Orgazm łechtaczkowy: Przewodnik 2024

Dowiedz się więcej na temat orgazmu łechtaczkowego

Jakie masz doświadczenia z orgazmem łechtaczkowym? Dla wielu Pań jest to faworyt, jest oszałamiający i nic na tym świecie nie może mu się równać. Niestety dla innych jest jak Wielka Stopa – legenda mówi, że istnieje, ale… Ty nigdy go nie widziałaś. Niezależnie od tego czy miałaś orgazmy czy nie, nie ma co dyskutować – są one dużą częścią doświadczenia seksualnego.

Orgazmy pojawiają się, gdy mięśnie, które wcześniej były napięte podczas podniecenia seksualnego, nagle się rozluźniają. Istnieją różne rodzaje orgazmów, które przebiegają według tego samego podstawowego mechanizmu, chociaż niektóre są łatwiejsze do osiągnięcia niż inne. Co najważniejsze, musisz znać się na kobiecej anatomii, jeśli chcesz by osiągnęła doskonały orgazm. Jeśli zaś bawisz się solo – poznaj swoje ciało i zabaw się swoją łechtaczką – wsłuchaj się w potrzeby swojego ciała a zwariujesz!

Ten artykuł potraktujcie jako przewodnik do osiągania kobiecego orgazmu – łechtaczkowego!

Czym jest orgazm łechtaczkowy?

Po pierwsze, wytłumaczmy sobie czym jest łechtaczka – to mały narząd wypełniony zakończeniami nerwowymi. Posiada kaptur i sięga do wewnętrznej strony warg sromowych. Orgazmy łechtaczkowe można osiągnąć dzięki stymulacji łechtaczki. W przeciwieństwie do orgazmów pochwowych, łechtaczka będzie wdzięczna za jakąkolwiek uwagę – zawsze – czy robisz to z partnerem czy solo. Orgazmom łechtaczkowym zwykle towarzyszy niezrównana przyjemność, dreszcze i mrowienie. Można je osiągnąć, stosując tarcie lub nacisk dłonią, językiem lub palcami w ruchu okrężnym lub w przód iw tył… Każda kobieta jest inna więc i orgazm osiągnie „dotykana” w inny sposób.

Zabawki erotyczne do stymulacji łechtaczki

Niektóre z bardziej popularnych wyborów to wibratory, duże różdżki, zabawki z przyssawkami itp. Gdy są używane prawidłowo, będziesz ciągle przychodzić po więcej. O ile łechtaczka będzie Ci wdzięczna za pieszczoty – Twoje ręce mogą po czasie „odmawiać posłuszeństwa” – możemy więc sobie urozmaicić i jeszcze bardziej uprzyjemnić zabawę – przy pomocy dobrze dobranych zabawek erotycznych.

Rodzaj  najlepszej zabawki erotycznej pomocnej do osiągniecia orgazmów łechtaczkowych to wibratory różdżki. Są wszechstronne, z długimi rączkami i dużymi główkami, które zapewniają doznania nie z tej ziemi. Różdżki świetnie nadają się do samodzielnej zabawy łechtaczką.

Innym faworytem są wibratory ssące. Tutaj przyjemność można czerpać z pulsujących i ssących wibracji skierowanych na łechtaczkę. Ta zabawka erotyczna do stymulacji łechtaczki najlepiej naśladuje seks oralny. Wiele marek zapewnia, że ich wibrator ssący ma różne poziomy intensywności.

Najlepsze pozycje do stymulacji łechtaczki

Są pozycje seksualne, które sprawią, że łechtaczka wyjątkowo mocno Wam się odwdzięczy…

  • Sofa Doggy: Ta pozycja jest bardzo podobna do słynnego Doggystyle; jedyną różnicą jest to, że robisz to na kanapie. Daje Ci szansę na stymulację łechtaczki przy każdym przenikliwym pociągnięciu. Ponadto, ponieważ siedzisz na kanapie, do podparcia potrzebna jest tylko jedna ręka, druga… pozostaje wolna – co z nią zrobisz?
  • Lotos: Lotos to intensywna pozycja seksualna, w której partnerzy siadają okrakiem naprzeciw siebie, z rękami i nogami owiniętymi wokół siebie. W przeciwieństwie do wielu innych pozycji seksualnych, ta nie wymaga żadnego pchania. Zamiast tego ścierasz się ze sobą, ułatwiając stymulację łechtaczki bez penetracji.
  • Kowbojka: Kowbojka to znana pozycja seksualna, która koncentruje się na stymulacji łechtaczki i penetracji. Kąt tej pozycji daje pełną kontrolę osobie na górze, pozwalając ci ocierać się o wrażliwy obszar, co ułatwia osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego.

Wskazówki - jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy

Partner leży obok? Nic nie szkodzi. Baw się swoją łechtaczką, niech później dołączy do zabawy… Jeśli jesteś sama – baw się nią, wczuj się w to co robisz – zobaczysz jak szybko osiągniesz orgazm!
Jedną rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku stymulacji łechtaczki, jest eksperymentowanie. Niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z partnerem, powinnaś również pamiętać, że dobre miejsce z zeszłego tygodnia może nie być tak dobre w następnym. Wciąż próbuj nowych miejsc, nowych zabawek… nowych przygód!

Dla wielu orgazmy nie są łatwe, ale z orgazmem łechtaczkowym może być łatwiej. Istnieje kilka hacków, które inni uznali za pomocne. Mogą pomóc ci one zarówno podczas zabawy z parterem jak i podczas zabawy solo.

Staraj się zmieniać siłę nacisku na łechtaczkę – mocniej, słabiej, wolniej, szybciej… – tego chyba nie musimy Ci tłumaczyć? Jeśli chcesz dłuższych pieszczot, kiedy łechtaczka staje się bardzo wrażliwa – zwolnij, bądź przerwij na moment, by opóźnić orgazm! Pamiętaj, różne pociągnięcia dla różnych osób – dosłownie. Nie wahaj się bawić z poziomem nacisku i szybkości, aż znajdziesz idealną częstotliwość.

Dla wielu kobiet orgazm łechtaczkowy to najlepszy… i jedyny orgazm jaki przeżyły podczas całego swojego życia seksualnego.

Wnioski

Orgazm łechtaczkowy nie jest mitem! Zdarzy się kiedy będziesz dobrze znać swoje ciało/ ciało swojej partnerki – na pomoc przychodzą również przeróżne zabawki erotyczne, które mogą urozmaicić wrażenia!

Zobacz również

Często zadawane pytania

Znalezienie łechtaczki może być trudne, ponieważ znajduje się na szczycie sromu, pod kapturem w wewnętrznej części warg sromowych. U niektórych łechtaczka jest malutka, u innych zaś większa i bardziej widoczna. Pomocną wskazówką w znalezieniu łechtaczki jest wyczucie górnej lub przedniej struktury pochwy.

Zamiast penetracji pochwy, skup się na podnieceniu jej, spędzając więcej czasu na grze wstępnej. Całowanie, sprośne rozmowy, seks oralny, wypróbuj to wszystko, aby dowiedzieć się, na jakie czynności seksualne najlepiej reaguje jej ciało. Spróbuj też zabawek erotycznych. Skoncentruj się na stymulacji łechtaczki, a w mgnieniu oka doprowadzisz ją do szaleństwa!

Orgazmy łechtaczkowe można osiągnąć ręką lub za pomocą zabawki erotycznej podczas masturbacji. Są jednak i przypadki, gdzie kobiety potrzebują bardziej intensywnych wibracji łechtaczki by osiągnąć orgazm – więc szukaj, próbuj, masuj, dotykaj…

Zabawki erotyczne nie zawiodą. Nigdy. Aby poprawić i urozmaicić swoje życie seksualne możesz kupić kilka ciekawych modeli wibratorów i przetestować je na swojej łechtaczce! Masz do wyboru zabawki ssące, duże różdżki, zaciski łechtaczki i wibratory zewnętrzne, które mogą Cię doprowadzić do silnego orgazmu. Aby dokonać wyboru, zastanów się, czy chcesz coś dyskretnego lub poręcznego; coś, co może naśladować seks oralny; czy coś, co sprawdzi się podczas podwójnej penetracji…

Aby orgazm łechtaczkowy trwał długo, musisz poświęcić trochę czasu na cieszenie się chwilą. Pamiętaj, aby zmniejszyć nacisk podczas pocierania lub dotykania łechtaczki. Gdy przyjemność się nasila, zmniejsz tempo, a po kilku sekundach wróć do normalnej prędkości. Orgazm łechtaczkowy może trwać dłużej, jeśli stymulacji łechtaczkowej towarzyszy penetracja pochwy lub odbytu. Skupienie się na seksie penetrującym wraz ze stymulacją może sprawić, że orgazm będzie trwał dłużej.

Wibratory tego typu tworzą pulsacje, które poprawiają przepływ krwi do narządów, zwiększając tym samym szansę na orgazm. Umieść urządzenie na łechtaczce, zabaw się ustawieniami poziomów intensywności wibracji… Najlepiej zacząć od mniej intensywnego nacisku. Użyj wibratora, następnie wyjmij go, a później znów użyj. Możesz powtarzać ten cykl, aż do osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego…

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved