trafiłaś. Nie ma konkretnego sposobu na dotykanie tego miejsca – więc wypróbuj kilka sposobów i wybierz ulubiony.

Najlepsze pozycje do stymulowania punktu G

Teraz, gdy rozumiesz, czym jest Punkt G i wiesz jak go znaleźć… zadbaj o najlepsze pozycje seksualne, aby stymulować słynne miejsce!

– Pozycja na pieska – to bardzo popularna pozycja, która zapewnia idealny kąt do stymulacji punktu G. Zapewnia też możliwość głębokiej penetracji co pozwala dotrzeć do wtórnych narządów płciowych – takich jak pośladki czy piersi.

– Kowbojka – ta pozycja daje kobiecie pełną kontrolę nad rytmem i głębokością penetracji – kąt również możemy stymulować – a co za tym idzie – skupić się na stymulacji punktu G. –

G-Whiz – ta pozycja (jak sama nazwa wskazuje) została zaprojektowana specjalnie do stymulacji punktu G. W pozycji nogi są wysoko uniesione, pochwa zwężona, co zdecydowanie ułatwia znalezienie punktu G. Poruszając nogami na boki, można zmienić kąt penetracji i trafić na wspaniały, złoty punkt G!

Zabawki erotyczne, które będą stymulować punkt G.

  • Wibrator króliczek – to zabawka stworzona do jednoczesnej stymulacji punktu G i do masażu łechtaczki – jest uwielbiany przez kobiety. Wzmocnione doznania i mieszane orgazmy!
  • Wibrator punktu G – to najlepszy z najprostszych wibrator do stymulowania punktu G, jest idealnie zakrzywiony, o grubej strukturze i ma silne pulsacje.
  • Wibrator punktu G i łechtaczki – to kolejna zabawka, która pozwoli Ci na szybkie osiągnięcie orgazmu. Wibrator ten masuje łechtaczkę, a szpiczasta końcówka masuje punkt G – zapewniając bardzo silne uczucie przyjemności.

Wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć orgazm Punktu G!

Potraktuj poniższe podpowiedzi jak poradnik stymulacji punktu G! – Upewnij się, że jesteś w pełni podniecona przed poszukiwaniami punktu G. Jego wielkość bowiem jest wprost proporcjonalna do podniecenia. Drodzy Panowie – zadbajcie więc o odpowiednie podniecenie swojej partnerki, a zwiększycie szansę na odnalezienie punktu G!

  1. Poszukaj ciekawych zabawek erotycznych, które zaprojektowane są specjalnie do stymulowania punktu G. Możecie bawić się nimi solo, albo z partnerem! W artykule zresztą omówiliśmy już kilka ciekawych zabawek do stymulowania punktu G. Chodzi o to by „celowały” one w górną ścianę pochwy.
  2. Zawsze bardzo dobrze jest samodzielnie znaleźć punkt G, zanim jeszcze partner zacznie go szukać. Kiedy już odkryjesz to miejsce, koniecznie znajdź pozycję podczas stosunku, która dokładnie pozwoli Ci wycelować w upragnione miejsce…
  3. Jeśli długo nie potrafisz znaleźć punktu G, kontynuuj szukanie. Nie poddawaj się! Spróbuj różnego rodzaju stymulacji by sprawdzić, która na Ciebie działa najlepiej! Pamiętaj również, że stymulacja to nie tylko dotykanie sfer intymnych, ale także piersi, sutków, zabawę analną…

Wnioski

Pamiętaj jedno! Twojego ciała nikt nie zna tak doskonale jak Ty sama. Nie ma również idealnego poradnika, który powie gdzie dokładnie jest punkt G i jak go stymulować. Nie popadaj jednak w paranoję – jeśli wpadniesz w obsesję poszukiwania punktu G – zaniedbasz inne możliwości osiągnięcia orgazmów.

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł – sprawdź do zabawy zabawki erotyczne, które przedstawialiśmy parę linijek wyżej. Istnieje bardzo wiele opcji, do wyboru, do koloru – w zależności od gustu i budżetu.

Zobacz również

Punkt G i często zadawane pytania

Włóż jeden lub dwa palce do pochwy, zwijając je w kierunku pępka. Postaraj się zidentyfikować obszar, który wywołuje więcej wrażeń niż otaczające go miejsca, jeśli jesteś mocno podniecona, miejsce to będzie miało inną strukturę. Po jego znalezieniu baw się nim z przyjemnością, ruchem, który lubisz najbardziej. Ponadto, jeśli twoje palce nie sprawdzą się, możesz kupić wibrator albo inną zabawkę erotyczną, która stworzona jest do stymulacji punktu G!

Orgazm w punkcie G wywołamy dzięki dotknięciu we właściwy sposób – jeśli trafisz w odpowiednie miejsce – poczujesz orgazm, jakiego prawdopodobnie nie czułaś nigdy wcześniej!

Istnieją różne wibratory, które bezpośrednio lub pośrednio stymulują punkt G. Najlepsze zabawki mają gładką strukturę i mają charakterystycznie wygięty kształt, dzięki któremu dostarczają intensywnych doznań.

Przed użyciem wibratora zawsze pomocne jest ręczne zlokalizowanie punktu G za pomocą palców. Zabawki erotyczne, takie jak wibratory, działają najlepiej, gdy jesteś podniecona – i pamiętaj – dobrze jest użyć lubrykantu.

Włóż palec lub dwa do pochwy i przesuń je po górnej ścianie. Poszukaj obszaru, który wydaje się nieco odmienny od otoczenia i wywołuje u ciebie bardziej ekstatyczne reakcje. Kontynuuj stymulację obszaru ruchem „przyjdź-tutaj”, czyli zginając palec w ruchu przywołania kogoś.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved