Jak osiągnąć orgazm podczas penetracji pochwy? Poradnik - 2024

Dowiedz się jak osiągnąć orgazm pochwowy

Czy wiesz, że orgazmy waginalne naprawdę istnieją? Po pierwsze, powiedzmy, że nie potrzebujesz orgazmu pochwowego, żeby cieszyć się seksem, dobrze? Jednak wiele kobiet nie doświadczyło jeszcze cudu, jakim jest orgazm pochwowy, ale nie martw się. Zgromadziliśmy w jednym artykule wskazówki dotyczące orgazmu pochwowego, które zagwarantują Ci wstrząsający orgazm pochwowy!

Zabawki pomocne do osiągnięcia orgazmu 2024

Wibrator Lelo Soraya

Wibratory

Znajdź wibrator dla siebie

Co to jest orgazm pochwowy?

Orgazm pochwowy jest punktem kulminacyjnym, który następuje poprzez penetrację i stymulację kobiecej pochwy. Penetracja i pochwa to tutaj słowa kluczowe. Ponieważ pochwa jest otworem, stymulacja nie może nastąpić bez formy penetracji. Można to również nazwać wewnętrznym kobiecym orgazmem, ponieważ wszystko dzieje się „wewnątrz”. Penetracja pochwy może nastąpić za pomocą palca, penisa, dildo lub wibratora. Niezależnie od użytego „narzędzia”, ostatecznie liczy się przyjemność kobiety i satysfakcja – zarówno jej jak i partnera, jeśli to on daje kobiecie tę radość.

Różnica między orgazmem pochwowym a łechtaczkowym?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że orgazmy pochwy i łechtaczki różnią się między sobą. Jednak wiele kobiet przekonało się, że orgazm pochwowy różni się znacznie od orgazmu łechtaczkowego lub jakiegokolwiek innego. Jest to bardzo zrozumiałe, ponieważ lokalizacja jest inna, więc i samo uczucie jest inne.

Orgazmy łechtaczkowe są najczęściej odczuwane na powierzchni ciała, ponieważ łechtaczka znajduje się nieco na powierzchni. Często jest to uczucie mrowienia lub przytłaczającej przyjemności przebiegającej przez twój mózg i skórę.

Jednak orgazm pochwowy jest o wiele bardziej intensywny i wymaga zestawu technik, aby go… doświadczyć.

Podczas orgazmu pochwowego odczucia falowania są odczuwane przez kobietę i jej penetrującego partnera, ponieważ ściany pochwy pulsują i zaciskają się podczas wewnętrznego orgazmu kobiecego.

Postawmy sprawę jasno i zauważmy, że każdy rodzaj orgazmu będzie się różnić w zależności od kobiety.

Jak uzyskać orgazm pochwy podczas penetracji?

Nikt nigdy nie powiedział, że uzyskanie orgazmu pochwowego poprzez penetrację jest łatwe. Jednak wystarczy komunikacja, odpowiednie techniki, poważna gra wstępna i cierpliwość. Jeśli jesteś gotowy, aby uzyskać ten orgazm – przeczytaj nasz artykuł!

 1. komunikacja – to ważny krok jeśli chcesz doświadczyć orgazmu ze swoim partnerem. Komunikacja między partnerami zapobiegnie niezręczności związanej z brakiem wiedzy o kolejnym kroku do wykonania. Poinformuj swojego partnera, co lubisz, a czego nie.
 2. gra wstępna – z partnerem – nie spieszcie się, długie pieszczoty i wspólne budowanie napięcia to już świetny sposób na rozpoczęcie i dążenie do orgazmu! Jeśli bawicie się solo – głaskaj się, pocieraj, dotykaj… – samodzielne budowanie napięcia jest również brdzo potrzebne.
 3. wybierz odpowiednią pozycję – Głębiej głębiej! Musisz ustawić siebie (lub partnera) w pozycji, która pozwoli ci uzyskać głęboką penetrację – taką, która trafia we wszystkie właściwe miejsca. Jedynym sposobem, aby poznać idealną pozycję dla siebie, jest przetestowanie każdej, która przychodzi ci do głowy.

Daj swojemu partnerowi/zabawce łatwy dostęp i pozwól im doprowadzić Cię do szaleństwa.

– miej otwarty umysł – Orgazm pochwowy to nie jedyne co można opisać mianem wspaniałego seksu. Nawet jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek dotyczących najlepszej stymulacji pochwy, nadal możesz być daleko od osiągnięcia orgazmu pochwy i to jest w porządku. Ogólnie rzecz biorąc, nie pozwól, aby Twoja potrzeba orgazmu pochwowego pozbawiła Cię tej chwili – Twojej chwili. Wiemy, że w końcu tam dotrzesz.

Najlepsze pozycje, które ułatwią orgazm pochwy.

Nie ma jednej, najlepszej pozycji do osiągnięcia orgazmu pochwowego. Próbuj więc osiągnąć orgazm pochwowy w każdej pozycji!

Odpowiedz więc sobie na pytania:

 • Czy masz wygodny dostęp do pochwy?
 • Czy jest Ci wygodnie?
 • Czy jesteś w stanie poruszać zabawką?

Każda pozycja, która spełnia powyższe kryteria, jest idealna. Wiele kobiet odczuwa intensywną przyjemność z pochwy, pozostając w pozycji na pieska; inni wolą iść na kowbojkę, a dla innych zmodyfikowana pozycja misjonarska jest bardzo skuteczna. Nie bój się eksperymentować.

Dlaczego zabawki erotyczne mogą okazać się niezbędne do orgazmu pochwy?

Zabawki erotyczne są nośnikami dobrych wibracji i orgazmów waginalnych. Widzisz, używanie zabawki erotycznej daje inne uczucie niż penetracja penisem. Włączenie zabawek erotycznych do zabaw w sypialni dosłownie podniesie poziom przyjemności z 10 do 100!

Oto, jak to działa: użyj różnych wibratorów / wibratorów, aby dobrze się bawić. Następnie przesuń zabawkę, gdy jest w tobie, aby znaleźć swoje ulubione miejsce. Większość wibratorów punktu G jest w stanie znaleźć punkt G bez większego problemu.

Pozwól sobie poczuć pulsujący w tobie wibrator, a będziesz na dobrej drodze do osiągnięcia orgazmu pochwowego.

Plusy i minusy orgazmu pochwowego.

Plusy:

 1. orgazm pochwowy sprzyja dobremu samopoczuciu i satysfakcji seksualnej.
 2. może znacznie poprawić popęd seksualny.
 3. orgazm pochwowy może zmniejszać skurcze i bóle brzucha.
 4. orgazmy pochwowe mają tendencję do poprawy intymności ze sobą – i z partnerem.

Minusy:

 1.  prawdziwy orgazm pochwowy nie ma w sobie żadnych wad!

Osiągnięcie orgazmu pochwowego wcale nie jest tak trudne jak wielu ludzi nam wmawia. Niezależnie od tego, czy orgazm jest dla ciebie, czy dla twojego partnera, ważne jest, abyś zrobił krok w kierunku nauki. Wkrótce pojawią się orgazmy waginalne. Mamy nadzieję, że czytanie tego artykułu sprawiło Ci tyle samo przyjemności, co nam jego pisanie. Mamy też nadzieję, że dostosujesz się do naszych wskazówek, które ułatwią Ci osiągnięcie wspaniałego orgazmu!

Zobacz również

Często zadawane pytania

Możesz osiągnąć orgazm pochwowy poprzez celową i umiejętną penetrację. Większość kobiet potrzebuje penisa lub zabawek erotycznych, aby osiągnąć ten cel. Cokolwiek wybierzesz, postaraj się, aby dane „narzędzie” mogło dotrzeć do twojego punktu G i iść w twoim tempie.

Sprawienie, by twoja partnerka miała najlepszy orgazm pochwowy, wymaga cierpliwości i otwartej komunikacji między wami. Słuchaj, kiedy twoja kobieta mówi ci, co lubi, a czego nie; także posłuchaj jej mowy ciała. Od czasu do czasu zmieniaj tempo i skup się na dawaniu przyjemności zamiast na jej otrzymywaniu.

Jesteś sam – jedziesz ostro i szybko. Użyj wibratora punktu G, który z łatwością znajdzie wszystkie twoje słodkie miejsca i nie bój się zejść tak głęboko, jak to tylko możliwe.

Jeśli chcesz mieć orgazm pochwowy podczas seksu, upewnij się, że jesteś mokra i gotowa na każdą formę penetracji. Zaangażuj się w grę wstępną. Następnie zacznij powoli (może palcami) i buduj napięcie

Najlepszą zabawką erotyczną, która może zapewnić kobiecie orgazm pochwowy, jest zabawka penetrująca. Mówimy o wibratorach punktu G i wibratorach w kształcie penisa. Jeśli nie masz pewności, co wybrać, wypróbuj jeden z wibratorów typu: króliczek. Zapewni Ci on intensywną, podwójną penetrację.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved