Jak się masturbować? - Przewodnik 2024

Dowiedz się więcej na temat masturbacji i tego jak się masturbować!

Co przychodzi Ci na myśl na wzmiankę o masturbacji? Intensywna sesja walenia konia… Jednak jesteśmy tutaj, aby poinformować Cię, że masturbacja to coś więcej niż szybka zabawa rękami, tylko po to by zaznać orgazmu. Masturbacja to sztuka, która obejmuje odkrywanie, odczuwanie, relaks i nieograniczoną ilość energii – na cały dzień!

Znanej twórczyni książek erotycznych „poznanie swojego ciała to najlepsze podejście do masturbacji”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o masturbacji i jej korzyściach dla Ciebie jako jednostki, wybierz się z nami na tę zabawną przejażdżkę. Przeczytaj artykuł!

Co to jest masturbacja?

Masturbacja to stymulacja genitaliów w celu podniecenia seksualnego, przyjemności i ostatecznego orgazmu. Odbywa się poprzez delikatne dotykanie, masowanie lub głaskanie genitaliów (głównie penisa, sutków, odbytu i łechtaczki). Początkowe pociągnięcia i powolne dotknięcia powodują nagromadzenie podniecenia w twoim rdzeniu, które staje się bardziej intensywne z powodu stałego nacisku, a gdy pojawia się orgazm, twoje ciało jest zmuszone puścić to nagromadzenie. Tak, wiemy, że większość z Was wie w jaki sposób to działa, niestety są osoby na świecie, które nie wiedza, bo nigdy nie oddawały się przyjemności (czy to solo czy z partnerem) jaką jest masturbacja. Udział partnera w masturbacji wynosi około zera; dlatego to Ty odpowiadasz za własną przyjemność. Możesz jechać szybko lub wolno – wszystko dzieje się we własnym tempie. Wierz lub nie, ale masturbacja to świetny sposób na relaks, przejęcie kontroli, odkrywanie i czerpanie przyjemności z własnego ciała.

Dlaczego masturbacja jest przez wielu uważana za złą?

Innymi słowy, pytamy, dlaczego uważasz, że temat masturbacji jest tematem tabu? Choć lubimy myśleć, że świat jest liberalny, większość z nas nadal żyje w konserwatywnych społeczeństwach, w których kultura czystości jest przyswajana w młodym wieku.

Mężczyźni i kobiety są wcześnie uczeni, że ich ciała są święte i nie powinny być dotykane seksualnie. Ale spójrz na siebie, wszystkich zainteresowanych poznaniem swojej anatomii i dobrą zabawą. Z medycznego punktu widzenia masturbacja jest uważana za naturalną i nieszkodliwą, więc nie masz się czym martwić (oczywiście są osoby uzależnione od masturbacji, ale wszystko jest dla ludzi, jeśli dozowane z odpowiednią częstotliwością!).

Kto się masturbuje?

Metody masturbacji kobiet i mężczyzn różnią się, to logiczne. Oczywiście efekt końcowy ma być ten sam, ale sam akt różni się od płci.

  • Gra wstępna: Tak, twoje ciało potrzebuje słodkiej miłości. Poczuj się i spróbuj głaskać i masować się, aby zwiększyć krążenie krwi, pobudzenie i stwardnienie niektórych części. Tylko Ty wiesz, kiedy jesteś gotowy, aby przejść do następnego kroku. Pozwól swojemu ciału dyktować za ciebie. –
  • Przejdźmy dalej: Na tym etapie potrzebujesz odpowiedniego smarowania. Podczas stymulacji odbytu należy go odpowiednio nasmarować przed włożeniem zabawki na palec/odbyt. To samo dotyczy pochwy i łechtaczki. Jeśli bawisz się swoim penisem, delikatnie umieść go w dłoniach, pierścieniu na penisa lub kieszonkowej cipce.
  • Eksperymentuj: Zaszalej i baw się dobrze! W tym momencie wszystko, co wydaje się dobre, jest właściwe. Zmień prędkość swojej zabawki, tempo poruszania ręką… A jeśli chcesz podnieść poprzeczkę i podniecić się jeszcze bardziej… usiądź przed lustrem i zacznij obserwować swoje ciało podczas zabawy!
  • Orgazm / Satysfakcja: masturbacja to coś więcej niż szybkie osiągnięcie orgazmu (dlatego umieściliśmy obok niej satysfakcję). To jest moment, w którym całe napięcie seksualne zostaje uwolnione i wracasz na ląd. Ta ulga seksualna jest jedną z największych korzyści z masturbacji. Ucz się! Musisz nauczyć się nowych technik, które okażą się bardziej skuteczne w dawaniu ci ekstremalnej przyjemności, na którą zasługujesz.

Przewodnik masturbacji - krok po kroku.

Zanim zagłębimy się w to, ustalmy, że twoje techniki masturbacji są w 100% ważne. Mężczyźni i kobiety na całym świecie używają zabawek erotycznych, aby zmienić swoją zabawę w dobrej na świetną. Jak to? Zabawki erotyczne, zwłaszcza wibratory, mają ten dodatkowy szum, który sprawia, że eksplodujesz we właściwy sposób.

Porozmawiajmy o tym, które zabawki erotyczne będą odpowiednie dla każdego rodzaju stymulacji. Anal: do stymulacji odbytu można używać zabawek analnych, takich jak zatyczki analne, pompki analne i koraliki analne.

Pochwa: do stymulacji pochwy, sprawdź wibratory, różdżki i wibratory króliczki.

Łechtaczka: do stymulacji łechtaczki zainwestuj w wibrator łechtaczkowy, wibrujące jajko, wibratory motylkowe, a nawet wibrujące majtki.

Penis: męskie masturbatory odpowiednie do stymulacji prącia to pierścienie na penisa czy sztuczne pochwy.

Ze wszystkich zabawek erotycznych, których możesz użyć, aby masturbacja była lepsza, zabawki bez użycia rąk są najlepsze, ponieważ dają ci swobodę używania rąk w innym miejscu, zamiast skupiania się na jednym.

Pozycje idealne do masturbacji.

Czy ten artykuł byłby kompletny, gdybyśmy nie wspomnieli o najlepszych pozycjach do masturbacji? Ty będziesz sędzią. W przypadku masturbacji kobiet istnieją różne pozycje, w zależności od obszaru, który chcesz stymulować. Do stymulacji łechtaczki możesz leżeć twarzą do góry; w przypadku pochwy/odbytu przyjmij pozycję psa lub przysiad. Jeśli masz automatyczny masturbator który można używać bez użycia, możesz przyjąć pozycję kowbojki.

Najlepszym sposobem na masturbację dla facetów jest pozostanie w pozycji siedzącej. Możesz jednak zmienić wszystko, opierając się o blat, leżąc na czworakach lub stojąc… Wszystko zależy od Twoich preferencji.

W ankiecie przeprowadzonej przez TENGA z 2016 roku odkryliśmy, że 78% dorosłych na świecie się masturbuje; a to coś mówi. Czy tak duża populacja świata może się mylić co do swojego ciała? Mamy nadzieję, że podobało Ci się czytanie naszych wskazówek dotyczących masturbacji tak samo, jak podobało nam się tworzenie tego artykułu dla Ciebie!

Zobacz również

Jak się masturbować?

Możesz masturbować się, jak chcesz, używając palców, dłoni lub zabawek erotycznych. Pierwszym krokiem jest wejście z samym sobą w rodzaj gry wstępnej, delikatnie głaszcząc różne części ciała. Kiedy jesteś podniecony, zacznij działać, smarując pochwę/łechtaczkę/penisa. Używaj rąk/palców, aby pocierać obszar, aż dojdziesz. Jeśli w grę wchodzi zabawka erotyczna, włącz ją i umieść we właściwym miejscu. Dotykaj siebie, aż będziesz gotowa/gotów by dojść!

Nie ma nic złego w masturbacji. Z medycznego punktu widzenia masturbacja kobiet i mężczyzn jest nieszkodliwa i w rzeczywistości może pozytywnie wpływać na zdrowie psychiczne i fizyczne. O ile nie używasz brudnych zabawek erotycznych / brudnych palców i panujesz nad chęcią zabawy – od masturbacji można się uzależnić.

Umyj ręce. Następnie upewnij się, że jesteś dobrze nasmarowana. Pocieraj wargi sromowe okrężnymi ruchami, aż dojdziesz do łechtaczki. Delikatnie pogłaszcz łechtaczkę i włóż palec (palce) do pochwy, gdy będziesz gotowa. Jeśli dotykasz odbytu, wykonaj te same kroki, ale nałóż więcej lubrykantu i delikatnie wepchnij palec do odbytu.

Odpowiedź powinna brzmieć: „tak często, jak chcesz”. Ale po rozważeniu innych czynników, powiemy, masturbuj się, gdy masz czas i prywatność, aby zaangażować się w swoją przyjemność.

Co jest dobre dla gęsi, jest dobre dla gąsiora, tak? Kobieca masturbacja jest zdrowa i wiadomo, że poprawia zdrowie psychiczne i seksualne kobiet. Zmniejsza również ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową – jak? – Lepiej jest się masturbować niż wchodzić do łóżka każdemu napotkanemu, chętnemu facetowi.

Dziewczyny mają różne sposoby masturbacji za pomocą palców lub zabawek erotycznych. Ulubione są palce, ponieważ dziewczyna może kontrolować swój zakres ruchu; inni wolą wibratory i zabawki analne, które pomagają im czuć wszystko mocniej.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved